Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(mergina05 @ 2011 03 09, 13:35)
Tu skaityt moki? ar skaitai tik tai ką norisi perskaityti?


Ką galiu pasakyt, tik tiek, kad labai tikiuosi, kad su jumis ateityje man bendraut neteks , nei virtualiai nei tiesiogiai schmoll.gif
Ačiū už dėmesį doh.gif
QUOTE(melide @ 2011 03 09, 13:58)
Ir dar manau, kad po tokių posėdžių tikrai informacija tėvus turėtų pasiekti, ar auklėtoja turėtų kažkaip apie tai informuoti, ar kažkokiu kitokiu būdu, arba toje taryboje turėtų būti kiekvienos grupės tėvų komiteto pirmininkai.

Ir aš taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau ar taip daroma ar ne, bet galima po tokių posėdžių ant grupės durų pakabinti kažkokį pranešimą, kur būtų parašyta, kad tada ir tada vyko posėdis, kurio metu buvo nagrinėta..... ir išvardinti nagrinėti klausimai. Nu nežinau jei jau mamos nepaskaito, tai kas skelbimų lentose, tai manau, kad kas ant durų pakabinta tikrai paskaito. Ir tada kai bus matomi nagrinėti klausimai, bus galima eiti pas atsakingą administracijos darbuotoją dėl to kas aktualu, pvz., man mityba- einu pas sesele, kitam gal kažkas kitas rūpės. Čia dėl to ir kilo tas ginčas, nes kartais gal tėvų ausų nepasiekia visa reikalinga informacija, kad kažkada kažkas vyko.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 03 09, 14:22)
Nežinau ar taip daroma ar ne, bet galima po tokių posėdžių ant grupės durų pakabinti kažkokį pranešimą, kur būtų parašyta, kad tada ir tada vyko posėdis, kurio metu buvo nagrinėta..... ir išvardinti nagrinėti klausimai. Nu nežinau jei jau mamos nepaskaito, tai kas skelbimų lentose, tai manau, kad kas ant durų pakabinta tikrai paskaito. Ir tada kai bus matomi nagrinėti klausimai, bus galima eiti pas atsakingą administracijos darbuotoją dėl to kas aktualu, pvz., man mityba- einu pas sesele, kitam gal kažkas kitas rūpės. Čia dėl to ir kilo tas ginčas, nes kartais gal tėvų ausų nepasiekia visa reikalinga informacija, kad kažkada kažkas vyko.

Jai jau neskaito tai faktas ir čia nerašo. Nereikia ant durų užtenka ir lentoje paskaityt, beja dažnai paklausiu auklėtojos ar kas nors yra darželyje naujo nutarta spresta ir t.tt apie ką turėčiau žinoti, bet vat apie komercinių grupių kūrimo idėja išgirdau pirmą kartą, nors lankome šį darželį nebe pirmus metus doh.gif

Fox_lady pradėjom apie komercines grupes o baigėm "brangutėm", kam gi tas susišnekėjimas doh.gif
Gražios nuotraukytės smile.gif
Atsakyti
merginos, na ko Jūs karščiuojatės... na atsisėskit ir paskaitykit nuo pradžios - jau viską paaiškinau nebežinau kiek kartų doh.gif unsure.gif ir nebežinau jau kokiu būdu ir beaiškint.... doh.gif


1. Darželio taryba - vadovybės atstovai, ūkio dalies atstovai ir tėvelių atstovai - aš ir dar vienas tėvelis (dabar nebežinau kurios grupės, nes mergytė berods išėjo iš lopšelio į darželio grupę). Jos paskutinis posėdis buvo berods 2009 m. gruodžio mėnesį. ( Šiandien yra 2011-03-09 diena. ) Jo metu buvo nutarta kviesti visuotinį tėvelių susirinkimą dėl remontų klausimo.



2. Visuotinis susirinkimas - jame renkasi visų grupių tėvelių komitetų pirmininkai. Jis paskutinį kartą buvo arba 2009-12 mėn. ar 2010-01 mėn - jau tiksliai nepamenu... ax.gif Tai irgi pakankamai seniai. Po jo nutarties, kad metus renkam pinigėlius, juos mes ir rinkom - iki šių metų sausio 1 d. Būtent tame susirinkime (prieš metus laiko) buvo užsiminta apie tas komercines grupes, ir šis pasiūlymas atmestas.

