Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 02 13, 14:57)
Gpm305 rasite čia skiltyje "dokumentų formos", gal 4 psl. smile.gif


Aprasyme rasoma: Duomenys teikiami ir tikslinami už 2007, 2008 mokestinius laikotarpius. O uz 2009 m dar nera.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 02 13, 15:57)
Gpm305 rasite čia skiltyje "dokumentų formos", gal 4 psl. smile.gif

Jei nieko nesusigrąžinote neteisingai deklaravusi pirmą kartą, galite padaryti tai dar kartą. Taisyti deklaracijas galima ne vieną kartą, kol dar yra ką taisyti ir nepraėjo 5 metai 4u.gif

Ačiū labai 4u.gif Ne visi akli mato lotuliukas.gif
Ir dar klausimėlis,toje skaičiuoklėje reikia pasirinkti už kurį mėnesį praradau ,tai kadangi motinystės išmoka sausio mėnesį sumažėjo,tai taip išeina,kad reikia nurodyti 12 mėn.,ta prasme už gruodį.Ar teisingai viską supratau ax.gif
Ir dar ,jeigu NPD skaičiuoklė išmeta tam tikrą sumą,man pavyzdžiui 352lt.mėnesiui,tai jau nieko nei pridėti ,nei atimti daugiau nebereikia prie tos sumos,ji yra galutinė ir teisinga? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yngaga: 13 vasario 2010 - 20:56
O per kiek laiko sugrazina pinigelius? as uz 2008 uzpildziau pries pora savaiciu maciau, kad deklaracija jau priimta... g.gif
Atsakyti
Nuo kada jau 2009 m bus "sukelti" ? Gal kas zino, kada bus galima susigrazinti uz ta laikotarpi?

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 02 17, 11:19)
Nuo kada jau 2009 m bus "sukelti" ? Gal kas zino, kada bus galima susigrazinti uz ta laikotarpi?

blush2.gif

siaip turetu iki Kovo 1 d. sutvarkyti bet siemet del lesu stokos (kad nereiktu visiems labai greitai ismoketi) jauciu temps laika visais imanomais budais, taip pat ir duomenis sukeldami kuo veliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 01 30, 16:41)
Apie NPD trumpai drūtai čia .
Nuo 2009-01-01 PNPD 100 lt už pirmą vaiką, 200 lt už kiekvieną paskesnį.
Apie NPD ir PNPD išsamiai čia

Atkreipk dėmesį, kad NPD ir PNPD taikomi tik su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusioms pajamoms. Tačiau NPD dydžiui įtakos turi ir kitos per metus gautos pajamos, kurios su darbo santykiais nėra susijusios (jos išvardytos pirmoje nurodoje).


sveiki,gal man kaS GALES PAAISKINT NES NIEKO NESUPRANTU SITUOSE REIKALUOSE.jAI AS AUGINU DU VAIKUS,JAU BEVEIK 3METUS ESU VAIKO PRIEZIUROS ATOSTOGOSE,UZ PIRMA VAIKA GAUDAVAU 785LTIKI METU,PO METU 654LT UZ ANTRA IKI METU GAUDAVAU PO 729 NA O PASKUTINIAIS DU MEN PO 578 IR 649lT. AR AS GALIU DEKLARUOT SITAS PAJAMAS UZ TUOS TRIS METUS AR NE????
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2010 02 17, 12:38)
siaip turetu iki Kovo 1 d. sutvarkyti bet siemet del lesu stokos (kad nereiktu visiems labai greitai ismoketi) jauciu temps laika visais imanomais budais, taip pat ir duomenis sukeldami kuo veliau ax.gif



Aisku... Lauksim nekantriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 02 17, 11:19)
Nuo kada jau 2009 m bus "sukelti" ? Gal kas zino, kada bus galima susigrazinti uz ta laikotarpi?

blush2.gif

<..Kovo mėn. pradžioje Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau bus parengusi preliminarias gyventojų pajamų deklaracijas. Pajamas deklaruojantys asmenys jas turės peržiūrėti ir patvirtinti arba pakoreguoti...>

Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 02 17, 13:14)
<..Kovo mėn. pradžioje Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau bus parengusi preliminarias gyventojų pajamų deklaracijas. Pajamas deklaruojantys asmenys jas turės peržiūrėti ir patvirtinti arba pakoreguoti...>



Aciu, dabar dar aiskiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, iskilo man vienas klausimas del busto paskolu palukanu grazinimosi. Su draugu gyvenam nesusituoke, auginam dukryte, jis pries pusantru metu savo vardu pasieme busto paskola. Kiek zinau norint grazintis pinigus uz busto paskolos palukanas, per metus sumoketa ju suma turi nevirsyti 25 proc. metiniu zmogaus pajamu (atemus npd). Bet paskaiciavom, kad mano draugo pajamu neuztenka, kad grazintis maksimalia suma (ty sumoketos palukanos virsyja 25 proc metiniu jo pajamu). Tokiu atveju gali sutuoktinis grazintis likusia dali, o kaip buna jei pora nesusituokusi? Taip ir nuplaukia ta pinigu dalis? Ar yra galime ir ta dali susigrazinti?
Atsakyti
Sveiki,norejau paklausti,mano vyras pasiemes paskola,bet nuo 2009 03 viduri as kaip bendraskole,ir paskola mokama nuo mano saskaitos bei vyras neturejo pajamu tuo laikotarpiu.Tai as deklaruojant as galesiu atsiimti pinigeliu.Ir ka man reiketu padaryti.
Atsakyti
merginos gal kuri man galetu paaiskint kaip isviso susiskaiciuot galima kiek susigrazins kalbu apie busto paskolos palukanas?Nes as tokia zalia sitam reikale blush2.gif 4u.gif ax.gif
kaip pavyzdi gal kas galetu suskaiciuot turiu 2vaikus,pajemos 2009 kas men gaudavau po 2200lt.sumoketu palukanu yra per tuos metus 7500lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teresiukas3: 18 vasario 2010 - 14:59