Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(žanin @ 2010 03 03, 09:46)
O iš kur sužinoti, koks to meto mano uždarbis ir visa kita? Kreiptis į darbovietę ar yra internete tokia informacija?

šalia preliminarių deklaracijų yra pažymos. Pažiūrėkit gal ten bus. Jeigu nebus, reikės kreiptis į darbdavius ir kitas įstaigas, kur gavot pajamų
Atsakyti
Sveikos, gal kuri galite pakonsultuoti? doh.gif
Jau keli metai pildausi deklaracijas,viskas gerai, šiemet peržiūriu pernykštę deklaraciją, ogi į GPM305 - 15 laukelį (Taikytinų MNPD, MPNPD) įrašiusi ne 4032 (auginu santuokoje vaikelį), o iš kažkur ištraukus 3920. Tai pagal viską, man mokesčiai pernai per mažai gražino pinigų.
Kažin ar tokią klaidą galima ištaisyti, jei čia klaida.Ar kažkur aš jau nugrybavau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2010 03 03, 10:44)
Sveikos, gal kuri galite pakonsultuoti? doh.gif
Jau keli metai pildausi deklaracijas,viskas gerai, šiemet peržiūriu pernykštę deklaraciją, ogi į GPM305 - 15 laukelį (Taikytinų MNPD, MPNPD) įrašiusi ne 4032 (auginu santuokoje vaikelį), o iš kažkur ištraukus 3920. Tai pagal viską, man mokesčiai pernai per mažai gražino pinigų.
Kažin ar tokią klaidą galima ištaisyti, jei čia klaida.Ar kažkur aš jau nugrybavau blush2.gif  doh.gif

galima pateikti naujai užpildytą deklaraciją
Atsakyti
Gal kas zino, jei per metus buvo gauta iseitine ismoka is darbovietes ir ismokos is DB - ar tai priskirima pajamoms, kad galeciau grazintis uz busto palukanas ir skirti 2 proc kam nors?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grivita: 03 kovo 2010 - 12:16
Gal kuri galit atsakyti kaip ten su tuo sodros mokesciu? Jei deklaruoji pajamas, tai gaunasi, kad turi sumoketi tuos 72 lt sodros mokesti ir uz tuos menesius kuriuos jokiu pajamu negavai? Nieko nebesuprantu, anksciau tokio dalyko nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 03, 11:44)
galima pateikti naujai užpildytą deklaraciją

ir tada man skirtumą gražins ar kaip?Rašiau į mokesčių inspekciją, bet nesulaukiau ats
Atsakyti
QUOTE(grivita @ 2010 03 03, 12:14)
Gal kas zino, jei per metus buvo gauta iseitine ismoka is darbovietes ir ismokos is DB - ar tai priskirima pajamoms, kad galeciau grazintis uz busto palukanas ir skirti 2 proc kam nors?

Aciu  4u.gif

Išeitinė priskiriama, darbo biržos išmokos nepriskiriamos, nuo jos GPM neskaičiuojamas.
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 03 03, 12:19)
Gal kuri galit atsakyti kaip ten su tuo sodros mokesciu? Jei deklaruoji pajamas, tai gaunasi, kad turi sumoketi tuos 72 lt sodros mokesti ir uz tuos menesius kuriuos jokiu pajamu negavai? Nieko nebesuprantu, anksciau tokio dalyko nebuvo.


Pernai nebuvo, šiemet yra, tiksliau užpernai nebuvo, pernai buvo, ir toliau bus.

QUOTE(emilijut @ 2010 03 03, 12:22)
ir tada man skirtumą gražins ar kaip?Rašiau į mokesčių inspekciją, bet nesulaukiau ats

Grąžins, jeigu skirtumas susidarys daugiau kaip 3 lt atrodo (tikslios sumos neprisimenu)
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 03, 12:34)
Grąžins, jeigu skirtumas susidarys daugiau kaip 3 lt atrodo (tikslios sumos neprisimenu)

Katik išsiunčiau pataisytą, man rodos iki 4 lt negražina, o man kelios dešimtys priklauso thumbup.gif
ačiū už konsultaciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilijut: 03 kovo 2010 - 12:41
[quote=Auges,2010 03 03, 13:34]
Pernai nebuvo, šiemet yra, tiksliau užpernai nebuvo, pernai buvo, ir toliau bus.


Kazkaip pernai nepastebejau tokio dalyko. O tai butina tai sodrai sumoketi? Ar kaip cia?
Atsakyti
tai taip išeina jei dirbai pusę metų, o kitą pusę ne, tai liksi skolingas valstybei doh.gif tik LT tokios nesąmonės būti gali doh.gif
Atsakyti
bet tai cia kazkoks absurdas su ta sodra. doh.gif Dabar skaitineju formos GMP308 pildymo instrukcija tai ten raso, kad tokia nesamone tik uz 2009 metus pildosi, veliau skaitosi reiks 0 lt rasyt. Ir nesuprantu cia liecia visus zmones ar tik tuos kuriuo deklaruoja pajamas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forz: 03 kovo 2010 - 13:10