Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(melide @ 2011 02 16, 15:43)
ne ne ne, tikrai ne Jums  biggrin.gif  4u.gif  Jus kaip tik aiskumo kartais kai kuriom temom inesate
buvo ankstesniuose puslapiuose postas  ir Laba Diena isiterpe kaip visada su savo sarkazmu
o kad as cia parasiau, tai visai nesijauciu kalta, nes akivaizdu kad yra ir daugiau vaikuciu kuriems yra buve blogai ir yra mamyciu, kurioms meniu keistas pasirode, reiskiasi reikia kelti sia problema, eiti kalbetis pas sesele, tik kada ja rasti?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Girdėjau kad vasara darželis 2 mėn nedirbs. O i kita visai nesinori eiti.
Atsakyti
QUOTE(koalaa @ 2011 02 19, 16:39)
Girdėjau kad vasara darželis 2 mėn nedirbs. O i kita visai nesinori eiti.

Lopselinuku sake kiti ne nenori priimt, tai isvis nekas.
Atsakyti
Taip, taip liepa ir rugpjutis bus laisvi. Seniau tik menesiukas budavo, dabar del pinigeliu stokos- du.
Atsakyti
Bet juk pasiulyt vistiek privalo kazka???? nu gerai menesiui dar galima darbe atostogu pasiimt (tai visa laime kad as turiu ju likusiu dar pries iseinant i dekreta, o jei netureciau? tai kas man ju duotu jei tik buciau pries kelius man i darba grizus?) Bet antra men kur vaika????? pas senelius? o jei seneliai dirbantis??? Idomu o pvz galima butu vaika tam laikui i kita darzeli leisti kuris ne Kaune o visai kitam miese? ar tada automatiskai cia vieta prarastumem?
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 02 19, 22:22)
Bet juk pasiulyt vistiek privalo kazka???? nu gerai menesiui dar galima darbe atostogu pasiimt (tai visa laime kad as turiu ju likusiu dar pries iseinant i dekreta, o jei netureciau? tai kas man ju duotu jei tik buciau pries kelius man i darba grizus?) Bet antra men kur vaika????? pas senelius? o jei seneliai dirbantis??? Idomu o pvz galima  butu vaika tam laikui i kita darzeli leisti kuris ne Kaune o visai kitam miese? ar tada automatiskai cia vieta prarastumem?


mūsų auklėtoja prieš kokią savaitę paskambino ir pranešė dėl tų dviejų mėnesių. Paklausė, ar mums reikėtų vietos kitame darželyje tam laikotarpiui, bet tuo pačiu pasakė, kad nėra garantijų, kad patektume.
Atsakyti
Kažkas čia aimanavo, kad blogai, kai grupes sujungia savaitei-dviem.
Tai manot, kad geriau, kai vaikas į kitą darželį perkeliamas porai mėnesių?! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Gidli @ 2011 02 19, 23:22)
Bet juk pasiulyt vistiek privalo kazka????
***
kur vaika????? pas senelius? o jei seneliai dirbantis???
***
automatiskai cia vieta prarastumem?
Tai ir pasiūlo, bet tas "kažkas" nepriima. lotuliukas.gif
***
Samdyti auklę.
***
Ne, jei anam daržely priims tik vasaros atostogom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laba Diena: 20 vasario 2011 - 12:41
QUOTE(zaukse @ 2011 02 19, 17:25)
Lopselinuku sake kiti ne nenori priimt, tai isvis nekas.


Tai o kaip manote! Kol vaikas pripras, adaptuosis, jau ir išeiti bus laikas
Papildyta:
QUOTE(Gidli @ 2011 02 19, 23:22)
Bet juk pasiulyt vistiek privalo kazka???? nu gerai menesiui dar galima darbe atostogu pasiimt (tai visa laime kad as turiu ju likusiu dar pries iseinant i dekreta, o jei netureciau? tai kas man ju duotu jei tik buciau pries kelius man i darba grizus?) Bet antra men kur vaika????? pas senelius? o jei seneliai dirbantis??? Idomu o pvz galima  butu vaika tam laikui i kita darzeli leisti kuris ne Kaune o visai kitam miese? ar tada automatiskai cia vieta prarastumem?


Galėtu seneliai pasidžiaugti< juk atostogas taip pat turi>
Atsakyti
koalaa, ne visi dirbantys seneliai taip paprastai gali gauti atostogas, ne visi seneliai nori pasidziaugti tais anukais ir ne visi aplamai turi senelius...
darzeliu nieks nekaltina del tokiu nesamoniu, svietimas cia gryba pjauna ir labai del to pikta- nieks negali garantuot, kad ateity ir visa vasara darzeliai nedirbs.
Atsakyti
Idomu o pvz galima butu vaika tam laikui i kita darzeli leisti kuris ne Kaune o visai kitam miese? ar tada automatiskai cia vieta prarastumem?
[/quote]

Galima nevesti visą vasarą, tik parašyti prašymą atostogoms, manau vietos tokiu atveju neprarandate. O kitame mieste ką jus darote niekam nerūpi....
Atsakyti
ar jūsų vaikams nebuvo blogai praeitą 5dienį bei 6dienį po darželio?
Atsakyti
ka turite omenyje, sakydama blogai? maniskiui sloga lyg prasidejo, bet darzelis cia ne prie ko. ar jus apie maista? jei taip, tai nebuvo.
Atsakyti