Taigi visi susirinkimai buvo prieš metus - nuo to laiko niekas niekur nesirinko ir nieko nesprendė.



tikiuos dabar mane išgirs kas nors... unsure.gif


p.s. Jau prieš n puslapių sakiau, kad jeigu daugumai maitinimo klausimas yra opus - prašom organizuotis ir kreiptis į administraciją, kad vėl kviestų tarybą ar visuotinį susirinkimą šiuo klausimu. Bet taip pat nieks neišgirdo... tik krūvos klaustukų ir įžeidinėjimų ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 09 kovo 2011 - 13:51
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 09, 14:46)
merginos, na ko Jūs karščiuojatės... na atsisėskit ir paskaitykit nuo pradžios - jau viską paaiškinau nebežinau kiek kartų  doh.gif  unsure.gif  ir nebežinau jau kokiu būdu ir beaiškint.... doh.gif
1. Darželio taryba - vadovybės atstovai, ūkio dalies atstovai ir tėvelių atstovai - aš ir dar vienas tėvelis (dabar nebežinau kurios grupės, nes mergytė berods išėjo iš lopšelio į darželio grupę). Jos paskutinis posėdis buvo berods 2009 m. gruodžio mėnesį.  ( Šiandien yra 2011-03-09 diena. ) Jo metu buvo nutarta kviesti visuotinį tėvelių susirinkimą dėl remontų klausimo.
2. Visuotinis susirinkimas - jame renkasi visų grupių tėvelių komitetų pirmininkai. Jis paskutinį kartą buvo arba 2009-12 mėn. ar 2010-01 mėn - jau tiksliai nepamenu... ax.gif Tai irgi pakankamai seniai. Po jo nutarties, kad metus renkam pinigėlius, juos mes ir rinkom - iki šių metų sausio 1 d.  Būtent tame susirinkime (prieš metus laiko)  buvo užsiminta apie tas komercines grupes, ir šis pasiūlymas atmestas.

Taigi visi susirinkimai buvo prieš metus - nuo to laiko niekas niekur nesirinko ir nieko nesprendė.
tikiuos dabar mane išgirs kas nors... unsure.gif
p.s. Jau prieš n puslapių sakiau, kad jeigu daugumai maitinimo klausimas yra opus - prašom organizuotis ir kreiptis į administraciją, kad vėl kviestų tarybą ar visuotinį susirinkimą šiuo klausimu. Bet taip pat nieks neišgirdo... tik krūvos klaustukų ir įžeidinėjimų ...



Vienas visuotinis susirinkimas buvo šį rudenį.

P.S. bet gal ten buvo daugiau naujokų tėveliams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 09 kovo 2011 - 13:54
QUOTE(melide @ 2011 03 09, 13:51)
Vienas visuotinis susirinkimas buvo šį rudenį.

P.S. bet gal ten buvo daugiau naujokų tėveliams



mums buvo tik grupėje, vadinasi buvo tik naujokams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 09, 14:58)
mums buvo tik grupėje, vadinasi buvo tik naujokams  4u.gif

O mums buvo ir ten ir ten, direktorė supažindino su vizija, misija ir taisyklėmis, tai taip, reiškiasi čia naujokams mažyliams buvo.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 03 09, 14:01)
O mums buvo ir ten ir ten, direktorė supažindino su vizija, misija ir taisyklėmis, tai taip, reiškiasi čia naujokams mažyliams buvo.



mhm drinks_cheers.gif - pamenu, kad kabėjo skelbimas rudenį, kad naujokų tėveliams susirinkimas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 09, 13:31)
Fox_lady pradėjom apie komercines grupes o baigėm "brangutėm", kam gi tas susišnekėjimas doh.gif
Gražios nuotraukytės  smile.gif

doh.gif doh.gif o jūsų nieks nevadina brangioji? unsure.gif aš perskaičiau visas žinutes ir neužpykit, tik pyktis iš jūsų parašymų sklinda blink.gif

su mergina05, aš asmeniškai esu bendravus ir tikrai čia jos pasirašymai nepasirodė kažko keisti schmoll.gif

o va kad jūs neskaitot atidžiai, arba skaitot ir matot tik tai, kas jums nepatinka ar tinka prisikabinimui, tai faktas 4u.gif

o apie komercines, tai aš nors ir turinti galimybę mokėti daugiau, tiktai prieš schmoll.gif bent jau tokias, koklios yra kituose darželiuose kur ir maistas kitoks ir kalėdų senelis geresnis... man kažkaip nesinori to daryti..

