Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

man tai atrodo viskas priklauso nuo pedagogu, t.y. aukletoju, kaip galima sakyti, kad visas darzelis geras ar ne.... nu apsurdas, yra labai ivairiu aukletoju, vienom skirta si darba dirbti, kitom nelabai, va tame ir esme, o cia , kad bandot isradinet dviracius, tai nueinat pasikalbat, viska isaiskina ir ramu, o ne pletku lygyje viskas, ir paskui skleidzia nesamones apie darzeli, mes va vienus metus atlankem ir viskas tvarkoj, kas neaisku pasisneki su aukletoja ir tampa aisku, o del vandens niekada negirdejau jokiu problemu....
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 06 08, 22:38)
*Beje, viena psichologe sake, kad paprastai darzeliuose lopselinuku grupese niekas su jais "neuzsiima", nekarpo, nepiesia, o tik ziuri, kad jie neverktu ir ramiai sau rastu veiklos zaisti  g.gif  ar tai galioja ir sitame darzelyje?[/i]
**labai dekui uz issamius atsakymus  4u.gif  is tiesu tai planavom dar neleisti i darza, bet dabar svarstau, kadangi pakeite istatymus ir patekus i darza, jei atsisakai, paskui jau patekti buna labai sunku, nes is naujo i eile stoji...o abu mano vaikai patenka siuo metu i lopselio grupes. Bijau, kad atsisakiusi leisti nuo 2 metu i lopseli (rugsejo vidury sueis 2 metukai), paskui nebepateksiu po metu.
***del puoduko- maniske su juo draugauja nuo 7 men, nuo 11 men pati jau eidavo, taip kad namie bedu jokiu nera seniai, bet nezinau, kokia tvarka darzeliuose. Na pakentes ji 15 min, jei sisi nores, bet tikiuosi, kad aukletojos pasefuos vis tiek, jei jau akivaizdziai prasysis.  4u.gif

*aisq kad uzsiima, buna po to ten pridieta visokiu darbeliu, piesinuku, pvz dabar kol 10 kart "du gaidelius"nepasokam neina miegot biggrin.gif
**manau tikrai leiskite, ir del to kad vieta neprarast ir juk galesit ne visaid dienai vesti, ar pries miegeli pasiimti ar iskart po (tik nepamirst reikai prasyma parasyt kad atsisakot nuo vakarienes)
***tai gi tikrai nesakys aukletojos kad ne dar nelaikas ir kentek, gi greitai tas vaias ismoks ir pats nueit i tualeta ir kelnes nusimauti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 06 08, 22:38)
*Pratinkis nesipratines prie maisto, jei vaikui ner kazkas gerai, tai stengiuosi to isvengti.. sad.gif
**Siaip prisiklausiau ivairiu draugiu, pazistamu neigiamu atsiliepimu apie skirtingus darzelius bendrai- o nauda matau tokia: su vaiku bus uzsiimama, gaus bendravimo (nes maniske laaaaaabai eina prie zmoniu, vaiku), galbut igis nauju igudziu. Beje, viena psichologe sake, kad paprastai darzeliuose lopselinuku grupese niekas su jais "neuzsiima", nekarpo, nepiesia, o tik ziuri, kad jie neverktu ir ramiai sau rastu veiklos zaisti  g.gif  ar tai galioja ir sitame darzelyje?

***del puoduko- maniske su juo draugauja nuo 7 men, nuo 11 men pati jau eidavo, taip kad namie bedu jokiu nera seniai, bet nezinau, kokia tvarka darzeliuose. Na pakentes ji 15 min, jei sisi nores, bet tikiuosi, kad aukletojos pasefuos vis tiek, jei jau akivaizdziai prasysis.  4u.gif

* musu grupeje yra vaiku alergisku. tai jei buna dienu ispuola, kad negali valgyt net pora maitinimu, aukletojos tevus informuoja.. siaip jiems neduoda tu produktu, kam alergiski, pasaugo..
**nesamone.. jie tiek ten daro, kad as namie ne per geriausius norus tiek nesugebu duoti..
***tikrai neteks kenteti, bus pasirupinta laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
na nuraminot tada 4u.gif
bet suzinojom, kad alergiuku darzely esam iskart po bruksnio, tai sake spali-gruodi pora vaiku perkels i kita grupe- darzelio- ir mes pateksim tada jau 4u.gif belieka kazkaip padaryt, kad ir mazasis ten eitu, nes i du skirtingus darzelius vaiku nesuveziosim..
si darzeli pasiliksim atsargoj thumbup.gif tiesa, jau taip negalima, prisiminiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2011 06 08, 22:52)
Tai kur higiena, kai visi geria is vieno puodelio ar butelio, as uz tai, kad kiekvienas turi savo buteliuka, kuriuo pasirupina tevai, o turinys butelyje kiekvieno asmeninis reikalas, nors ir vanduo is krano, negi taip sunku ryte ipilti i buteli vandens  g.gif

net isivaizduoju, iseina aukletoja su 20 vaiku i lauka ir issinesa 20 bambaliu gerimo doh.gif

