Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

nu jo- ten db normalei aptarnauja. galetu vyru daugiau dirbti:))))

O tai palauk - kaip uz 2008 m? nieko nesuprantu. taigi dabar girdejau reikiia uz pernai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duokgaro: 25 vasario 2010 - 14:20
QUOTE(Duokgaro @ 2010 02 25, 15:18)
nu jo- ten db normalei aptarnauja. galetu vyru daugiau dirbti:))))

O tai palauk - kaip uz 2008 m? nieko nesuprantu. taigi dabar girdejau reikiia uz pernai?



taigi galima uz paskutinius 5 m.
Atsakyti
ei, tai cia liuks.

nepykit jai jau kalbejot apie tai - kazkur girdejau, kad visiems reiks turta deklaruot, paskui kazkas snekejo, kad tik astuoniolikmeciams. Tai visiems reikia ar tik 18? Tai jei jau 20 - nebereikia? g.gif

paaiskinkit, prasau. Nes man cia idomiai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duokgaro: 25 vasario 2010 - 14:31
nuo kada prasideda deklaracija? (neelektroniniu budu)
Atsakyti
QUOTE(Tukituki @ 2010 02 25, 10:08)
skambinau 1882 - cia VMI Mokesciu informacijos centras (kitaip dar MIC vadinamas). Sake, kad ne. Pas juos duomenu bazej radau stai ka (o ten pilna visokiausios medziagos, net nezinojau:) :



labai jums aciu 4u.gif kartais net nesitiki, kad yra tokiu geru zmoniu uz aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2010 02 25, 18:32)
nuo kada prasideda deklaracija? (neelektroniniu budu)


jei nepameluosiu apie kovo menesi man rodos smile.gif zinau kad dar sniego buvo kai praeitais metais ejau smile.gif bet galiu pasakyti geriausiais budas elektroniniu budu namie deklaruoti. pagal filmuka labai lengva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 02 25, 22:32)
jei nepameluosiu apie kovo menesi man rodos  smile.gif zinau kad dar sniego buvo kai praeitais metais ejau  smile.gif  bet galiu pasakyti geriausiais budas elektroniniu budu namie deklaruoti. pagal filmuka labai lengva  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 02 25, 22:32)
jei nepameluosiu apie kovo menesi man rodos  smile.gif zinau kad dar sniego buvo kai praeitais metais ejau  smile.gif  bet galiu pasakyti geriausiais budas elektroniniu budu namie deklaruoti. pagal filmuka labai lengva  4u.gif



jau kazkada rasiau - is esmes juk ir dabar galima. Tik neapsimoka - geriau palaukti elektronines preliminarios deklaracijos. Nes iki vasario galo mokesciams imones pridavineja duomenis - tipo islaidas (palukanos, draudimai, kompai ir t.t.) ir kitus duomenis. Kad paskui nereiketu perdeklaruot - maza ka pamirsi deklaruot smile.gif bet ir siaip - namie normaliai atsisedi prie kompo, neskubedamas ir uzpildai. man tai irgi daug patogiau elektroniskai.
Papildyta:
QUOTE(laurytux @ 2010 02 25, 19:48)
labai jums aciu  4u.gif kartais net nesitiki, kad yra tokiu geru zmoniu uz aciu  smile.gif

juk nesunku pasidalinti tuo, ka suzinai:) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auks'iukė @ 2010 02 25, 22:32)
jei nepameluosiu apie kovo menesi man rodos  smile.gif zinau kad dar sniego buvo kai praeitais metais ejau  smile.gif  bet galiu pasakyti geriausiais budas elektroniniu budu namie deklaruoti. pagal filmuka labai lengva  4u.gif

kas per filmukas blush2.gif nemaciau jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 02 26, 14:45)
kas per filmukas blush2.gif nemaciau jo ax.gif

tikrai ir as noreciau pamatyt ta filmuka,gal yrgi tada galeciau pati namie uzdeklaruot.


Ir dar klausimelis o jei vyras visus 2009m nedirbo ,bet stovejo darbo birzoj tai jam reikia deklaruot ar is birzos kai gauni pinigus nuo ju mokesciai neatsiskaiciuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teresiukas3: 26 vasario 2010 - 13:35
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 02 26, 14:34)
tikrai ir as noreciau pamatyt ta filmuka,gal yrgi tada galeciau pati namie uzdeklaruot.
Ir dar klausimelis o jei vyras visus 2009m nedirbo ,bet stovejo darbo birzoj tai jam reikia deklaruot ar is birzos kai gauni pinigus nuo ju mokesciai neatsiskaiciuoja?


man rods nereikai deklaruot. Ka deklaruosi, jei nieko negavai? nebent jei sakykim, menesi ar kelis dirbo, o paskui nedirbo - tada NPD galima susigrazint.

o del filmuko - ar cia ne apie elektronini vedli kalbam? kazkaip nebematau ju puslapy. gal vel ikels, kai prasides elektroninis deklaravimas? kas zinot? gerai butu.
Atsakyti
QUOTE(Tukituki @ 2010 02 26, 15:57)
man rods nereikai deklaruot. Ka deklaruosi, jei nieko negavai? nebent jei sakykim, menesi ar kelis dirbo, o paskui nedirbo - tada NPD galima susigrazint.

o del filmuko - ar cia ne apie elektronini vedli kalbam? kazkaip nebematau ju puslapy. gal vel ikels, kai prasides elektroninis deklaravimas? kas zinot? gerai butu.




DB mokejo jam pinigus,bet gal nuo ju mokesciai neatsiskaiciuoja
Atsakyti