Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:03)
Kas per tarybos susirinkimas?
Įstaigos tarybą sudaro tam tikras skaičius pedagogų, techninio personalo bei tėvų atstovų (paprastai grupių tėvų komiteto pirmininkai).
Įstaigos taryba sprendžia svarbiausius, opiausius klausimus - finansų panaudojimą. Taryba savo veiklą protokoluoja. Taigi, viskas vieša ir teisėta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 08, 23:12)
Ramybės, kvėpuokit 4u.gif

Aš esu taryboje smile.gif

Apie komercines grupes buvo kalbama, kai kilo grėsmė, kad jį išvis uždarys dėl sanitarinės būklės (ne dėl maisto)... Tuomet buvo nutarta, kad paprasčiau bus, jei mes tiesiog paremsime darželį ir sutvarkysime opiausias problemas... Kaip matote, pavyko ne tik sava, bet ir savivaldybės bei fondų parama pasinaudot  smile.gif

Na nesupratau dabar Jūsų .... Kvępuoju ramiai,kaip ir visad g.gif
Sorry, bet nesupratau Jūsų teiginio dabar ?............
Na taryboje aš savaime suprantama nesu, bet...... Kaip mums likusiems mirtingiesiems sužinoti apie tai kas ten buvo aptarinėjama?
O ar vaikų maitinimas nėra opi problema ? Ar kiti besidomintys, bet neesantys taryboje tėvai neturi teisės žinoti esamos situacijos?????
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2011 03 08, 23:20)
Įstaigos tarybą sudaro tam tikras skaičius pedagogų, techninio personalo bei tėvų atstovų (paprastai grupių tėvų komiteto pirmininkai).
Įstaigos taryba sprendžia svarbiausius, opiausius klausimus - finansų panaudojimą. Taryba savo veiklą protokoluoja. Taigi, viskas vieša ir teisėta.  4u.gif

vieša taip, kad nieks nežino ?
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:20)
Ar kiti besidomintys, bet neesantys taryboje tėvai  neturi teisės žinoti esamos situacijos?????
Turi teisę. Tik nueikit iki administracijos ir pasiteiraukit, tikrai informuos visais rūpimais klausimais.
Štai Melide nuėjo ir gavo atsakymus į rūpimus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:20)
Na nesupratau dabar Jūsų .... Kvępuoju ramiai,kaip ir visad  g.gif
Sorry, bet nesupratau Jūsų  teiginio dabar ?............
Na taryboje aš savaime suprantama nesu, bet...... Kaip mums likusiems mirtingiesiems sužinoti apie tai kas ten buvo aptarinėjama?
O ar vaikų maitinimas nėra opi problema ? Ar kiti besidomintys, bet neesantys taryboje tėvai  neturi teisės žinoti esamos situacijos?????



trukt už vadžių ir vėl iš pradžių.....

kurio teiginio nesupratot? pamačiau daug klaustukų - tai ir parašiau, kad nereikia nervintis... visos įstaigos turi savo darbo tvarką smile.gif

Darželis turi savo tarybą - Klopedija aukščiau paaiškino smile.gif Viskas yra protokoluojama ir vyksta pagal nustatytą tvarką smile.gif

Jei darželį uždarytų dėl netinkamų higieninių sąlygų - tai maitinimo iš vis nebereikėtų - argi ne tiesą sakau? g.gif Taigi prioritetas buvo šis klausimas - ir jį sprendėm - skubiai, greičiausiu būdu smile.gif

Jei dabar Jums opi maitinimo problema, prašom kelti tą klausimą 4u.gif Jei atsiras daugiau norinčių daryti komercines grupes - tada bus sprendžiamas ir toks klausimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:22)
vieša taip, kad nieks nežino ?



Matyt per mažai domitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 03 08, 23:25)
Turi teisę. Tik nueikit iki administracijos ir pasiteiraukit, tikrai informuos visais rūpimais klausimais.

Kodėl turiu kaškur eiti jai jau viskas nuspręsta ?

QUOTE(Peperoni @ 2011 03 08, 23:28)
trukt už vadžių ir vėl iš pradžių.....

kurio teiginio nesupratot? pamačiau daug klaustukų - tai ir parašiau, kad nereikia nervintis... visos įstaigos turi savo darbo tvarką smile.gif

Darželis turi savo tarybą - Klopedija aukščiau paaiškino smile.gif Viskas yra protokoluojama ir vyksta pagal nustatytą tvarką smile.gif

Jei darželį uždarytų dėl netinkamų higieninių sąlygų - tai maitinimo iš vis nebereikėtų - argi ne tiesą sakau?  g.gif  Taigi prioritetas buvo šis klausimas - ir jį sprendėm - skubiai, greičiausiu būdu smile.gif

