Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Karablikas @ 2011 03 09, 15:08)
Visi jus puikiai girdi, tačiau jūs nesuprantat, kad bent jau aš tenorėjau išsiaiškinti būtent apie tas grupes ir kodėl ta idėja nepasiekė visų tėvelių, štai ir viskas, nereikia čia dviračio išradinėt...


buvo du susirinkimai tėvų tarybos, viename buvo išdiskutuoti visi variantai, tame tarpe ir komercinių grupių, tuomet mes išėjom į grupes savo pranešti info, susirinkti nuomones, ir po kelių savaičių tėvų taryba rinkosi vėl, su grupių atsakymais, tai atmetimas įvyko, ne kelių tėvų sprendimų, o visų darželio grupių sprendimu. Niekas čia nieko už jus neatmetė, grupėse buvo susirinkimai, reikėjo dalyvauti.
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 09, 15:15)
buvo du susirinkimai tėvų tarybos, viename buvo išdiskutuoti visi variantai, tame tarpe ir komercinių grupių, tuomet mes išėjom į grupes savo pranešti info, susirinkti nuomones, ir po kelių savaičių tėvų taryba rinkosi vėl, su grupių atsakymais, tai atmetimas įvyko, ne kelių tėvų sprendimų, o visų darželio grupių sprendimu. Niekas čia nieko už jus neatmetė, grupėse buvo susirinkimai, reikėjo dalyvauti.

Dalyvauju visuose susirinkimus, bet apie tai pirmą kart girdžiu, vadinas mūsų grupės pirmininkas nematė reiko pranešt apie tai, dėl to ir užsiminiau, kad jis/ji nusprendė už visą grupę...
Nu pagaliau galvosūkis išspręstas karsta.gif
Atsakyti
Jėėėėzauuu moterys, merginos, baikim 4u.gif o tai moderatorė tuoj trins kokius 5 puslapius. Išsiaiškinom ir viskas. Niekas nieko neįžeidinėja, visos moka skaityti ir rašyti. Kalbam toliau, kas aktualu.
Žinot, noriu visų nuomonės dėl naujos mūsų muzikės. Nežinau kaip kitoms, ar patinka, bet man asmeniškai nelabai, kad vaikai traukia tik liaudies daineles, o pati muzikė pianinu nesugeba nei "Su gimimo diena" vaikui pagroti. Gal aš ir klystu, bet kol kas kiek matau visas muzikinis ugdymas sukasi tik apie folklorą. Ką apie tai manot? Mano vyresnelei uz 2 menesių išleistuvės iš darželio, bet kol kas jokia programa nepradėta daryti, tai ka pagal CD vaikai padainuos ir viskas ar kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 09 kovo 2011 - 14:30
Aš net negirdėjau jos grojant pianinu, kiek einu visad CD paleistas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 09, 15:33)
Aš net negirdėjau jos grojant pianinu, kiek einu visad CD paleistas  lotuliukas.gif


Tai vat kad su pianinu ji iš viso "nedraugauja" tik su kanklėm. Prieš tai buvusi muzikė Kristina taip gražiai mažylius mokė dainuoti, ir kaip jie gražiai viską darė, kartą vos ašaros nenubraukiau žiūrėdama, o dabar kažkaip viskas sustojo, nieko mano mažasis vyriškis nerodo- nei kaip kiškučiai straksi, nei kaip ančiukai krypuoja, o mergaitė tai tik liaudies daineles traukia. Na nieko nesakau reikia ir tokiu, bet nei ištisai ir ne vien tokių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 09 kovo 2011 - 14:39
QUOTE(melide @ 2011 03 09, 15:38)
Tai vat kad su pianinu ji iš viso "nedraugauja" tik su kanklėm. Prieš tai buvusi muzikė Kristina taip gražiai mažylius mokė dainuoti, ir kaip jie gražiai viską darė, kartą vos ašaros nenubraukiau žiūrėdama, o dabar kažkaip viskas sustojo, nieko mano mažasis vyriškis nerodo- nei kaip kiškučiai straksi, nei kaip ančiukai krypuoja, o mergaitė tai tik liaudies daineles traukia. Na nieko nesakau reikia ir tokiu, bet nei ištisai ir ne vien tokių.

