Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

Na aš suprantu, kad laukiantis eilėje ir yra laukiantis eilėje. Jeigu pvz prašymas parašytas priimti vaiką nuo rugsėjo 1 d., tai reiškia, kad iki rugsėjo 1 d. jis bus laukiantisz eilėjė, o jeigu rugsėjo 1 dienai Jūsų prašymo nepatenkins tada vaikas bus nepapuolęs. Nu aš taip supratau. Geriausiai paskambinti į patį darželį ir Jums paaiškins tiksliausiai.
Bet šiaip bent jau lopšelinukų tai sąrašai sudaryti ir mes buvome susirinkime, apžiūrėjome grupę kurią lankys vaikas ir susipažinome su auklėtoja smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveika, pažiūrėk šia nuoroda - ten visi laukiantis eilėje
http://darzeliai.kau.....er]=Filtruoti
Papildyta:
Jeigu rugpjūčio 1 d. vis dar busite eilėje, vadinasi prašymą nepatenkino.Bet gal pasiseks?...
Atsakyti
Na tai čia sąrašas laukiančių eilėje 2011-2012 mokslo metams, kurie prasideda nuo rugsėjo 1 d. jeigu išsifiltruosite 2010-2011 mokslo metus pamatysite, kad yra vaikučių kurie nepateko į darželį pagal jų prašymo lankyti datą. O šiaip tai siūlyčiau skambinti į darželį ir pasiklausti konkrečiai apie savo vaiką, tada bus tikrai aišku ar papuls, ar ne 4u.gif

čia jaučiu be ryšio atsakiau, susimaišiau jau kas klausia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Špokencija: 21 gegužės 2011 - 14:14
Dekui, viska issiaiskinua jau darzelyje, bet toks siutas ima, kad negaliu i viena darza uzsirasem 2008 i kita 2009m ir i ne viena nepatenkam doh.gif i bu esam laukiantys eileje

tai kada uzrasyti vaika? dar jam negimus?
Atsakyti
Dar negimusio vaiko negalima užrašyti. Reikia gauti asmens kodą, kuris suteikiamas išduodant Gimimo liudijimą.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 05 21, 18:48)
Dar negimusio vaiko negalima užrašyti. Reikia gauti asmens kodą, kuris suteikiamas išduodant Gimimo liudijimą.


zinau - cia retorinis klausimas buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 05 21, 15:27)
Dekui, viska issiaiskinua jau darzelyje, bet toks siutas ima, kad negaliu i viena darza uzsirasem 2008 i kita 2009m ir i ne viena nepatenkam  doh.gif  i bu esam laukiantys eileje

tai kada uzrasyti vaika? dar jam negimus?



Na mano vaikinas gimes 2009 03 04, uzsirasem po menesio nuo gimimo ir siemet jau lankem (jam buvo dar tik pusantru metu kai pradejom) nesuprantu kaip jus tiek laiko nepatenkant i sarasus g.gif Gal jus ne is sito rajono?
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 05 27, 22:49)
Na mano vaikinas gimes 2009 03 04, uzsirasem po menesio nuo gimimo ir siemet jau lankem (jam buvo dar tik pusantru metu kai pradejom) nesuprantu kaip jus tiek laiko nepatenkant i sarasus  g.gif  Gal jus ne is sito rajono?


Jūs rašėtės į lopšelį. Rani - tiesiai į darželį, nuo trejų metų. Mes rašėmės tuo pačiu metu, kaip Rani, bet į lopšelį, ir vietą be problemų gavome. Kaip suprantu, einantiems tiesiai į darželį, vietų lieka tik tiek, kiek "atlieka" nuo tų, kurie automatiškai perkeliami iš lopšelio į darželį.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2011 05 27, 22:57)
Jūs rašėtės į lopšelį. Rani - tiesiai į darželį, nuo trejų metų. Mes rašėmės tuo pačiu metu, kaip Rani, bet į lopšelį, ir vietą be problemų gavome. Kaip suprantu, einantiems tiesiai į darželį, vietų lieka tik tiek, kiek "atlieka" nuo tų, kurie automatiškai perkeliami iš lopšelio į darželį.