Jei dabar Jums opi maitinimo problema, prašom kelti tą klausimą  4u.gif Jei atsiras daugiau norinčių daryti komercines grupes  - tada bus sprendžiamas ir toks klausimas smile.gif
Papildyta:
Matyt per mažai domitės  4u.gif

Na nesupykit, bet Jūsų teiginių išvis nesuprantu doh.gif Nes mes diskutuojam ne ta tema kurią pradėjau doh.gif
Kalba ėjo apie geresnį vaikų matinimą, apie kurį kaškas diskutavo ir kaškas nuspredė doh.gif O kas tas kaškas ?????
Kaip supratau toks klausimas jau buvo sprendžiamas...... Ir man labai ydomu, kas tai nusprendė ??? Kodėl aš apie tai pimą kart girdžiu?
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2011 03 08, 23:25)
Turi teisę. Tik nueikit iki administracijos ir pasiteiraukit, tikrai informuos visais rūpimais klausimais.
Štai Melide nuėjo ir gavo atsakymus į rūpimus klausimus.

Ar visa ši informacija neturėtų būti paskelbta viešai ?
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:37)
Kodėl turiu kaškur eiti jai jau viskas nuspręsta ?
Na nesupykit, bet Jūsų teiginių išvis nesuprantu  doh.gif Nes mes diskutuojam ne ta tema kurią pradėjau  doh.gif
Kalba ėjo apie geresnį vaikų matinimą, apie kurį kaškas diskutavo ir kaškas nuspredė  doh.gif O kas tas kaškas ?????
Kaip supratau toks klausimas jau buvo sprendžiamas...... Ir man labai ydomu, kas tai nusprendė ??? Kodėl aš apie tai pimą kart girdžiu?



aš jau trečią kartą rašau apie tą patį, ir Jūs vis tiek užsispyrusiai kartojat savo smile.gif

Apie geresnį maitinimą niekas nekalbėjo - nes buvo opesnė problema - higienos sąlygos. Komercinės grupės buvo pasiūlytos kaip alternatyva - mokam pinigus susiremontuojam grupę kaip norim, samdom kokias norim auklėtojas ir pan.

Bet kad primokėtume už geresnį maistą - tokio klausimo išvis nebuvo. Ir joks kaŽkas apie tai nediskutavo ir nieko nesprendė


ar dabar jau suprantamai parašiau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 08 kovo 2011 - 22:43
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 22:06)
apie komercines grupes kalba buvo pernai per tėvų tarybos susirinkimą. Vadovybė pateikė tėvams tokį pasiūlymą.
Melide nesitikėk daug, aš irgi tikėjausi, kad atsiras norinčių, deja deja teko nusivilti...reakcija būna tokia: kąąą???? NEMOKĖSIU NEICENTO DAUGIAU MAN IR TAIP GERAI...



QUOTE(Peperoni @ 2011 03 08, 23:42)
aš jau trečią kartą rašau apie tą patį, ir Jūs vis tiek užsispyrusiai kartojat savo smile.gif

Apie geresnį maitinimą niekas nekalbėjo - nes buvo opesnė problema - higienos sąlygos. Komercinės grupės buvo pasiūlytos kaip alternatyva - mokam pinigus susiremontuojam grupę kaip norim, samdom kokias norim auklėtojas  ir pan. 

Bet kad primokėtume už geresnį maistą - tokio klausimo išvis nebuvo. Ir joks kaŽkas apie tai nediskutavo ir nieko nesprendė


ar dabar jau suprantamai parašiau? g.gif

Ar čia aš durna ar čia Jūs skaityt nemokat ????? O gal tą tarybos posėdį praleidot ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 08 kovo 2011 - 22:50
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:49)
Ar čia aš durna ar čia Jūs skaityt nemokat ?????



moku, aš skaityt, brangute, moku smile.gif ir rašyt beje nail.gif


o kas buvo tarybos susirinkime? Jūs ar aš ? lotuliukas.gif 4-ą kartą kartoju smile.gif Komercinės grupės buvo siūlomos dėl darželio remonto, o ne dėl brangesnio ir geresnio maisto smile.gif

Kodėl Mergina05 čia taip parašė, nežinau smile.gif Galbūt jų grupėje apie tai buvo kalbėta smile.gif Viso darželio mąstu ar taryboje apie tai niekas nieko nesprendė smile.gif

Diskusiją baigiu, nes Jūs geriau čia viską išmanot 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:49)
O gal tą tarybos posėdį praleidot ?



