Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 09:59)
Parodykit kur skaitėt  biggrin.gif


straipsni delfy radau o ir cia temos pradzioje buvo parasyta, man dabar yra neaisku jei esam bendraskoliai ar galima per puse padalinti moketas palukanas
Atsakyti
QUOTE(Reese:) @ 2010 03 02, 10:06)
straipsni delfy radau o ir cia temos pradzioje buvo parasyta, man dabar yra neaisku jei esam bendraskoliai ar galima per puse padalinti moketas palukanas


Tėvai ar kiti giminaičiai niekad negalėjo naudotis lengvata už vaikų mokamas būsto kredito palūkanas.
Palūkanas galite dalinti bet kokiom proporcijom, kaip jums yra naudingiau, bet tik už tą laikotarpį, kai esate susituokę.
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2010 02 27, 19:15)
sveiki. turiu klausimas  blush2.gif
http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1085082

citata

Vaikų (įvaikių), kuriuos faktiškai auginate, skaičius  *


 

Už pirmą vaiką (įvaikį) taikomas 100 litų papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis (toliau – PNPD), už antrą ir kiekvieną paskesnį vaiką (įvaikį) – 200 litų PNPD***.


cia visada taip buvo ar tik dabar pasidare? anksciau visuomet lyg ir rasydavau tik 32npd uz abu vaikus, o cia kas per daiktas?  blink.gif  ar cia bus kokia atskira grafa deklaracijoje sitam ?


Nesuprantu,tai jai pas mane yra 2 vaikai tai cia as turesiu moketi po tuos 100 ir 200lt ar man cia vmi mokes paaiskinkit prasau.
Atsakyti
Irina, nei jūs mokėsit nei jums mokės biggrin.gif Čia yra papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis. Jeigu turite 2 vaikus ir auginate juos su vyru kartu, abu uždirbate pajamas, tada jums ir jūsų vyrui per metus tenka po 1800 lt neapmokestinamų pajamų iš jūsų uždirbtų, t.y. nuo tokios sumos jums neišskaičiuos GPM.
PVZ jeigu jūs per metus uždirbot 10 000 lt, tada mokesčiai jums skaičiuosis ne nuo 10 000, o tik nuo 8200 Lt (kadangi prisitaiko 1800 lt neapmokestinamasis pajamų dydis)

Čia šis skaičiavimas apima tik papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį. Išaiškinti visą NPD taikymo tvarką, žmogui , kuris su tuo nesusijęs, yra labai sunku. Konkretūs skaičiavimai atliekami pildant metinę deklaraciją ir mokamas arba grąžintinas GPM priklauso nuo daugelio faktorių

Jeigu reikės pagalbos, prašome, kreipkites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 02 kovo 2010 - 10:36
QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 10:36)
Irina, nei jūs mokėsit nei jums mokės biggrin.gif Čia yra papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis. Jeigu turite 2 vaikus ir auginate juos su vyru kartu, abu uždirbate pajamas, tada jums ir jūsų vyrui per metus tenka po 1800 lt neapmokestinamų pajamų iš jūsų uždirbtų, t.y. nuo tokios sumos jums neišskaičiuos GPM.
PVZ jeigu jūs per metus uždirbot 10 000 lt, tada mokesčiai jums skaičiuosis ne nuo 10 000, o tik nuo 8200 Lt (kadangi prisitaiko 1800 lt neapmokestinamasis pajamų dydis)

Čia šis skaičiavimas apima tik papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį. Išaiškinti visą NPD taikymo tvarką, žmogui , kuris su tuo nesusijęs, yra labai sunku. Konkretūs skaičiavimai atliekami pildant metinę deklaraciją ir mokamas arba grąžintinas GPM priklauso nuo daugelio faktorių

Jeigu reikės pagalbos, prašome, kreipkites smile.gif


O jai as per interneta noriu uzdeklarot pajamas kurias gaunu is sodros uz vaika,tai kokia forma uzpildimo man reikia pildyt?????
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 02, 10:48)
O jai as per interneta noriu uzdeklarot pajamas kurias gaunu is sodros uz vaika,tai kokia forma uzpildimo man reikia pildyt?????



GPM308
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 10:10)
Tėvai ar kiti giminaičiai niekad negalėjo naudotis lengvata už vaikų mokamas būsto kredito palūkanas. 
Palūkanas galite dalinti bet kokiom proporcijom, kaip jums yra naudingiau, bet tik už tą laikotarpį, kai esate susituokę.


o jei skola bendra jam puse ir man puse tuomet ir palukanos bendros tainegi nebegalime uzpraeitus metur nieko susigrazinti jei is prdziau nevisikai lengvata pasinaudojome
Atsakyti
susigrąžina tas, kas faktiškai moka smile.gif, nebent esate susituokę, ir tas suteikia teisę pasinaudoti lengvata ir sutuoktiniui.

Jeigu už ankstesnius metus, bankas parodytų, kad mokėjote perpus, tada galėsite pasinaudoti ir lengvata perpus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 02 kovo 2010 - 11:25
gal pas ka jau yra preliminarios deklaracijos?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 10:58)


As ja parsisiunciau bet ji man kazkokias nesamones rodo daug iroglifu kazkokiu
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 02, 11:23)
susigrąžina tas, kas faktiškai moka smile.gif, nebent esate susituokę, ir tas suteikia teisę pasinaudoti lengvata ir sutuoktiniui.

Jeigu už ankstesnius metus, bankas parodytų, kad mokėjote perpus, tada galėsite pasinaudoti ir lengvata perpus.


banko sutartyje yra parasyta kad abu bendraskoliai yra susitare kad paskolos suma bus nuskaitoma nuo vienos saskaitos
Atsakyti
Irina, atsisiųskit dar programą Abby FormFiller
Atsakyti