Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

O as po vakar susinervinau ir daugiau pas svetimas aukletojas vaiko nepaliksiu

1. Pas savas aukletojas dukra niekada nesysioja i kelnes, sia savaite, prie kitu aukletoju, kiekviena diena parsinesiau slapiu kelniu

2. Prie savo aukletoju vaikas visada sotus, o dabar kiekviena diena girdejau, kad ji nevalge

Galbut butu galima sakyti, kad vaikui stresas, kitos aukletojos ir t.t. Ta as puikiai suprantu, bet po vakar jau nebesuprantu.
Parsivedziau dukra namo ir vakare perrenginejant laaabai nustebau, pamacius, kad apatine maikute visa raudona nuo burokeliu sriubos. Vadinasi vaikas valge be seilinuko, o kai apsipyle sriuba, niekas jos neperrenge. Buvo paguldyta pietu miegot, su visiskai slapia maike. Sianakt uzkilo temperatura, nes vaikas buvo susaldytas.

Sprantu, kad galbut aukletojos vaiku nepazysta, galbut nesupranta, ka jie nori pasakyti, nes jos prie ju nepratusios, bet kai neperrengia slapio vaiko, tai cia jau virsune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 12 31, 09:36)
O as po vakar susinervinau ir daugiau pas svetimas aukletojas vaiko nepaliksiu

1. Pas savas aukletojas dukra niekada nesysioja i kelnes, sia savaite, prie kitu aukletoju, kiekviena diena parsinesiau slapiu kelniu

2. Prie savo aukletoju vaikas visada sotus, o dabar kiekviena diena girdejau, kad ji nevalge

Galbut butu galima sakyti, kad vaikui stresas, kitos aukletojos ir t.t. Ta as puikiai suprantu, bet po vakar jau nebesuprantu.
Parsivedziau dukra namo ir vakare perrenginejant laaabai nustebau, pamacius, kad apatine maikute visa raudona nuo burokeliu sriubos. Vadinasi vaikas valge be seilinuko, o kai apsipyle sriuba, niekas jos neperrenge. Buvo paguldyta pietu miegot, su visiskai slapia maike. Sianakt uzkilo temperatura, nes vaikas buvo susaldytas.

Sprantu, kad galbut aukletojos vaiku nepazysta, galbut nesupranta, ka jie nori pasakyti, nes jos prie ju nepratusios, bet kai neperrengia slapio vaiko, tai cia jau virsune  doh.gif

Na neįsisirkit 4u.gif Maniškiui kol kas dzin, kokia auklėtoja, vis tik didesnis truputį. Tik tytą pasimeta, kai pamato, kad ne mūsų auklėtojos. 4u.gif O vaikų grupėse dabar tikrai mažai, kaip ir nesunku būtų juos atidžiau prižiūrėt, ypač lopšelinukus.
Atsakyti
Laikykites, nesmagu kai ant paciu svenciu vaikuciai suserga verysad.gif Maniskei tai patiko viena is kitos grupes aukletoja, tokia sviesi trumpais plaukais, rodos antradieni dirbo buruziukuose biggrin.gif taip smagiai pas ja nubego ryte ir vakare buvo greso nuotaikos mergaite. Tik va vienas dalykas ir mane papiktino, vakar pasikausiau del sutrumpinto laiko ,pasake kad butu gerai jog po pietu miegelio apie 3 val. pasimti. Siandien ryte nuvedu, man trumpai pasake, vaiku nemigdom, pasiimti 12.30 swoon.gif Tai kaip cia istikro yra del to sutrumpinimo? Iki kiek istikro privalo aukletojos buti su vaikais? Gerai kad i darba nereikia, nes jai buciau pasiprasius iki 3, o ka tada siandien daryti? vel darbdavio kaulyti kad jau puse pirmos isleistu? Cia net nepavadinciau sutrumpint darbo diena, cia isviso tik puse darbo dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėjosmama @ 2009 12 31, 12:21)
Laikykites, nesmagu kai ant paciu svenciu vaikuciai suserga  verysad.gif Maniskei tai patiko viena is kitos grupes aukletoja, tokia sviesi trumpais plaukais, rodos antradieni dirbo buruziukuose  biggrin.gif taip smagiai pas ja nubego ryte ir vakare buvo greso nuotaikos mergaite. Tik va vienas dalykas ir mane papiktino, vakar pasikausiau del sutrumpinto laiko ,pasake kad butu gerai jog po pietu miegelio apie 3 val. pasimti. Siandien ryte nuvedu, man trumpai pasake, vaiku nemigdom, pasiimti 12.30  swoon.gif  Tai kaip cia istikro yra del to sutrumpinimo? Iki kiek istikro privalo aukletojos buti su vaikais? Gerai kad i darba nereikia, nes jai buciau pasiprasius iki 3, o ka tada siandien daryti?  vel darbdavio kaulyti kad jau puse pirmos isleistu? Cia net nepavadinciau sutrumpint darbo diena, cia isviso tik puse darbo dienos  g.gif