Mielai perleisčiau tą posėdžių malonumą Jums smile.gif
Atsakyti
[COLOR=red]
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 08, 23:55)
moku, aš skaityt, brangute, moku smile.gif ir rašyt beje nail.gif
Mielai perleisčiau tą posėdžių malonumą Jums smile.gif

Na taip aišku viskas, nesupykit, bet kai tokio mastymo žmonės taryboje, tai nenuostabu, kad visi kiti nieko ir nežino.......... Gero Jums kovo-8-osios vakaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 08 kovo 2011 - 23:04
Mergaites nusiraminkit, nesipykit, uztenka cia ir taip gincu turim, visoms po 4u.gif ir diskutuojam toliau. As Boruziuku grupes tevu komiteto pirmininke, bet apie ta tarybos posedi irgi pirma karta girdziu, bet turbut del to, kad jis buvo iki 2010 m. rugsejo men, ar ne taip? Del to mes nieko ir nezinome, tai tada gal kas nors apsvies, kada ir kokia tvarka tie posedziai vyksta, kad sudalyvauciau, ar tai turi pasakyti grupes aukletoja, ar kokiu kitu budu suzinoti, nenoriu nieko praleisti, kas vyksta po darzelio stogu smile.gif t.y. to kas liecia musu vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 23:02)
[COLOR=red]
Na taip aišku viskas, nesupykit, bet kai tokio mastymo žmonės taryboje, tai nenuostabu, kad visi kiti nieko ir nežino.......... Gero Jums kovo-8-osios vakaro  4u.gif



Visada galite pasiūlyti savo kandidatūrą vadovybei 4u.gif

Paklausėt kas nusprendė, atsakiau mažiausiai 4 kartus, kad niekas šio klausimo nesprendė, o Jūs negirdit, - tai čia Jūsų bėda, ne mano 4u.gif

Gal geriau nueikit į darželį ir pasidomėkit, užuot švaisčiusi energiją šitam bevaisiam ginčui ax.gif

QUOTE(melide @ 2011 03 08, 23:05)
Mergaites nusiraminkit, nesipykit, uztenka cia ir taip gincu turim, visoms po  4u.gif  ir diskutuojam toliau. As Boruziuku grupes tevu komiteto pirmininke, bet apie ta tarybos posedi irgi pirma karta girdziu, bet turbut del to, kad jis buvo iki 2010 m. rugsejo men, ar ne taip? Del to mes nieko ir nezinome, tai tada gal kas nors apsvies, kada ir kokia tvarka tie posedziai vyksta, kad sudalyvauciau, ar tai turi pasakyti grupes aukletoja, ar kokiu kitu budu suzinoti, nenoriu nieko praleisti, kas vyksta po darzelio stogu smile.gif t.y. to kas liecia musu vaikus smile.gif


Melide - taryboje yra vadovybės, ūkio dalies ir tėvelių atstovai. Nuo tėvelių mes esame dviese smile.gif

Paskutinis posėdis buvo berods 2009 m. gruodį (tai matyt todėl ir nežinote) , tada buvo sprendžiamas svarbiausias klausimas - ką darom dėl griūvančios santechnikos. Buvo nuspręsta, kad reikia kviesti visuotinį susirinkimą - t.y. grupių tėvelių komitetų pirmininkus ir spręst, ar renkam paramą ar ne.

Susirinkom ir nusprendėm, kad geriausia ir greičiausia rinkt. Ir tai tik po ilgų ginčų ir debatų, nes buvo daug nepatenkintų dėl įvairių priežasčių. Komercinių grupių alternatyva buvo iškart atmesta, nes būtų per ilgas ir nelabai efektyvus sprendimas.

Todėl ir parašiau aukščiau, Karablikui, kad jei šis klausimas opus - turi eiti ir kelti jį, nes iki šiol jo niekas nesprendė ir nebuvo toks problematiškas. Kaip žinia darželio mokestis kilo jau senokai, o produktų kainos nuolat kyla...
Atsakyti
tėvų taryboje buvo kalba apie komercines grupes, kuriose tėvai patys remontuotų patalpas, nustatytų vaikų skaičių grupėje, nustatytų meniu ir t.t. Maistas tai tik vienas sraigtelis visoje toje kalboje. Aš ir esu tėvų taryboje, ir dalyvavau tenai, poto dar šnekėjau su vadovybe dėl maisto, buvo aiškiai pasakyta, kad susitarkit grupėje, mokėkit daugiau, padarysim geriau, Viskas. Ir nėra čia reikalo šūkauti ir rėkauti, eikit į grupes ir tarkitės, susitarę pas direktorę keliaujat. O tokie kaip aš nežinau ir kodėl aš turiu eiti kažkur kažką susižinoti, nu tai sorry jei įdomu eik ir aiškinkis tai kas įdomu, visa info prieinam tik pasidomėti reikia.
Atsakyti