Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Gerai butu kad suprasciau kur ten ka ir kaip pildyti,gal kas galetu paaiskint...nes man tamsus miskas
Atsakyti
http://kauno.diena.l...vo-8-aja-265551, radau cia straipsni
Atsakyti
QUOTE(molaura @ 2010 03 02, 14:02)

ačiū wub.gif

Labiausiai man patiko ši frazė: "Gyventojams nerekomenduojama planuoti, kad būtinai po dešimties dienų nuo deklaracijos užpildymo jie jau gaus permokas į savo sąskaitas, nes tai gali įvykti ir keliomis dienomis vėliau. Primenama, kad įstatymas leidžia permoką grąžinti net iki liepos 1 dienos." biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mirksiukas.gif o ar galima deklaruoti pajamas uz 2008-2009metus jai sedejai su vaiku(ta prasme motinystes atostogose)? g.gif
Atsakyti
deklaruoti galima smile.gif
Atsakyti
o kazin kiek butu lt?as gaudavau 520lt.
Atsakyti
QUOTE(ksiusinka @ 2010 03 02, 14:43)
o kazin kiek butu lt?as gaudavau 520lt.

Čia ta prasme kiek grąžintų ? Jei NPD pilnai tuos metus pritaikytas ir nemokat paskolos už būstą, mokslus ir pan tai nebus už ką grąžinti.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 03 02, 16:56)
Čia ta prasme kiek grąžintų ? Jei NPD pilnai tuos metus pritaikytas ir nemokat paskolos už būstą, mokslus ir pan tai nebus už ką grąžinti.

cia motinystes pinigai.tai nieko neatgauciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ksiusinka @ 2010 03 02, 14:57)
cia motinystes pinigai.tai nieko neatgauciau g.gif

Iš motinystės pinigų irgi GPM išskaičiuoja, bet jei Sodra pilnai NPD pritaikė tai nieko ir neatgausit. Nebent mokėjot už mokslus ar būsto paskolą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 02 kovo 2010 - 15:00
QUOTE(Singerita @ 2010 03 02, 16:59)
Iš motinystės pinigų irgi GPM išskaičiuoja, bet jei Sodra pilnai NPD pritaikė tai nieko ir neatgausit. Nebent mokėjot už mokslus ar būsto paskolą.

busta turim tik komunalinius mokam,o siaip niekur daugiau.as viena bandziau pildyti deklaracija man rode 38lt ar gali taip buti?
Atsakyti
QUOTE(ksiusinka @ 2010 03 02, 15:02)
busta turim tik komunalinius mokam,o siaip niekur daugiau.as viena bandziau pildyti deklaracija man rode 38lt ar gali taip buti?

Žinoma gali.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 03 02, 17:03)
Žinoma gali.

o 2009metu dar nera maciau tik kovo 8 bus kazkur.na zesiu tada bandysiu pildyti vis litas kitas blush2.gif
Atsakyti