Aš šiandien nevedžiau. O šiaip gerai, kad nors grupė mūsų, auklėtojos kad ir keičiasi, vis aplinka sava. Bet kaip mažiam, kai ir aplinka svetima, ir auklėtojos svetimos doh.gif Nors, kiek pastebėjau, tai vos ne mūsų vienos grupės vaikai lanko.
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 12 30, 13:42)
O mes va vejaraupiais susirgom...Kazkada turejom sirgti, tik gaila, kad per sventes :-)))...Eziukai, kas dar nesusirgot, laikykites...



Laikykites, mes irgi eziukus lankom bei nuo siandien taip pat vejaraupiais sergam verysad.gif
Atsakyti
Laikykites ir JUS!!!! Mes tai ziauriai isberti ir dar temperatura kyla...Gaila vaiko....Bet kazkada vistiek taip turejo buti... verysad.gif
Atsakyti
musu grupej galima buvo mioegoti, vienas vaikas buvo likes, kai atejau saviskio pasiimti. bet perspejo, kad sutrumpinta diena. o jusu atveju manau kad pasinaudojo aukletojos, ai, kaip negrazu...juk jei turetumem, kur deti vaikiukus, nei per kucias, nei per naujus nevestumem i darziuka...
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2010 01 01, 17:52)
Laikykites ir JUS!!!! Mes tai ziauriai isberti ir dar temperatura kyla...Gaila vaiko....Bet kazkada vistiek taip turejo buti... verysad.gif



mes taip pat isbertos smarkokai ir vis kyla nauji spuogeliai doh.gif Bet temperaturos neturim, siaip linksma laksto dukryte, jei ne zalia spalva, tai nepasakutum, kad vaikas serga smile.gif Tikiuosi, kad taip ir praeis, kad tik nesikasytu labai ... Tad sveikim kartu, kad vel galetume darzeli lankyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2009 11 25, 15:44)
Turėtų! Deja, deja!..
Veda vaikus ne tik sloguojančius, bet ir vemiančius, ir viduriuojačius, ir karčiuojančius, prieš tai vaistų prigirdę! Ir meluoja, kad vaikas sveikas! Ir piktinasi, kai auklėtojos po pusdienio skambinėja ir reikalauja vaiką pasiimti iš darželio!


man labai įdomu kodėl darželis priima tokius vaikus? juk yra taisyklės vienodos visiems serga - nevesti, nes nepriims į grupę ir viskas...o kur dės ką darys, juk ne darželio ir ne kittų, sveikų vaikų, reikalas.

o dėl ligų...tai žiauru...per tris mėnesius mano lopšelinukas į darželį ėjo tik 9 dienas unsure.gif tik pradėjau vesti visiškai sveiką vaiką, po 4 dienų slogą sėmiau kibirais, tris savaites sėdėjom namie, pasveiko visiškai, vėl atvedžiau sveikut sveikutėlį vaiką, 4 dienos ir vėl mėnesis namie...labiausiai kas nepatiko, kad stipriai vėjuotom dienom lopšelinukai buvo vedami į lauką, aš suprantu, kad vaikams reikia gryno oro, bet reikia ir sveiko proto turėti...po pasivaikščiojimo lauke, kai vėjas buvo toks, kad atrodė, kad plaukus nuo galvos nuplėš, vienam berniukui laringitas, mano vaikui gerklė, temperatūra, sloga ir t.t.t šiaip darželiu esu labai patenkinta, auklėtojos, muzikė, nuostabūs žmonės, visa tai ką jos veikia su vaikais irgi yra labai šaunu, tik tūrėtų būti griežtesnė tvarka dėl ligotų vaikų nepriėmimo ir dėl to lauko.
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2010 01 03, 18:30)
man labai įdomu kodėl darželis priima tokius vaikus? juk yra taisyklės vienodos visiems serga - nevesti, nes nepriims į grupę ir viskas...o kur dės ką darys, juk ne darželio ir ne kittų, sveikų vaikų, reikalas.

