Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Karina123 @ 2010 01 04, 18:05)
vmi turi visas beveik duominis nuo 2005 metų



sakyk,o man ten pades uzpildyt tuos popieriukus,ar pati turesiu vargt,kol prazilsiu blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvuuze @ 2010 01 04, 19:38)
sakyk,o man ten pades uzpildyt tuos popieriukus,ar pati turesiu vargt,kol prazilsiu blush2.gif  blink.gif


užpildis konsultantė
Atsakyti
o nuo kada iki kada galima deklaruot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvuuze @ 2010 01 05, 11:59)
o nuo kada iki kada galima deklaruot? smile.gif


už 2005-2008 galite ir dabar, o už 2009 tik kažkur nuo kovo pabaigos
Atsakyti
sveikos.gal mano durnai galvutei padesit susiprasti...nesenai sudariau el.bankininkystes sutarti.varciau andien ziuriu yra skiltis turto deklaravimas,ir kad ten pateikti duomenys kaipo deklaravimui.siaip pajamas deklaruodavau jau keli metai atgal,pradziai rastiniu budu,pernai elektroniniu.o tai dabar kaip ten yra,ar saskaitos deklaravimas neieidavo i ankstesnius deklaravimus?ta prasme ar bankas pats pasiusdavo,ar taip ir likdavo nepasiusti,kol va pamaciau pati ta skilti...ten raso pas mane kelis metus atgal...
Papildyta:
turbut suprantat apie ka klausiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2010 01 06, 10:45)
sveikos.gal mano durnai galvutei padesit susiprasti...nesenai sudariau el.bankininkystes sutarti.varciau andien ziuriu yra skiltis turto deklaravimas,ir kad ten pateikti duomenys kaipo deklaravimui.siaip pajamas deklaruodavau jau keli metai atgal,pradziai rastiniu budu,pernai elektroniniu.o tai dabar kaip ten yra,ar saskaitos deklaravimas neieidavo i ankstesnius deklaravimus?ta prasme ar bankas pats pasiusdavo,ar taip ir likdavo nepasiusti,kol va pamaciau pati ta skilti...ten raso pas mane kelis metus atgal...
Papildyta:
turbut suprantat apie ka klausiu... blush2.gif



ten ta skiltis kur turo deklaravimas tai kas deklaruoja turtus ir kam privaloma ta pažymą.
O dėl pajamų metinės, tai per bankininkyste dar reikia prie e. deklarvimo jungtis, ir tada atsirasit EDS sistemoje, tai per ten deklaruojamos pajmaos
Atsakyti
Sveikutės, gal man kas paaiškins.Aš deklaruodavau tik tada kai gaudavau pinigėlių pvz. vienais metais mama padovanojo 40 000lt. paskui kažkada už mokslus kai norėjau susigrąžinti.Dabar tipo girdėjau reikės visiems piliečiams deklaruoti savo pinigėlius kiekvienais metais?Ar tai tiesa?Čia jau nuo šių metų?Ir dar ar nereikės mokėti mokesčių,nei mman nei mamai jeigu ir šiemet ji man nori padovanoti tokią pat sumą??? g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas esat susidure su grazinimu uz mokslus. visada uz mane mokedavo mama ir grazindavo irgi, o dabar pagalvojau, juk as kazkiekirgi dirbau, gal ne maximuma mama grazino ir as dar dali galiu atgaut. deklaracijoje uz 2007 metus rodo, kad yra grazinstina suma, mokslai irasyti, tai idomu ar jie pamatys, kad mama susigrazino ar ne. ar cia jau ta suma kuria dar as galiu susigrazint, ar cia rodo kiek galima ir man jau negrazins, nes kitam zmogui buvo grazinta. jauciu reikia pildyti deklaracija vmi skyriuje, jie iskart viska ir pasiziuretu g.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2010 01 14, 15:01)
Sveiki, gal kas esat susidure su grazinimu uz mokslus. visada uz mane mokedavo mama ir grazindavo irgi, o dabar pagalvojau, juk as kazkiekirgi dirbau, gal ne maximuma mama grazino ir as dar dali galiu atgaut. deklaracijoje uz 2007 metus rodo, kad yra grazinstina suma, mokslai irasyti, tai idomu ar jie pamatys, kad mama susigrazino ar ne. ar cia jau ta suma kuria dar as galiu susigrazint, ar cia rodo kiek galima ir man jau negrazins, nes kitam zmogui buvo grazinta. jauciu reikia pildyti deklaracija vmi skyriuje, jie iskart viska ir pasiziuretu  g.gif



Jai ne visą suma gražino mama, ati galit negražinta suma gražinti, bet atda reikai mamos deklaracija tikslinti.
Tos pačios usmos negalit gražinti du kartus
Tikiuosi supratote smile.gif
Atsakyti
Dėkui, nebeklausiu, radau ko ieškojau... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 15 sausio 2010 - 21:39
Kodel neina per elektr.bankininkyste kur yra Kitos paslaugos, ieiti i vmi PSL?
Atsakyti
labas. atejau su klausimu_2009m.spalio men. MB pirko lizingu laptoka su programine iranga. Ar dar atiduoda kokius nors % uz isigyta kompiuteru, ar jau nebe?
Atsakyti