Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 11:43)
Irina, atsisiųskit dar programą Abby FormFiller


Bandau bet nzn kaip atsisiust.Atsisiunciau.Bet man vistiek neatidaro sio puslapio,raso kad toks failas nerastas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 02 kovo 2010 - 12:02
QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 11:23)
Jeigu už ankstesnius metus, bankas parodytų, kad mokėjote perpus, tada galėsite pasinaudoti ir lengvata perpus.


O jeigu banko sąskaita, iš kurios nuskaičiuojamos palūkanos, yra atidaryta abiejų bendraskolių vardu?
Beje, internete radau, kad tie bendraskoliai dar ir bendraturčiai turi būti. Ir taip, palūkanas turi mokėti abu.


Beje, klausimukas: deklaruoti pajamas ir pritaikyti nepritaikytą NPD už 2005 metus dar galima?
Atsakyti
pasimečiau dėl tų 100 lt už vieną vaiką ir t.t. ar kažkur reikia įrašyti tą sumą?
Pernai tai rašiau į GPM305 15 laukelį NPD sumą 3920 Lt į savo deklaraciją ir į vyro, nes vieną vaiką auginame.
Naudojausi Šita lentele
Ar kažkur dar turiu įrašyti ir apie tuos minimus 100 lt per mėnesį, arba 50 lt, jei ir vyras turi pajamų? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 03 02, 11:52)
O jeigu banko sąskaita, iš kurios nuskaičiuojamos palūkanos, yra atidaryta abiejų bendraskolių vardu?
Beje, internete radau, kad tie bendraskoliai dar ir bendraturčiai turi būti. Ir taip, palūkanas turi mokėti abu.
Beje, klausimukas: deklaruoti pajamas ir pritaikyti nepritaikytą NPD už 2005 metus dar galima?


mes esame ir bendraturciai ir bendrskoliai> ir musu palukanos bendoros tik kad nereiketu ju nurasineti is dvie saskaitu banke nurodeme kad nursinetu is vienos ir tiek. todel kazkokia nesamone bus jei negalesime tos nepanaudotos sumos susigrazinti jei buvom tuo metu dar nesusituoke
Atsakyti
o gal kas zinot kaip man per swed banka pasiziuret kiek man paskaiciuota pinigu,ir dar,man nuo sausio sumazino pinigus uz vaikus,tai kazkur skaiciau kad juos galima bus grazint kovo men,kaip juos grazint??
Atsakyti
Kazkaip dar vis nera preliminariu deklaraciju ideta. kazin kada bus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anestute: 02 kovo 2010 - 12:30
QUOTE(Tukituki @ 2010 03 01, 11:25)
privalo , kuriems pagal įstatymą yra prievolė mokėti (valstybės tarnautojai, politikai ir pan.) ir mokėti PSD įmokas pagal Sveikatos draudimo įstatymą:
1.  gavę su darbo santykiais susijusių pajamų, jeigu per 2009 m. buvo pritaikytas per didelis metinis NPD;
2. individualiai dirbę, net jei pajamų negavo, t.y. dirbę su individualios veiklos pažyma, verslo liudijimu, vykdę žemės ūkio veiklą (išskyrus jei valda neviršija 14 EDV, o pajamos neviršija 10 000 Lt);
3. individualių įmonių savininkai, ūkinių bendrijų nariai;
4.gavę kitų B klasės apmokestinamųjų pajamų, įskaitant ir užsienio pajamas

Gal galite nurodyti šitos ištraukos nuorodą? Dėkui
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 03 02, 00:20)
g.gif  g.gif  g.gif  O kur rasti tokia forma ir is kur tokios zinios? g.gif


Yra deklaracijų formos...
2009 ir velesniems metams tinka GPM308.
2007-2008 tinka GPM305.
2006 metams - GPM302.
Buhaltere dirbus-tai ir žinių turiu...
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2010 03 02, 12:29)
Kazkaip dar vis nera preliminariu deklaraciju ideta. kazin kada bus?  blush2.gif


O kas ta preliminari dekraracija?Nes pas mane tai yra toks zodis vmi bet nzn kas tai
Papildyta:
QUOTE(a.narus @ 2010 03 02, 12:36)
Yra deklaracijų formos...
2009 ir velesniems metams tinka GPM308.
2007-2008 tinka GPM305.
2006 metams  - GPM302.
Buhaltere dirbus-tai ir žinių turiu...


bet o jai as atsisiunciau ta gpm 308 forma ir ta programa bet pas mane vistiek eroglifus raso ir sako kad toks failas nerastas,Ka tada daryt?Nebent as kaska ne taip siunciau nes as ten kur per deklaracija parasiti formos paspaudziau ant tos GPM ir man ji iskart parsisiunte,kai atidarau tai ten pilnas lapas eroglifu ir suprast nieko neimanoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 02 kovo 2010 - 12:44
Kaip galeciau deklaruoti uz 2007m ?ka reikia daryt,nes raso jog grazintina suma 400 lt,tai nesimetu tokia sumele tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 02, 13:42)
O kas ta preliminari dekraracija?Nes pas mane tai yra toks zodis vmi bet nzn kas tai
Papildyta:
bet o jai as atsisiunciau ta gpm 308 forma ir ta programa bet pas mane vistiek eroglifus raso ir sako kad toks failas nerastas,Ka tada daryt?


Premiliari deklaracija-tai vmi užpildyta arba beveik užpildyta Jūsų pajamų deklaracija.
Pirmiausia turite parsisiųsti programą-ją teisingai instaliuoti ir parsisiųsti deklaracijų formas. Pabandykite per naujo-kažką neteisingai padarėte. Gal sudėkite į vieną katalogą - formas ir programą...
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 02, 12:42)

bet o jai as atsisiunciau ta gpm 308 forma ir ta programa bet pas mane vistiek eroglifus raso ir sako kad toks failas nerastas,Ka tada daryt?Nebent as kaska ne taip siunciau nes as ten kur per deklaracija parasiti formos paspaudziau ant tos GPM ir man ji iskart parsisiunte,kai atidarau tai ten pilnas lapas eroglifu ir suprast nieko neimanoma


Reikia dar programėlę atsidarymui parsisiųsti ABBYY eFormFiler, yra ten pat kur formos.
Atsakyti