Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 02 22, 12:05)
sveikos mergaites as noriu pasiklausti irgi jusu kaiko.niekada nesu pikdziusi deklaracijos.cia bet kas je gali pildyti,uz ka cia galima atgauti pinigelius??as nei buto,nei masinos nepirkau pernai.buvau motinystes atostogose.mano pajamos buvo sodra,uz vaika pinigelei,bei is seniunijos soc pasalpa.ar man seip verta pildyti ar nea???aciu uz atsakymus jums

Pirmam puslapyje yra visa info už ką ir kam pildomos deklaracijos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei praeitais metais pamirsau deklaruoti kad dali buto gavau dovanu, ar galesiu ta padaryti siais metais?
Atsakyti


QUOTE(krantasss @ 2010 02 22, 15:23)
Jei praeitais metais pamirsau deklaruoti kad dali buto gavau dovanu, ar galesiu ta padaryti siais metais?

QUOTE(ramirėja @ 2010 02 22, 14:44)
Pirmam puslapyje yra visa info už  ką ir kam pildomos deklaracijos mirksiukas.gif  4u.gif

už dovanas nieks nieko negrąžina
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 02 22, 16:37)
už dovanas nieks nieko negrąžina



Zinau kad negrazina, ne del to man rfeikia deklaruoti
Atsakyti
jei pazyma bankininkysteje jau yra,ar galiu jau dabar deklaruoti uz 2009?ar tik nuo kovo vidurio vistiek?
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 02 22, 16:51)
jei pazyma bankininkysteje jau yra,ar galiu jau dabar deklaruoti uz 2009?ar tik nuo kovo vidurio vistiek?

jei žinai, kad visi duomenys, tai drąsiai. gal jau ir preliminarios yra bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, o jei gauni vis kitokį atlyginimą kas mėnesį, tai kaip tuomet pasiskaičiuoti NPD už visus metus? Gal reikia važiuoti į VMI ir jie ten tiksliai pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2010 02 22, 21:48)
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, o jei gauni vis kitokį atlyginimą kas mėnesį, tai kaip tuomet pasiskaičiuoti NPD už visus metus? Gal reikia važiuoti į VMI ir jie ten tiksliai pasakys  g.gif

Pagal formulę tik skaičiukai iš 12 mėn padauginti.
MNPD=5640-0,2(metinis atlyginimas-9600), jei turit vaikų tai papildomai už vaikus prisideda.

Pas mane dar nėra nei pažymos, nei preliminarios, kaip čia kitoms taip anksti. g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 23 vasario 2010 - 08:51
pas mane yra tik pazyma
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2010 02 22, 14:17)
sveiki, esu atsisiuntus ta programa form filler, atidaro sablonus, bet preliminarios deklaracijos niekaip, raso form not found. tai kaip man ja atsidaryti?



tai nieksnezinot?
Atsakyti
QUOTE(Ingiuxe @ 2010 02 23, 11:54)
tai nieksnezinot?

buvo ir man taip kelis kart. vabdziau eit per pacia programa- file-open... arba dar kazko truksta
Atsakyti
Nežinau, ar teisingai isupratau, bet:
Deklaracija (formatas *.ffdata) turi būti tame pačiame kataloge, kaip ir tos deklaracijos šablonas (formatas *.mxfd).
Tad jeigu jūs parsisiuntėte, tarkim, ant desktopo, deklaraciją, parsisiųskite ant to pačio desktopo ir jos šabloną.
Sėkmės.

QUOTE(Ingiuxe @ 2010 02 23, 12:54)
tai nieksnezinot?

Atsakyti