Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

As buvau pas sesele del to maisto. Po to tokiu "bombeliu" jau nebemaciau meniu. Bet visumoje susidariau ispudi, kad musu vaiku matinimas tai kazkokia padetis be iseities. Pati sesele pasake, kad savo vaikams neduoda ir neduotu tokiu patiekalu kokie yra darzelyje. Bet yra receptuotes, nustatyti galimi- negalimi produktai kuriu privalu laikytis, visa tai tvirtina visuomenes sveikatos centras, kuriam visiskai nusisvilpt, kas valgo ir ka valgo, jie tik, kaip sesele pasake, nusijuokia jai i akis kai ji nueina su savo pasiulymais ir tiek. Be viso to viskas remiasi i biudzeta, tiekejai susitare "uzlanksto" kainas nenormalias. Pvz uz 1 kg sviesto- 30 Lt, vienas pasiulo kaina 30 lt., kitas 29.95 Lt smile.gif zodziu patys paprasciausi produktai gaunasi labai brangus, kartais buna nekokybiski (agurkai sake viena karta buvo atvezti susale, tie patys kopustai rauginti buna kartais tokie, kad pradzioje juos mirkyti reikia). Buna kartais taip kad numatyta pietums pvz. kotletas, o ta diena ateina mazai vaiku, na pvz., is 130 ateina 90 (kaip supratau kartais taip buna penktadieniais- kazkas gal neveda, kazka gal diedukai kokie pasilieka), tuomet kad nereiktu tiems 90 sumoketi uz 130 vaiku meniu, ekpromtu keiciamas meniu i pigesni (koki nelemta kopustu troskini), ir tokiais atvejais kaip supratau ir gaunasi pupeliu sriuba su raugintu kopustu troskiniu. Vienu zodziu, sesele pati nesutinka su tokiu meniu, ypac maziems vaikams, bet pakeisti ji praktiskai mazai ka gali, nes visokio plauko tikrintojai jai po nosimi mojuoja tom receptuotem ir visokiais sarasais produktu, kuriu jau turbut 100 metu niekas nekeicia ir nenori keisti, ir dar problema- biudzetas. Sesele pati pripazino, kad vaikai labai mazai gauna vaisiu, as pati neatsimenu kad maciau kad meniu butu parasyta koks obuolys ar bananas vakarienei ar pusryciams. Seniau sausi pusryciai budavo, dabar jau ir tu nebematau, net pati mano mergaite neseniai sake, kad nebegauna sausu pusryciu. Is to produktu saraso vaikai daug ko nemegsta, reikia sukti galva kaip sumaitinti kokias burokeliu salotas ar zuvi, nes vaikai paprasciausiai nevalgo. O nustayta kiek kartu per 10 dienu vaikas turi gauti to ar ano produkto, nu vienu zodziu galvos skausmas seselei, pilvo skausmas musu vaikams. Tai vat tiek, mergiukai- ka isgirdau is seseles- perduodu jums, o siaip sesele pasirode man labai geranoriskas mielas zmogus, jei sake kokios problemos, uzeikite- kalbesimes. Tik kas is tu kalbu, kai sunku ka nors pakeisti? g.gif Kol kas musu bananu respublikoje vaiku darzeliai- Dievo uzmirstas kampelis, kaip sakoma.
Atsakyti
Gal pradžiai pabandyk pamaitinti vaiką už 6,25 Lt - tai bus ir bananai ir visi dienos patiekalai.
Atsakyti
QUOTE(koalaa @ 2011 03 08, 19:44)
Gal pradžiai pabandyk pamaitinti vaiką už 6,25 Lt - tai bus ir bananai ir visi dienos patiekalai.


Nu kas cia per tema tai nezinau doh.gif parasai posta, tai tuoj kas nors i atlapus kimba. As atrodo aiskiai dviejose vietose parasiau, kad viena is darzelio meniu problemu yra ir finansai, nekaltinu gi darzelio vadovybes kad vaikai bananu negauna, nes ne darzelio administracija cia kalta, o finansavimas. Tiesiog parasiau, ka man sake sesele, nes cia daug pasiulymu buvo pas ja eiti kalbetis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 08 kovo 2011 - 19:58
QUOTE(koalaa @ 2011 03 08, 19:44)
Gal pradžiai pabandyk pamaitinti vaiką už 6,25 Lt - tai bus ir bananai ir visi dienos patiekalai.


Pirma vietoj to, kad puoli žmogų, padėkotum, kad nuėjo, pašnekėjo ir info pasidalino. Antra darželio vadovybė yra siūlius kurti komercines grupes, arba grupėse susitarti ir mokėti po daugiau darželiui, už tuos pinigus vaikai būtų geriau maitinami, spėk kiek atsirado norinčių papildomai mokėti už maistą? Nei vieno... bet tokių kaip tu kurie sutinka, kad jų vaikai būtų maitinami š..... už 6,25lt didžioji dauguma. Taip, kad dėl "subalansuoto 6,25lt meniu" kaltinti galime patys save.