o dėl ligų...tai žiauru...per tris mėnesius mano lopšelinukas į darželį ėjo tik 9 dienas  unsure.gif tik pradėjau vesti visiškai sveiką vaiką, po 4 dienų slogą sėmiau kibirais, tris savaites sėdėjom namie, pasveiko visiškai, vėl atvedžiau sveikut sveikutėlį vaiką, 4 dienos ir vėl mėnesis namie...labiausiai kas nepatiko, kad stipriai vėjuotom dienom lopšelinukai buvo vedami į lauką, aš suprantu, kad vaikams reikia gryno oro, bet reikia ir sveiko proto turėti...po pasivaikščiojimo lauke, kai vėjas buvo toks, kad atrodė, kad plaukus nuo galvos nuplėš, vienam berniukui laringitas, mano vaikui gerklė, temperatūra, sloga ir t.t.t šiaip darželiu esu labai patenkinta, auklėtojos, muzikė, nuostabūs žmonės, visa tai ką jos veikia su vaikais irgi yra labai šaunu, tik tūrėtų būti griežtesnė tvarka dėl ligotų vaikų nepriėmimo ir dėl to lauko.

o as jau seniai nemaciau vaiku lauke. Matau darzeli pro langa, tikrai, nei su lopselinukais, nei su darzelinukais pastaruoju metu niekas neina schmoll.gif Paciai man buvo baisu, kai nuvedziau po ligos, kad neiseitu i lauka, bet nejo, dar kaiptik pagalvojau, kad protingai daro, kad niekas neina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2010 01 03, 18:30)
man labai įdomu kodėl darželis priima tokius vaikus? juk yra taisyklės vienodos visiems serga - nevesti, nes nepriims į grupę ir viskas...o kur dės ką darys, juk ne darželio ir ne kittų, sveikų vaikų, reikalas.
Na, čia problema sena, kaip pasaulis hihihi.gif . Pamenu, ankstesnėj temoj jau diskutavom apie tai. mirksiukas.gif
Beje, diskutuoja, tiksliau sakant barasi dėl to, sveikų vaikų mamos su nesveikų vaikų mamomis ir kitų darželių temose. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 05 sausio 2010 - 09:52
QUOTE(mergina05 @ 2010 01 03, 18:30)
man labai įdomu kodėl darželis priima tokius vaikus? juk yra taisyklės vienodos visiems serga - nevesti, nes nepriims į grupę ir viskas...o kur dės ką darys, juk ne darželio ir ne kittų, sveikų vaikų, reikalas.

yra ta tvarka, tik reikia pačioms mamons netylėti per susirinkimus schmoll.gif
aš pernai irgi pykausi su mamomis dėl to, pas mane ta pati situacija buvo, pradedant nuo spalio iki sausio vaikas darže dar bendroje sumoje 10 dienelių buvo doh.gif
užpykusi apie kalėdas pakėliau vėją auklėtojoms, be to ir pačios sergančios galima sakyti dirbo... o ką joms daryti? buvo pradėjusios vieną mėnesį nebepriimti vaikų ir ką po mėnesio užsimiršo...
įskaitant, kad mano vaikas iki 2 metų net temperatūros nebuvo turėjęs, galit įsivaizduoti koks man šokas buvo tos ligos hihihi.gif
tiesa šiemet jau mažiau sergam, tik 2 kartai tebuvo... ir mes darželinukai jau... paklausiau auklėtojų dėl tų slogų (nes tikrai mačiau kur snargliai iki kelių pas vaikus, tiesiog valgo juos unsure.gif), tai buvo atsakyta, kad tai ne liga... va taip ir gaunasi, kad jei norit savo vaiką pasaugoti, tai rūpinkitės pati...
iš tikrųjų ne auklėtojų reikalas rūpintis mūsų vaikų sveikata, o mūsų kiekvienos atskirai mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(klopedija @ 2010 01 05, 09:51)
Na, čia problema sena, kaip pasaulis hihihi.gif . Pamenu,  ankstesnėj temoj jau diskutavom apie tai.  mirksiukas.gif
Beje, diskutuoja, tiksliau sakant barasi dėl to, sveikų vaikų mamos su nesveikų vaikų mamomis ir kitų darželių temose.  cool.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aga buvo diskusija visose temose ir visada baigiasi tuo, kad sergančių vaikų mamos didelės darbininkės ir neturi laiko su vaiku sėdėti namie. O tos kurios sėdi su vaikais ir laukia kol jie pasveiks pačios kaltos blink.gif doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 05 sausio 2010 - 10:23