Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Beiker @ 2009 12 19, 11:59)
thumbup.gif  labai laukiu as tos sventes, maciau, kaip vaikai soka, labai graziai  thumbup.gif  tik neaisku, kaip bus, kai bus daug zmoniu ir tevus vaikai matys  unsure.gif
O ka nesites is maisto? Tik vaisius ir sausianius ar ir sumustinukus?

ir to, ir to
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 12 19, 11:59)
O ka nesites is maisto? Tik vaisius ir sausianius ar ir sumustinukus?
Greičiausiai nuo stalo dingsta sumuštiniai hihihi.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va jau po šventės. Smagu buvo, tik kai kurie tėveliai greit namo išskubėjo. Senis Šaltis toks fainas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 22, 20:53)
Na va jau po šventės. Smagu buvo, tik kai kurie tėveliai greit namo išskubėjo. Senis Šaltis toks fainas ax.gif

Tikrai labai smagu buvo, labai graziai vaikai pasirode, as net nesitikejau, kad maniske taip graziai ir drasiai soks, tik gaila, kad labai senio salcio bijojo unsure.gif Knygute jau suspalvino lotuliukas.gif Rubai jau skalbiasi, nes visi su akvarele nuspalvinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 12 22, 21:09)
Tikrai labai smagu buvo, labai graziai vaikai pasirode, as net nesitikejau, kad maniske taip graziai ir drasiai soks, tik gaila, kad labai senio salcio bijojo  unsure.gif  Knygute jau suspalvino  lotuliukas.gif Rubai jau skalbiasi, nes visi su akvarele nuspalvinti  biggrin.gif

Maniškis irgi. Porą paveiksliukų dar apvedžiojau su ta lazdele, o paskui pavarė per visą. Dar liko nespalvintų kažkiek

Bet tavo panelė viena iš pagrindinių šokėjų salėj buvo mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas is boruziuku nori apsikeist sventes nuotraukom ir filmuota medziaga?
Pas mane yra nuotrauku, bet filmuotos medziagos nedaug, nes kazkas kamerai atsitiko ir nera visos pradzios nufilmuotos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2009 12 23, 14:01)
Gal kas is boruziuku nori apsikeist sventes nuotraukom ir filmuota medziaga?
Pas mane yra nuotrauku, bet filmuotos medziagos nedaug, nes kazkas kamerai atsitiko ir nera visos pradzios nufilmuotos sad.gif

Aš kažkaip fotiką` namie palikau, tai gal gali man su Nojum nuotraukas permest blush2.gif
O daugiau nežinau, lyg Gabrielės mama čia užsuka, kitų gal grupėj paklaust reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 12 23, 14:04)
Aš kažkaip fotiką` namie palikau, tai gal gali man su Nojum nuotraukas permest blush2.gif
O daugiau nežinau, lyg Gabrielės mama čia užsuka, kitų gal grupėj paklaust reiktų g.gif

parasyk i az pasta, permesiu nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes va vejaraupiais susirgom...Kazkada turejom sirgti, tik gaila, kad per sventes :-)))...Eziukai, kas dar nesusirgot, laikykites...
Atsakyti
QUOTE(assstis @ 2009 12 30, 12:42)
O mes va vejaraupiais susirgom...Kazkada turejom sirgti, tik gaila, kad per sventes :-)))...Eziukai, kas dar nesusirgot, laikykites...

unsure.gif oi, kaip as bijau tokiu ligu unsure.gif o eziukai cia lopselinukai ar darzelinukai? jauciu, kad po visa darzeli pasklis tie vejaraupiai unsure.gif Zinau, kad vaikiskom ligom reikia vaikystej prasirgt, bet kaip bijau unsure.gif
Atsakyti
Nereikia dėl vėjaraupių panikuot, vaikai dažniausia lengvai perserga. Aišku, nekreipti dėmesio t.p. negalima.
Kur kas blogiau suaugusiems doh.gif .

assstis, sveikit. console.gif
Atsakyti
Aciu, butinai sveiksim..:-)..O kaip kitaip!!! Mes irgi darzelyje pasigavom, cia lopselinukai...
Atsakyti