O dėl sviesto už 30lt, tai be žodžiu...i kaip čia dar niekas nieko neužsiundė ant tų tiekėjų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergina05: 08 kovo 2011 - 20:44
Melide, džiaugiuosi, kad galų gale nuėjote ir pakalbėjote. Čia, forume, tas problemas išsiaiškinti labai sunku. mirksiukas.gif

QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 20:41)
kaip čia dar niekas nieko neužsiundė ant tų tiekėjų....
Tai kad tiekėjai beveik niekuo dėti. Tokios viešųjų pirkimų taisyklės stupid.gif ... kuriomis verslininkai, be abejo, naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 21:41)
Pirma vietoj to, kad puoli žmogų, padėkotum, kad nuėjo, pašnekėjo ir info pasidalino. Antra darželio vadovybė yra siūlius kurti komercines grupes, arba grupėse susitarti ir mokėti po daugiau darželiui, už tuos pinigus vaikai būtų geriau maitinami, spėk kiek atsirado norinčių papildomai mokėti už maistą? Nei vieno... bet tokių kaip tu kurie sutinka, kad jų vaikai būtų maitinami š..... už 6,25lt didžioji dauguma. Taip, kad dėl "subalansuoto 6,25lt meniu" kaltinti galime patys save.

O dėl sviesto už 30lt, tai be žodžiu...i kaip čia dar niekas nieko neužsiundė ant tų tiekėjų....



O cia tai man naujiena del tu komerciniu grupiu bigsmile.gif ,kada cia buvo apie tai kalba? Gal per ta susirinkima visuotini kur labai diskusija apie slogas issivyste??? g.gif I ji atejau pavelavusi, tai gal neisgirdau, ar cia buvo dar kazkur kazkas, ka praleidau? Nes manau, kad bent jau paciu maziausiu grupeje tikrai sutartume su tevais, del kokybiskesnio maisto. Nedaug ten tu vaikuciu eina, vat su didelemis grupemis tai isivaizduoju, kad problematiska butu.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 03 08, 21:56)
O cia tai man naujiena del tu komerciniu grupiu  bigsmile.gif  ,kada cia buvo apie tai kalba? Gal per ta susirinkima visuotini kur labai diskusija apie slogas issivyste???  g.gif  I ji atejau pavelavusi, tai gal neisgirdau, ar cia buvo dar kazkur kazkas, ka praleidau? Nes manau, kad bent jau paciu maziausiu grupeje tikrai sutartume su tevais, del kokybiskesnio maisto. Nedaug ten tu vaikuciu eina, vat su didelemis grupemis tai isivaizduoju, kad problematiska butu.


apie komercines grupes kalba buvo pernai per tėvų tarybos susirinkimą. Vadovybė pateikė tėvams tokį pasiūlymą.
Melide nesitikėk daug, aš irgi tikėjausi, kad atsiras norinčių, deja deja teko nusivilti...reakcija būna tokia: kąąą???? NEMOKĖSIU NEICENTO DAUGIAU MAN IR TAIP GERAI...
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 22:06)
apie komercines grupes kalba buvo pernai per tėvų tarybos susirinkimą. Vadovybė pateikė tėvams tokį pasiūlymą.
Melide nesitikėk daug, aš irgi tikėjausi, kad atsiras norinčių, deja deja teko nusivilti...reakcija būna tokia: kąąą???? NEMOKĖSIU NEICENTO DAUGIAU MAN IR TAIP GERAI...



Nu joooo blink.gif suprantu tuos kas neisgali, bet kartais tokiu zmoniu yra buku, kad nezinau, kas per abejingumas doh.gif ar net naglumas- kad tik viskas uz dyka butu, net nezinau nei kaip issireiksti teisingiau.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 03 08, 21:13)
Nu joooo blink.gif  suprantu tuos kas neisgali, bet kartais tokiu zmoniu yra buku, kad nezinau, kas per abejingumas  doh.gif  ar net naglumas- kad tik viskas uz dyka butu, net nezinau nei kaip issireiksti teisingiau.



bet taip ir yra... deja... sad.gif mes nuo senų laikų viską įpratę gauti už dyką... ir tas įprotis keliauja iš kartos į kartą... jau 10-i metai draugaujam su šiuo darželiu ir dažnos gražios iniciatyvos užgesinamos abejingumu... unsure.gif



p.s. Koalaa ir Laba diena, kažkaip neskanu skaityti Jūsų postus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 08 kovo 2011 - 21:39
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 21:41)
Pirma vietoj to, kad puoli žmogų, padėkotum, kad nuėjo, pašnekėjo ir info pasidalino.

Va va ir nepatingejo visas mus apsviesti, as irgi ziuriu kad cia jau nieko pasakyt negalima smile.gif juk mes cia susirinkom ne tam kad viena kita smeizti o tam kad spresti, patarti, ieskoti bendrai kazkokiu tai budu kad musu vaikams tik gerai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2011 03 08, 22:06)
apie komercines grupes kalba buvo pernai per tėvų tarybos susirinkimą. Vadovybė pateikė tėvams tokį pasiūlymą.


Kas per tarybos susirinkimas? Bendrame susirinkime aktų salėje buvau ir nieko panašaus negirdėjau? O gal tai nusprendė penki šeši tėvai už visą darželį ??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karablikas: 08 kovo 2011 - 22:04
QUOTE(Karablikas @ 2011 03 08, 22:03)
Kas per tarybos susirinkimas? Bendrame susirinkime aktų salėje buvau ir nieko panašaus negirdėjau? O gal tai nusprendė penki šeši tėvai už visą darželį ??????


Ramybės, kvėpuokit 4u.gif

Aš esu taryboje smile.gif

Apie komercines grupes buvo kalbama, kai kilo grėsmė, kad jį išvis uždarys dėl sanitarinės būklės (ne dėl maisto)... Tuomet buvo nutarta, kad paprasčiau bus, jei mes tiesiog paremsime darželį ir sutvarkysime opiausias problemas... Kaip matote, pavyko ne tik sava, bet ir savivaldybės bei fondų parama pasinaudot smile.gif
Atsakyti