aišku man lengva sakyti, kai mano vaikas ir pieną mielai geria ir su pilvukų neturi problemų, arba jei nenori tai ir nevalgo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 09 kovo 2011 - 14:09
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 09, 14:46)
2. Visuotinis susirinkimas - jame renkasi visų grupių tėvelių komitetų pirmininkai. Jis paskutinį kartą buvo arba 2009-12 mėn. ar 2010-01 mėn - jau tiksliai nepamenu... ax.gif Tai irgi pakankamai seniai. Po jo nutarties, kad metus renkam pinigėlius, juos mes ir rinkom - iki šių metų sausio 1 d. Būtent tame susirinkime (prieš metus laiko)  buvo užsiminta apie tas komercines grupes, ir šis pasiūlymas atmestas.
Taigi visi susirinkimai buvo prieš metus - nuo to laiko niekas niekur nesirinko ir nieko nesprendė.
tikiuos dabar mane išgirs kas nors... unsure.gif
p.s. Jau prieš n puslapių sakiau, kad jeigu daugumai maitinimo klausimas yra opus - prašom organizuotis ir kreiptis į administraciją, kad vėl kviestų tarybą ar visuotinį susirinkimą šiuo klausimu. Bet taip pat nieks neišgirdo... tik krūvos klaustukų ir įžeidinėjimų ...

Na metai laiko nėr jau taip seniai, bet ar tie patys pirmininkai neturėjo supažindinti visos grupės su keltu klausimu , juk parašė gan aiškiai, kad niekas nesutiko, tai kas tie kurie nesutiko, vadinas pirmininkai nusprendė už visus tėvelius, nes mes apie tai nieko nežinojome ir nematė reikalo mums užsiminti.

Visi jus puikiai girdi, tačiau jūs nesuprantat, kad bent jau aš tenorėjau išsiaiškinti būtent apie tas grupes ir kodėl ta idėja nepasiekė visų tėvelių, štai ir viskas, nereikia čia dviračio išradinėt...
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 09, 14:46)
2. Visuotinis susirinkimas - jame renkasi visų grupių tėvelių komitetų pirmininkai. Jis paskutinį kartą buvo arba 2009-12 mėn. ar 2010-01 mėn - jau tiksliai nepamenu... ax.gif Tai irgi pakankamai seniai. Po jo nutarties, kad metus renkam pinigėlius, juos mes ir rinkom - iki šių metų sausio 1 d.  Būtent tame susirinkime (prieš metus laiko)  buvo užsiminta apie tas komercines grupes, ir šis pasiūlymas atmestas.


taip va per šitą direktorė ir kalbėjo apie komercines grupes. Buvo sutarta, kad grįžę į grupes suteikiame info, kad yra tokia galimybė, deja norinčių daryti tokias grupes, pačiose grupėse buvo turbūt vienetai. Jei pradėjote kažkas lankyti darželį po šitų datų, tai tikimybė, kad nieko apie tai nežinote yra labai didelė.

Karablikas jooo su manim geriau nenorėk turėt reikalų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Burbuliuks @ 2011 03 09, 15:08)
doh.gif  doh.gif o jūsų nieks nevadina brangioji?  unsure.gif aš perskaičiau visas žinutes ir neužpykit, tik pyktis iš jūsų parašymų sklinda  blink.gif

su mergina05, aš asmeniškai esu bendravus ir tikrai čia jos pasirašymai nepasirodė kažko keisti  schmoll.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif paskambink ir atvažiuokit sertifikatų pasiimti, kol nepametėm cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2011 03 09, 15:08)
doh.gif  doh.gif o jūsų nieks nevadina brangioji?  unsure.gif aš perskaičiau visas žinutes ir neužpykit, tik pyktis iš jūsų parašymų sklinda  blink.gif

su mergina05, aš asmeniškai esu bendravus ir tikrai čia jos pasirašymai nepasirodė kažko keisti  schmoll.gif

o va kad jūs neskaitot atidžiai, arba skaitot ir matot tik tai, kas jums nepatinka ar tinka prisikabinimui, tai faktas  4u.gif

Na taip vadina man artimi žmonės..
Mano žinutėse skambėjo klausimai o jau kaip juos interpretuosite jums spresti..
Be to nieko neižeidinėju rašydama..
Atsakyti