Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(Silver85 @ 2011 02 15, 14:49)
Na jau,savom akim mačiau bebėgančią žalią slogą...Bet nesiginčyju ir nesiveliu į beprasmę diskusiją,vistiek nieko nepakeisiu  smile.gif



tai jau tikrai sloga- neisemiama tema
Atsakyti
QUOTE(Silver85 @ 2011 02 15, 13:49)
Na jau,savom akim mačiau bebėgančią žalią slogą...Bet nesiginčyju ir nesiveliu į beprasmę diskusiją,vistiek nieko nepakeisiu  smile.gif

Na jei jūs visus darželio vaikus pažįstat, šaunu. Aš ne, o pagal amžių, mūsų vaikai net ne bendraamžiai.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 15, 14:57)
Na jei jūs visus darželio vaikus pažįstat, šaunu. Aš ne, o pagal amžių, mūsų vaikai net ne bendraamžiai.

Visų nepažįstu. Bet įstrigo kosintis,sloguojantis berniukas unsure.gif
Atsakyti
Labos, As taip pat lopsialinuko mama. Kai mano vaikas viena penktadieni gavo vakarienei silkes buvo keista, o kai va gavo ta superini derinuka kopustu zirniu pupeliu, dar berods ir ryziu buvo, tai visa vakara vaikiui pilvuka skaudejo. niekada neskaitydavau meniu nes iki sio karto tokiu bajeriu nebuvo. Bet kai siaucia gripai stomatitai ir kitokie "geriai" lopsely tai tik skrandzio bedu ir truksta. Istikro pritariu kad meniu turetu buti geriau suderintas. g.gif Melide jei reiks daugiau nuomuoniu seselei, as tikrai taip pat pas ja uzeisiu.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 02 15, 10:22)
O as zinot ka pasakysiu, kad meniu darzelyje vaiko sveikatai ne tik kad kenksmingas bet ir pavojingas. Ne tai kad maisto produktai bet patiekalu deriniai. As kalbu apie tokius mazus vaikus kaip Boruziukai, kuriems dar ne 2 metu nera. Kaip jums patinka penktadienio meniu : PUSRYCIAI- ryziu kose, PIETUS- pupeliu sriuba ir raugintu kopustu troskinys su mesa  blink.gif  Pradedam nuo to kad pusrytiniai ryziai daugumai pakietina vidurius, aisku tai maza problema, na bet pietums pupeliu sriuba ir kopustai...... tai kazin ar pati sesele valgo tokius pietus. Man pediatre del abieju vaiku yra sakiusi, kad rauginti kopustai vaikams iki 3 metu- NEREKOMENDUOJAMI- nes tai yra sunkiai virskinamas, vidurius puciantis maistas. Aisku ten nuo kokios skystos sriubytes gal niekas neatsitiktu, bet cia tai pati tikriausia BOMBA.

Jooo dabar suprantu ko maniškis taip klykė blink.gif Aš jam net pirmą nakties angliuką jau sudaviau, nes pilvelis tai kaip akmenukas buvo verysad.gif Dabar viskas aišku doh.gif
Atsakyti
Ar tik nedavėt tradicinio kūčių valgio - čipsų ir koka kolos, kad vaikas atsigautų po silkių? lotuliukas.gif
Žinokit, visur kitur šimtą kartų geriau maitina. Bėkit kuo greičiau! Ten vaikai nevems, neviduriuos ir net gripu nei vėjaraupiais nesirgs! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laba Diena @ 2011 02 16, 11:55)
Ar tik nedavėt tradicinio kūčių valgio - čipsų ir koka kolos, kad vaikas atsigautų po silkių?  lotuliukas.gif

Na nesuprantamas man jūsų mastymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2011 02 15, 10:29)
savo daržą ginsite bet kokiom priemonėm,
Neginsiu tongue.gif , nes ne viską žinau ir ne viskuo domiuosi. Tikrai nieko nežinau apie kalėdines silkes ir pupelių "bombą", o juo labiau, ką valgo/nevalgo lopšelis. hihihi.gif
Mano "kūdikis" labai mėgo silkes tongue.gif . Dabar nebe. hihihi.gif
Norėjau paaiškinti, kuo remiantis sudarinėjamas meniu, bet nevertinau jo gerumo/blogumo.
Blaiviausias pasiūlymas šioje diskusijoje - dėl vaikų mitybos kreiptis į atsakingą asmenį. mirksiukas.gif

Su Švente! lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Laba Diena @ 2011 02 16, 11:55)
Ar tik nedavėt tradicinio kūčių valgio - čipsų ir koka kolos, kad vaikas atsigautų po silkių?  lotuliukas.gif
Žinokit, visur kitur šimtą kartų geriau maitina. Bėkit kuo greičiau! Ten vaikai nevems, neviduriuos ir net gripu nei vėjaraupiais nesirgs!  lotuliukas.gif


nu bet kokia tu protinga, negaliu atsistebėt proto proveržiu...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 02 16, 12:29)
Neginsiu  tongue.gif , nes ne viską žinau ir ne viskuo domiuosi. Tikrai nieko nežinau apie kalėdines silkes ir pupelių "bombą", o juo labiau, ką valgo/nevalgo lopšelis. hihihi.gif 
Mano "kūdikis" labai mėgo silkes  tongue.gif . Dabar nebe. hihihi.gif
Norėjau paaiškinti, kuo remiantis sudarinėjamas meniu, bet nevertinau jo gerumo/blogumo.
Blaiviausias pasiūlymas šioje diskusijoje - dėl vaikų mitybos kreiptis į atsakingą asmenį.  mirksiukas.gif

Su Švente!   lithuania.gif



butu gerai suzinoti kada tas atsakingas asmuo dirba g.gif , nes ant duru uzrasyta nuo 8 iki 17, bet ivairiu metu 3 kartus buvau ir neradau, del to ir parasiau cia i SM, nors akivaizdu kad nevisiems tai patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 16 vasario 2011 - 14:08
QUOTE(melide @ 2011 02 16, 14:05)
butu gerai suzinoti kada tas atsakingas asmuo dirba  g.gif , nes ant duru uzrasyta nuo 8 iki 17, bet ivairiu metu 3 kartus buvau ir neradau, del to ir parasiau cia i SM, nors akivaizdu kad nevisiems tai patiko
Manote, man?.. doh.gif Labai klystate, man viskas labai patinka. Aš tik kartais bandau atkreipti dėmesį į dalykus, kurių tėvai nežino.
Daugiau taip nedarysiu. cool.gif

Dar kartą su švente! lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 20116, 15:39)
Manote, man?.. doh.gif   Labai klystate, man viskas labai patinka. Aš tik kartais bandau atkreipti dėmesį į dalykus, kurių tėvai nežino.
Daugiau taip nedarysiu.  cool.gif

Dar kartą su švente! lithuania.gif



ne ne ne, tikrai ne Jums biggrin.gif 4u.gif Jus kaip tik aiskumo kartais kai kuriom temom inesate
buvo ankstesniuose puslapiuose postas ir Laba Diena isiterpe kaip visada su savo sarkazmu
o kad as cia parasiau, tai visai nesijauciu kalta, nes akivaizdu kad yra ir daugiau vaikuciu kuriems yra buve blogai ir yra mamyciu, kurioms meniu keistas pasirode, reiskiasi reikia kelti sia problema, eiti kalbetis pas sesele, tik kada ja rasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 16 vasario 2011 - 14:50