QUOTE(Almuka @ 2011 06 09, 08:08)
dar ypatingai dziaugiuos, kad darzelines grupes isskirstytos pagal gimimo metus.

o man tai nelabai patinka skirstymas pagal gimimo metus schmoll.gif Ypac lopselio grupej. Yra vaiku gimusiu metu pradzioj, kiti metu pabaigoj. Tarp ju beveik metu skirtumas. O tokio amziaus vaikams tie metai labai daug reiskia
Atsakyti
QUOTE(Špokencija @ 2011 05 19, 18:58)
Bet šiaip bent jau lopšelinukų tai sąrašai sudaryti ir mes buvome susirinkime, apžiūrėjome grupę kurią lankys vaikas ir susipažinome su auklėtoja  smile.gif  4u.gif

Nu kazkodel man sake, kad sarasai bus rugpjucio 1 d. tai kaip cia vieni jau juos mate, o kitiems bus galima paziureti gerokai veliau. kazkaip pradejau jau nerimauti. vaikas saraso virsuje, bet kazkokia durna nuojauta, kad liksim ant ledo.
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2011 06 12, 22:47)
Nu kazkodel man sake, kad sarasai bus rugpjucio 1 d. tai kaip cia vieni jau juos mate, o kitiems bus galima paziureti gerokai veliau. kazkaip pradejau jau nerimauti. vaikas saraso virsuje, bet kazkokia durna nuojauta, kad liksim ant ledo.


Ne, sarasu as nemaciau, bet jau buvau gavus kvietima i susirinkima, taip pat susipazinome su aukletoja ir apziurejome grupe smile.gif tai as tiesiog nusprendziau, kad jau yra sarasai.

O siaip, kad nebutu jokiu durnu nuojautu, geriausiai paskambinti i darzeli ir susizinoti tiksliai.
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 06 11, 10:10)
o man tai nelabai patinka skirstymas pagal gimimo metus  schmoll.gif  Ypac lopselio grupej. Yra vaiku gimusiu metu pradzioj, kiti metu pabaigoj. Tarp ju beveik metu skirtumas. O tokio amziaus vaikams tie metai labai daug reiskia
Pagal įstatymus vaikas eina į mokyklą, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 7 m., nesvarbu, ar sausio 1, ar gruodžio 31. Tuo remiantis ir sudarinėjamos grupės pagal vaiko gimimo metus. Tikėtina, kad didelė dalis vaikų, kurie dabar lanko tą pačią lopšelio grupę, ateity atsidurs vienoje klasėje. mirksiukas.gif

Ne pagal gimimo metus dažniausiai grupės formuojamos mažuose 2-4 grupių darželiuose, kur tiesiog nėra kitokios galimybės.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 06 13, 17:16)
Pagal įstatymus vaikas eina į mokyklą, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 7 m., nesvarbu, ar sausio 1, ar gruodžio 31. Tuo remiantis ir sudarinėjamos grupės pagal vaiko gimimo metus. Tikėtina, kad didelė dalis vaikų, kurie dabar lanko tą pačią lopšelio grupę, ateity atsidurs vienoje klasėje.  mirksiukas.gif

Ne pagal gimimo metus dažniausiai grupės formuojamos mažuose 2-4 grupių darželiuose, kur tiesiog nėra kitokios galimybės.

taip, zinau, kad pagal tai formuojama. Mano abu vaikai i mokykla prades eit septyniu su puse metu doh.gif As pati pradejau eit vos sesiu, tai man atrodo, kad 7,5 labai jau velu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 06 13, 17:49)
Mano abu vaikai i mokykla prades eit septyniu su puse metu
Tiesiog idealu. good.gif
Atsakyti
Odel ko pradejo darzeli rakinti vakarais??? cia dabar visada rakins???? Maniskis siandien prie varteliu tokia isterija uzkiele, kad negali eiti ten pazaisti sad.gif Gaila labai jei nagalima bus ten lankitis, taip gerai budavo ten vakarais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 06 15, 23:59)
Odel ko pradejo darzeli rakinti vakarais??? cia dabar visada rakins???? Maniskis siandien prie varteliu tokia isterija uzkiele, kad negali eiti ten pazaisti sad.gif Gaila labai jei nagalima bus ten lankitis, taip gerai budavo ten vakarais sad.gif


Mes niekad nebandėm eiti vakare, tik savaitgaliais mačiau, kad užrakinta būna. Bet šiaip tai kiek apėjom visą rajoną čia aplinkui, tai tik vieną darželį radom atrakintą, tai ten ir einam pažaisti.
Atsakyti