Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

sveikos, noriu paklausti apie si punkta:
5.5. sumą, sumokėtą mokestiniais metais už įsigytą asmeninio kompiuterio su programine įranga (toliau — kompiuteris) vienetą ir/ar interneto prieigos įrengimą kartu su įgyta šiai prieigai reikalinga įranga.
bet kaip suprantu kompiuteris turi buti pirktas veliausiai 2008?
Atsakyti
sveiki. turiu klausimas blush2.gif
http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1085082

citata

Vaikų (įvaikių), kuriuos faktiškai auginate, skaičius *




Už pirmą vaiką (įvaikį) taikomas 100 litų papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis (toliau – PNPD), už antrą ir kiekvieną paskesnį vaiką (įvaikį) – 200 litų PNPD***.


cia visada taip buvo ar tik dabar pasidare? anksciau visuomet lyg ir rasydavau tik 32npd uz abu vaikus, o cia kas per daiktas? blink.gif ar cia bus kokia atskira grafa deklaracijoje sitam ?
Atsakyti
labas mamytes gal kurios galite padeti deklaruoti pinigelius skolinga nelikciau
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2010 02 27, 19:15)
sveiki. turiu klausimas  blush2.gif
http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1085082

citata

Vaikų (įvaikių), kuriuos faktiškai auginate, skaičius   *

Už pirmą vaiką (įvaikį) taikomas 100 litų papildomas neapmokestinamasis pajamų dydis (toliau – PNPD), už antrą ir kiekvieną paskesnį vaiką (įvaikį) – 200 litų PNPD***.


cia visada taip buvo ar tik dabar pasidare? anksciau visuomet lyg ir rasydavau tik 32npd uz abu vaikus, o cia kas per daiktas?  blink.gif  ar cia bus kokia atskira grafa deklaracijoje sitam ?


Toks PNPD už vaikus taikomas nuo 2009 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andos: 28 vasario 2010 - 16:29
QUOTE(ramuniuks1 @ 2010 02 28, 14:54)
labas mamytes gal kurios galite padeti deklaruoti pinigelius skolinga nelikciau

tai kam kažkam mokėt, nueik į pačią inspekciją ir sutvarkys, tik jei bus permoka, reikės ilgiau pinigėlių laukti. Aš taip visada darau, nes pačiai nesigauna padaryt blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kam buvo panaši situacija ir žinote, kaip yra tokiu atveju, su kuriuo susidūriau. Kaip suprantu, pasinaudodama deklaravimu, galiu atgauti dalį pinigėlių, nes dirbau ne pilnus metus praėjusiais metais (dėl atleidimo iš darbo). Esmė tame, kad buvusi darbovietė bankrutavo, tai man įdomu ir neramu, ar tai kažką keičia. Ta prasme, ar jie deklaravo reikiamus duomenis mokesčių inspekcijai, ar buvo įpareigoti tai padaryti ir pan. Ar man jau nebesitikėt gauti pinigėlių? unsure.gif (kol kas per el. bankininkystę nerodo, kad ta buvusi įmonė būtų pateikusi kokius duomenis). Gal kam panašiai yra? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2010 02 28, 20:09)
Ta prasme, ar jie deklaravo reikiamus duomenis mokesčių inspekcijai, ar buvo įpareigoti tai padaryti ir pan.

Tikrai įpareigoti buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2010 02 28, 20:09)
Sveiki, gal kam buvo panaši situacija ir žinote, kaip yra tokiu atveju, su kuriuo susidūriau. Kaip suprantu, pasinaudodama deklaravimu, galiu atgauti dalį pinigėlių, nes dirbau ne pilnus metus praėjusiais metais (dėl atleidimo iš darbo). Esmė tame, kad buvusi darbovietė bankrutavo, tai man įdomu ir neramu, ar tai kažką keičia. Ta prasme, ar jie deklaravo reikiamus duomenis mokesčių inspekcijai, ar buvo įpareigoti tai padaryti ir pan. Ar man jau nebesitikėt gauti pinigėlių?  unsure.gif (kol kas per el. bankininkystę nerodo, kad ta buvusi įmonė būtų pateikusi kokius duomenis). Gal kam panašiai yra? Dėkui  4u.gif

Tai dar truputį palauk, kol bus pateiktos preliminarios deklaracijos. Iš pricipo, įmonė kol "gyva" buvo, duomenis pateidavo VMI, todėl duomenys bet kokiu atveju turėtų būti...
Atsakyti
QUOTE(ramuniuks1 @ 2010 02 28, 16:54)
labas mamytes gal kurios galite padeti deklaruoti pinigelius skolinga nelikciau

patarciau nueiti ir grazei paprasyti mokesciu inspekcijoje ir darbuotoja pades jums.man net nuo 2005 sutvarke,uzpilde thumbup.gif
Atsakyti
(kol kas per el. bankininkystę nerodo, kad ta buvusi įmonė būtų pateikusi kokius duomenis). Gal kam panašiai yra? Dėkui 4u.gif
[/quote]

manau, nepergyvenk del to:) o siaip per e.bankininkyste dar ir nematysi - taigi tos visos pazymos atsiranda tik tada, kai jau buna paruostos preliminarios. Kai viesai paskelbs mokesciu inspekcija, kad prasideda elektoninis deklaravimnas, tai tada ir pazymos bus sukeltos.
Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 28, 22:30)
patarciau nueiti ir grazei paprasyti mokesciu inspekcijoje ir darbuotoja pades jums.man net nuo 2005 sutvarke,uzpilde thumbup.gif



as irgi uz tai, kad nueit i vmi. taigi mums valstybe teikia nemokamas paslaugas, tai tegu ir suteikia. O kam dar kazkam atiduoti savo pinigus? smile.gif juoba kad ten visada normaliai isaiskina, padeda ir parodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukituki: 28 vasario 2010 - 22:21
a man iskilo tox klausimas-noriu paaukot 2% baznyciai,baisiai smalsu ,kokia ta suma gausis.Is kur ja susizinot ar susiskaiciuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prilijo: 28 vasario 2010 - 22:22
labas mergaites, kazi kaip tokia situacija: tevas pensininkas, ji atleido rugseji. ar jis ta NPD gali susigrazint, ar pensininkams negalioja?
Atsakyti