Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(klopedija @ 2010 03 07, 10:11)
Jūs dar nė nepradėjot lankyti, o jau skundžiatės. Jei tiek nepasitenkinimo, ieškokit kitos išeities.  cool.gif

Kiek žinau, nėra jokių skundų dėl tos grupės.


mane būtent ir domina šitos grupės realūs atsiliepimai 4u.gif , o išsakyta buvo tik nuogastavamai
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 03 06, 11:00)
Tai nereikėjo laukti, o ateiti į "Kaziuką" ketvirtadienį. Tikrai buvo smagu!  thumbup.gif
Ir kainos nerealios!  thumbup.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(adeima @ 2010 03 06, 23:12)
4u.gif
dėl amžiaus sutinku  drinks_cheers.gif  priešmokyklinė mišri skiriasi nuo paprastos priešmokyklinės tuo, kad mišri priešmokyklinio ugdymo grupė gali būti jungiama su ikimokyklinio ugdymo grupe. Šiuo atveju vykdomos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programos. Tai sakyčiau tiems priešmokyklinukams mažiau motyvacijos bus mokytis kažko, kai šalia ikimokyklinukai žais  unsure.gif pažystama buvo užrašius į mišrią priešmokyklinę grupę (ko direktorės priimdamos vaikus neskelbia  , kaip ir aš tos info negavau...), bet tuoj vaiką perrašė kitur, nes buvo ne mokymasis, o balaganas.
Be to, tai, kad grupė priešmokyklinė mišri grupė dirba visą parą, tai pat nežavi, nes gal ten kai kuriuos vaikus atveda tik pirmadienį ir  pasiima tik penktadienį  unsure.gif


Taigi jums niekas neliepia palikt vaiko per naktį. O ką, ar tie vaikai, kurie lieka darželyje, prastesni? be to darželyje visko mokosi žaisdami, nesėdi jie ten rimtai prie pamokėlių. Darželis ne mokymuisi skirtas ir ne jo tikslas išmokyt vaikus skaityt, skaičiuot , rašyt. Dičkis lankė toki ągrupę, tik kitam daržely, kas norėjo, tas išmoko, kas nesimokė, nesimokė ir mokykloj. Galit vaiką ir į mokyklą su priešmokykline klase leist, jei svarbiausia mokymasis.
QUOTE(Beiker @ 2010 03 07, 11:09)
Buvo smagu, bet susile isejom i lauka ir susirgom  verysad.gif  Vel maziausiai savaite neisim i darzeli sad.gif

O mes šiaip neinam, su tėčiu namie tūsinasi.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 03 10, 14:50)
O mes šiaip neinam, su tėčiu namie tūsinasi.

prasom prisijungt prie skype, atsiusiu kaziuko fotkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2010 03 10, 18:47)
prasom prisijungt prie skype, atsiusiu kaziuko fotkiu  mirksiukas.gif

Pamirštu aš vis...
Atsakyti
QUOTE(adeima @ 2010 03 07, 18:47)
mane būtent ir domina šitos grupės realūs atsiliepimai  4u.gif
Na, kadangi niekas neatsiliepia iš tos grupės, šį tą pridursiu: šiemet ta grupė mišri ir savaitinė, kitais metais ji jau gali būti ne mišri ir ne savaitinė, priklausomai nuo to, kiek bus priešmokyklinukų ir kiek tėvų pageidaus savaitinės grupės.
Jaunesni vaikai priešmokyklinukams netrukdo, nes ugdomoji veikla vyksta visiems, tik užduotys skiriasi.
O dėl vaikų palikimo nakvoti darželyje taip pat nereikėtų nerimauti. Tėvai dirba ir iki 23 val., ir visą parą, ir į komandiruotes važinėja. Kur dėti vaiką, jei neturi geros tetos ar močiutės?

Atsakyti
o kovo 15 bus susirinkimas tėvų tarybos? ar ne? jei taip kelintą valandą gal kas žinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2010 03 13, 10:34)
o kovo 15 bus susirinkimas tėvų tarybos? ar ne? jei taip kelintą valandą gal kas žinot smile.gif

Aš irgi visą savaitę nebuvau darželyje, tikiuosi pirmadienį iš ryto pasakys auklėtoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 03 10, 20:57)
Na, kadangi niekas neatsiliepia iš tos grupės, šį tą pridursiu: šiemet ta grupė mišri ir savaitinė, kitais metais ji jau gali būti ne mišri ir ne savaitinė, priklausomai nuo to, kiek bus priešmokyklinukų ir kiek tėvų pageidaus savaitinės grupės.
Jaunesni vaikai priešmokyklinukams netrukdo, nes ugdomoji veikla vyksta visiems, tik užduotys skiriasi.
O dėl vaikų palikimo nakvoti darželyje taip pat nereikėtų nerimauti. Tėvai dirba ir iki 23 val., ir visą parą, ir į komandiruotes važinėja. Kur dėti vaiką, jei neturi geros tetos ar močiutės?

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pasidarbavom šiandien, smėlį iš dėžės nešėm doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
paziurejau dabar ,kad lopsely yra vieta ,boruziuku grupeje,jei neklystu.kaip sis darzelis?ir idomu jei uzrasyciau dabar rugsejui ar realu patekti?
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2010 04 18, 19:33)
sveikos 4u.gif
paziurejau dabar ,kad lopsely yra vieta ,boruziuku grupeje,jei neklystu.kaip sis darzelis?ir idomu jei uzrasyciau dabar rugsejui ar realu patekti?

Na kažin ar pateksit g.gif Pažįstama ėjo, norėjo nuo rudens leist, tai pasakė, kad 2007 metais gimusiems tikrai nėra šansų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 04 18, 19:02)
Na kažin ar pateksit g.gif Pažįstama ėjo, norėjo nuo rudens leist, tai pasakė, kad 2007 metais gimusiems tikrai nėra šansų g.gif

kai as uzrasinejau Auguste, man irgi sake kad kazin ar papulsim nuo sausio, o rugseji pati direktore paskambino ir pasake kad yra laisvu vietu ir galim pradet lankyt smile.gif Maziuka jau irgi uzrasiau biggrin.gif Sese pabaigs lopselio grupe, gales brolis i jos vieta pradet eit smile.gif

O del musu grupes, t.y. boruziuku, dar niekas neaisku. Aukletojos sako, kad jau tikrai ten bus darzelio grupe, o direktore man nieko pasakyt negalejo, nes sake dar nezino kaip bus doh.gif Tai vat ir nezinau kur mano vaika des nuo rugsejo, ar paliks pas boruziukus, ar kels kazkur kitur unsure.gif
Atsakyti