Greiciausiai taip ir yra, del to taip ilgai eile ir neateina.
Atsakyti
sveika, Eugute smile.gif ir sveikos visos mamytes smile.gif

esu uzrasiusi abu savo pametinukus i si darzeli. 15 min kelio nuo namu, bet netoli gyvena mociute, tad orientavomes i tai. Kadangi vyresnioji, kuriai rugseji bus dveji, yra/buvo alergiska, turi invaliduma net, tai uzrasem dar pirma menesi ir i alergisku vaiku darzeli prie Akropolio. Nes ten juk sudaro individualia dieta... taciau bego menesiai ir ji bedeles lyg kai kurias isaugo...deja, artejant darzeliui, vel pradejo berti. Ne tiek, kad pratestu invaliduma, bet nezinau net, kaip is gydytojos reiketu issiprasyti individualaus saraso maisto produktu, kuriuos galima vartoti, nes tyrimai, daryti 6 menesiu, bus jau netikslus... vienu zodziu- galvosukis man.


QUOTE(ernoja @ 2011 02 14, 17:24)
Auklėtojai pasakykit. Bet maisto atskirai negamina, tik pasaugoti gali. Ir pažymą atneškit apie alergiją. Yra alergiškiems vaikams darželis, ten pritaiko meniu ir t.t. Tik jei iš Šilainių, labai nepatogu, jis prie AKROPOLIO.

aha, apie sita kalbejau. Ten sunku patekti... mes rasem beveik nuo gimimo- tai turetume patekt... bet jei dabar atsisakysim, tai.... o be gydytojos sudaryto meniu nepriima smile.gif

QUOTE(Eugute @ 2011 02 15, 10:43)
Teko man pasiskaitineti kitu ale prezistiskesniu darzeliu meniu,patikekit,ten budavo ir pusryciams zuvies pirsteliai su keciupu ir dar plius raugintas agurkas. Ir dar visokiu perliuku galeciau vardint,pamacius tokius meniu tai kartais pakraupdavau. O jeigu jusu vaikai alergiski,ar kazko nevalgo tai gi pagal uzsakymus nepagamins.pabandykit pacios uz 6-7lt per diena ismaitint savo vaikus,abejoju ar galesit priruost ivairiausiu patiekalu. O kad maziukams sunkiau priprast prie darzelio maisto atejus is namu tai cia nieko nepakeisi.


zinot, del maisto. Asmeniskai musu seima ne del alergiju (nors ir tai prisideda), bet viska beveik, ka tik imanoma, perkam ekologiska. Ir buities reikmenis, ir kai kuriuos daiktus, ir, zinoma- MAISTA. Tai kai perskaiciau apie zuvies pirstelius, SILKE, nes silpna pasidare. Cia jau ne alergisko vaiko klausimas- cia sveiku vaiku nuodijimas gliutomatinem bombom doh.gif unsure.gif Pasidomekit, kas yra silke- turbut ir pacios nebevalgysit... Arba zuvies pirsteliai... arba daktariska desra...varskes sureliai (bent jau 90 procentu kuriuos siulo lentynos prekybos centruose). Gi tragedija. O visu tuo seria musu vaikus. Na bet ka mes galime padaryti- jei tikrai 6-7lt per diena yra skiriama vaistui...
Turbut nesuklysiu spedama, kad ir indu ploviklis ten naudojamas koks nors fairy, o grindis plauna su kokiais ajax verysad.gif tai dar prisideda prie ejimo link ivairiausiu 21 amziaus "ryksciu", nuo pat mazu dienu. Tiesa, cocacolos gal nesiulo vaikams? Nors nenustebciau biggrin.gif sad.gif

Tokia realybe. Bet gal jus mane paguosit- tos, kurios kasdien veda vaikus i LOPSELI- koks yra tas meniu? Kur ji butu galima pamatyti? Papasakokit, mielosios, gal man visam laikui atsoks fantazija kada nors abu vaikus leist i darzeli....kaip nors versla kursiu su dviem kleckais ant ranku, nes i darba eiti jau matau, kad neiseis man.