Na mano namie dabar visiškai nedainuoja, tai net ir nesusimąsčiau, kaip ten su ta muzike, matyt ir vaikui žanras ne prie širdies smile.gif Gryš iš daržo reiks išsiaiškint kaip ten tos pamokėlės vyksta ir ką jie ten veikia g.gif
Atsakyti
Na,Kristina tikrai buvo šauni muzikutė,bet ir šita nebloga,tik kitokio stiliaus,bet mano mažius traukia dainas grįžęs,o liaudiškos dainos tai kad šventės dabar buvo liaudiškos tai ir repertuaras toks turbūt 4u.gif
svarbu,kad vyksta ugdymas,yra pamokėlės,vaikai "lavina "balselius" smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Nuo rudens noriu leisti savo suneli i lopseli. Esam uzsirase i Rasyte ir i Zingsneli, bet kiek ziuriu eiles, tai i Rasyte greiciausiai nepapulsim, ar labai liudet ar dziaugtis, kad papulsim i Zingsneli ?
Atsakyti
QUOTE(Pravierka @ 2011 03 13, 12:55)
Sveikutes,

Nuo rudens noriu leisti savo suneli i lopseli. Esam uzsirase i Rasyte ir i Zingsneli, bet kiek ziuriu eiles, tai i Rasyte greiciausiai nepapulsim, ar labai liudet ar dziaugtis, kad papulsim i Zingsneli ?


tikrai nereikia liūdėt, darželyje daug veiklos, renginių vaikams, kad tik papultumėt pas auklėtojas, kurios stengsis, daug dirbs ir įvairiapusiškai lavins jūsų vaikutį.
Atsakyti
QUOTE(Pravierka @ 2011 03 13, 12:55)
Sveikutes,

Nuo rudens noriu leisti savo suneli i lopseli. Esam uzsirase i Rasyte ir i Zingsneli, bet kiek ziuriu eiles, tai i Rasyte greiciausiai nepapulsim, ar labai liudet ar dziaugtis, kad papulsim i Zingsneli ?



Na zinokit namas kuriame gyvenu stovi tarp Zingsnelio ir Rasytes, tai zinokit tai ka matau kai vaikai lauke Rasytes darzelyje ir tai ka girdziu, tai patikekit manim, jau geriau vezciau savo vaikus i kita gala miesto nei leisciau i Rasyte, beje mano vaikai eina i Zingsneli. Mes pradzioje uzsirasem ir i ta ir i ta darzeli, Zingsnelyje direktore viska maloniai aprode, parode grupe i kuria eisime, Rasytes direktore tik "drebtelejo" "Tik negalovkite, kad jau cia eisite po dvieju savaiciu" ir parode pirstu kur nueiti prasyma parasyti ir beje jau praejo 6 metai nuo to biggrin.gif taip musu eile turbut Rasyteje ir neatejo biggrin.gif, na ir gerai. Kai matau kaip gana mazo amziaus vaikai karstosi ant tu boksteliu-nameliu, laksto kitoje tvoros puseje, o aukletojos tuo metu rasinejasi SMS, arba per atidarytus langus girdziu, kaip aukletoja siulo vaikui "isoperuoti ausis" nes jis neva jos negirdi, na tai zinot doh.gif ..., papasakociau ir daugiau vaizdu, bet manau jums uzteks. O pas mus tikrai smagu, vaikams veiklos daug, aisku gal jums kyla abejoniu, kai mes cia nagrinejame vienas ar kitas problemas, bet jus visur yra, o siaip tai nekeisciau sio darzelio ne i joki kita nei del aukletoju, nei del vaiku uzimtumo ir lavinimo.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 03 13, 20:59)
... o siaip tai nekeisciau sio darzelio ne i joki kita nei del aukletoju, nei del vaiku uzimtumo ir lavinimo.

Aciu atsakiusioms ! Ypac melide uz toki issamu atsakyma, tik tada kyla klausimas, kodel i Rasyte tokios didziules eiles, o i Zingsneli zymiai mazesnes ? Kodel visi ko aplink klausiu nori i Rasyte ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pravierka @ 2011 03 14, 22:24)
Aciu atsakiusioms ! Ypac melide uz toki issamu atsakyma, tik tada kyla klausimas, kodel i Rasyte tokios didziules eiles, o i Zingsneli zymiai mazesnes ? Kodel visi ko aplink klausiu nori i Rasyte ??  g.gif


As manau, kad daugeliui atrodo tas darzelis turtingesnis (Rasyte), bent jau ne is vienos mamos tai girdejau. Kai mes pradejom lankyti Zingsneli, tai nebuvo nei langai pakeisti, lovytes kai kur buvo dar gelezines, o Rasyteje, jau buvo ir langai ir durys naujos ir lovytes grazios, bent jau tai as eidama maciau per langus smile.gif, o dabar mes visa tai turime ir Zingsnelyje. Ir dar tie kas sudaro eiles Zingsnelyje, tai negirdi ir nemato kas vyksta Rasytes kieme. Nezinau renginiu manau kad pas mus daugiau, ir visoks futboliukas lauko vyksta ir visokios varzybos, koncertai kartais buna rengiami lauke, o Rasyteje tokiu svenciu ir atrakciju nesimato ir nesigirdi. Nepergyvenkite, kad papulsit i darzeli kur eiles mezesnes, tikrai nesigailesite, vaikiukas tikrai bus visapusiskai lavinamas ir uzimtas- yra daug bureliu, vyksta visokios Teatro dieneles, Poezijos fiestos ir kitokios grazios sventes, zodziu vaikai uzimti.
Atsakyti