Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(KenguRyte21 @ 2010 02 17, 18:53)
Ir ka man reiketu padaryti.


QUOTE(teresiukas3 @ 2010 02 18, 14:41)
merginos gal kuri man galetu paaiskint kaip isviso susiskaiciuot galima kiek susigrazins kalbu apie busto paskolos palukanas?Nes as tokia zalia sitam reikale blush2.gif  4u.gif  ax.gif

O jūs negalit palaukt dar pora savaičių, kol VMI sukels duomenis į preliminarias deklaracijas? pasižiūrėsit ir gal nieko nereiks daryt, tik patvirtinti ir išsiųsti..
Atsakyti
QUOTE(medi @ 2010 02 17, 15:11)
Sveikos, iskilo man vienas klausimas del busto paskolu palukanu grazinimosi. Su draugu gyvenam nesusituoke, auginam dukryte, jis pries pusantru metu savo vardu pasieme busto paskola. Kiek zinau norint grazintis pinigus uz busto paskolos palukanas, per metus sumoketa ju suma turi nevirsyti 25 proc. metiniu zmogaus pajamu (atemus npd). Bet paskaiciavom, kad mano draugo pajamu neuztenka, kad grazintis maksimalia suma (ty sumoketos palukanos virsyja 25 proc metiniu jo pajamu). Tokiu atveju gali sutuoktinis grazintis likusia dali, o kaip buna jei pora nesusituokusi? Taip ir nuplaukia ta pinigu dalis? Ar yra galime ir ta dali susigrazinti?


Sveika, sis klausimas aktualus ir man. smile.gif As esu pagrindine paskolos moketoja, su vaikinu esame bendraskoliai. Vakar buvom banke, paraseme prasyma, kad norime, jog apie sumoketas palukanas mokesciu inspekcijai duomenys butu pateikti nuo musu abieju. Nezinau tik, ar tai galios praeitiems metams, cia gal reiktu labiau ismananciu komentaro. Kadangi prasymas rasomas laisva forma, tai as dar bankininkes klausiau, ar supras, ka as cia pasakyti norejau biggrin.gif sake supras, toki prasyma gana daznai zmoguciai raso.

Kai turesiu daugiau ziniu, galesiu parasyti wink.gif O kol kas siulau ir jum apsilankyti banke ir parasyti ta prasyma wink.gif
Papildyta:
O siemet man atrodo jau ne GPM305, o GPM308 forma pildysim, ne?
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2010 02 19, 17:28)
Kai turesiu daugiau ziniu, galesiu parasyti wink.gif O kol kas siulau ir jum apsilankyti banke ir parasyti ta prasyma wink.gif
Papildyta:
O siemet man atrodo jau ne GPM305, o GPM308 forma pildysim, ne?


Aciu uz info, bandysim paskolos vadybininkei pasiskambint ir paklausti kaip ir kas ten. Tik musu situacija siek tiek kitokia, nes mes nesam paskolos bendraskoliai, visa paskola vien jo vardu paimta...
VMI psl parasyta, kad 2009-ųjų ir vėlesnių metų pajamoms deklaruoti gyventojas turi pildyti metinės pajamų deklaracijos GPM308 formą wink.gif
Atsakyti
Na va pasiskambinau i VMI ir issiaiskinau, kad jei nesusituoke tokiu atveju, palukanas gali grazintis tik tas asmuo, kurio vardu paskola, nebent butu galima irodyti, kad kitas asmuo mokejo palukanas uz ji. O kiek susigrazinti uz busto paskolos moketas palukanas galima suzinoti pagal tam tikrus skaiciavimus (man VMI papasakojo), tai galit mazdaug pasiskaiciuot smile.gif

(Menesio atlyginimas ant popieriaus – NPD)*12/4= A
Busto paskolos palukanos per men. * 12 = B

Jei A > B – tada galesite grazintis 15 proc nuo B sumos
Jei A < B – tada galesite grazintis 15 proc nuo A sumos
Atsakyti
QUOTE(medi @ 2010 02 20, 15:10)
Na va pasiskambinau i VMI ir issiaiskinau, kad jei nesusituoke tokiu atveju, palukanas gali grazintis tik tas asmuo, kurio vardu paskola, nebent butu galima irodyti, kad kitas asmuo mokejo palukanas uz ji. O kiek susigrazinti uz busto paskolos moketas palukanas galima suzinoti pagal tam tikrus skaiciavimus (man VMI papasakojo), tai galit mazdaug pasiskaiciuot smile.gif

(Menesio atlyginimas ant popieriaus – NPD)*12/4= A
Busto paskolos palukanos per men. * 12 = B

Jei A > B – tada galesite grazintis 15 proc nuo B sumos
Jei A < B – tada galesite grazintis 15 proc nuo A sumos

o kaip apsiskaiciuot ta NPD?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 02 20, 15:18)
o kaip apsiskaiciuot ta NPD?


http://www.vmi.lt/pp/npd/npd.aspx wink.gif
Atsakyti
Sveikutės gal kas galėtų išsamiai kaip reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas ant kito žmogaus? Aš mokausi, kadangi pati nedirbu deklaruociau pajamas ant globejos, kiek zinau galima taip...
Atsakyti
O po kiek laiko po deklaracijos jus gavot tuos pinigelius.Man pasake kad po 3men perves tuos pinigus,gal kas greiciau gavo ir nereikejo laukt triju men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irina 1984: 21 vasario 2010 - 12:46
QUOTE(medi @ 2010 02 20, 18:53)

mano 2009m mokejo motinistes pasalpa,tai kaip ma suzinot kiek man buvo priskaiciuota neatskaicius mokesciu?
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 21, 12:46)
O po kiek laiko po deklaracijos jus gavot tuos pinigelius.Man pasake kad po 3men perves tuos pinigus,gal kas greiciau gavo ir nereikejo laukt triju men?

Pernai gavau kažkur po 14d. nuo užpildymo (pildžiau kovo 3d.tai jau kovo vidury pinigai buvo mirksiukas.gif )
Atsakyti
sveikos mergaites as noriu pasiklausti irgi jusu kaiko.niekada nesu pikdziusi deklaracijos.cia bet kas je gali pildyti,uz ka cia galima atgauti pinigelius??as nei buto,nei masinos nepirkau pernai.buvau motinystes atostogose.mano pajamos buvo sodra,uz vaika pinigelei,bei is seniunijos soc pasalpa.ar man seip verta pildyti ar nea???aciu uz atsakymus jums
Atsakyti
sveiki, esu atsisiuntus ta programa form filler, atidaro sablonus, bet preliminarios deklaracijos niekaip, raso form not found. tai kaip man ja atsidaryti?
Atsakyti