Atsiprasau uz nuomone, jei ji jums neitiko. Nesmerkit, nemetykit akmenim- esu paprasta kaip ir jus, studiju metais ir mes su fairiu ir uzpilamais makaronais gyvenom bei konservais smile.gif bet pasikeite poziuris i viska, tai todel ir nuomone apie maista yra tokia, kokia yra. Geriau valgyti maista, bet labai jo nedaug, negu AleMaista.

p.s. gal leidziama vaikams atsinesti savo porcija i darzeli? Ideciau vaikui bent ekologisko jogurto...
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 06 07, 08:55)
p.s. gal leidziama vaikams atsinesti savo porcija i darzeli? Ideciau vaikui bent ekologisko jogurto...

na del ekologisko maisto irgi butu galima gincytis iki pamelynavimo, nes patys neauginantys ekologisko ne viska supranta, bet ne to sitoj temoj renkames...

anksciau aprasyti atvejai pasitaike tikrai itin retai - isskirtinis meniu taip sakant. siaip antrus metus leidziu savo kleckuti i lopseli. pastebejimas tik toks - kad pries metus meniu buvo geresnis, siais metais jis suprastejo mano akim. bet realiai ten daug kosiu (mieziu, kukuruzu, ryziu, manu), makaronu, darzoviu, varskes ir pieno gaminiu. nepatinka man, kad itin dazni sumustiniai, bet ka jau padarysi.. nera nei jokiu glaistytu sureliu nei cocacolu, ir tu zuvies pirsteliu nemaciau.. padaro ten visokius ale ragelius, bet jie buna vietines gamybos, ne pirktiniai. is esmes manau ner blogas tas meniu. kad ji suzinot kreipkites i darzelio administracija - lyg i sesute tiksliau.

del visu cheminiu priemoniu - naudojamos tikrai ne ekologiskos, bet naudojamos tokios, kokias patys tevai nuperka.. gal busit grupeje ta mama, kuri itikins visus tevus skirti gerokai didesne suma ekologiskiems? nors abejoju.. nes grupeje buna ir tikrai prasciau gyvenanciu seimu, kurios tiesiog negali skirti tiek daug pinigeliu 4u.gif

o del pasaugojimo, atnesimo kai ko savo - sutarimo su aukletojom rezultatas 4u.gif nzn ar tikslinga nesti toki jogurta, nes saldytuvo grupeje nera ir po keleto valandu jei duos ta jogurta, ar neprisisauksit bedos pati? gal tuomet geriau ta paprasta kose vaikui? o siaip jei nedavalgo nes nemegsta, grize namo vaikuciai gauna papildomai porcija ir tiek tos bedos rolleyes.gif

o del tu alergiju.. jei yra galimybe gyventi ekologiskai, rasit papildomu pinigeliu ir tyrimams, tuo labiau, kad vis tiek dali patys ir turite dengti tu tyrimu.. be to, tai nera piniginis klausimas, o vaiko geroves klausimas 4u.gif

reziume - as matau didesne darzelio nauda, nei tariama zala. be to, tipo to geresnio maisto gauna namie, ten gali ir paprastesniu maitintis, ir nera jis visai baisus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jepsius: 07 birželio 2011 - 08:43
Man baisu ziuret, kad tokiom karstom dienom musu vaikai ,,ant saules kepinami" per pati vidurdieni ir popiet, kol teveliu laukia, o aukletojos neretai pavesyje ... doh.gif Zinau, kad neretai ir is darzelio cia pasiskaito, tai butu labai gerai, jei apgalvotu, nes kiekvieno vaiko kremais nei mes ryte namuose (neveiks jau), nei aukletojos neisteps, o odele vaiku daug jautresne. Grizta namolio raudonom rankytem. Be to labai daug skysciu saulej netenkama, o gerti gauna tiek, kiek gauna, negerai .... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epika: 07 birželio 2011 - 10:58