Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

Teko man pasiskaitineti kitu ale prezistiskesniu darzeliu meniu,patikekit,ten budavo ir pusryciams zuvies pirsteliai su keciupu ir dar plius raugintas agurkas. Ir dar visokiu perliuku galeciau vardint,pamacius tokius meniu tai kartais pakraupdavau. O jeigu jusu vaikai alergiski,ar kazko nevalgo tai gi pagal uzsakymus nepagamins.pabandykit pacios uz 6-7lt per diena ismaitint savo vaikus,abejoju ar galesit priruost ivairiausiu patiekalu. O kad maziukams sunkiau priprast prie darzelio maisto atejus is namu tai cia nieko nepakeisi.
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2011 02 15, 11:43)
Teko man pasiskaitineti kitu ale prezistiskesniu darzeliu meniu,patikekit,ten budavo ir pusryciams zuvies pirsteliai su keciupu ir dar plius raugintas agurkas. Ir dar visokiu perliuku galeciau vardint,pamacius tokius meniu tai kartais pakraupdavau. O jeigu jusu vaikai alergiski,ar kazko nevalgo tai gi pagal uzsakymus nepagamins.pabandykit pacios uz 6-7lt per diena ismaitint savo vaikus,abejoju ar galesit priruost ivairiausiu patiekalu. O kad maziukams sunkiau priprast prie darzelio maisto atejus is namu tai cia nieko nepakeisi.


Kalba eina ne apie tai alergiskas, nealergiskas, visur pilna tu alergisku vaiku- cia kaip kokia amziaus rykste tos alergijos, ir as tikrai nenoriu pasakyti, kad jei mano vaikas alergiskas pienui tai jau jo ir neduokite, kalba eina apie produktu suderinima. Kieno skrandis gali suvirskinti kopustus su pupelem, istisa diena virskinti piena, plova virskinti su zirniu sriuba? Nu tai ar negalima prie plovo isvirti kokios lengvos darzoviu sriubytes, nu lai buna kokia bulve morka ir koks vermiselio makaronas, ar butinai turi buti zirniai? Jau penktadieni buvo pupeliu sriuba su kopustu troskiniu, pirmadieni vel- zirniu sriuba, siandien kopustu. Na ar nera lengvesniu sriubu? Yra gi ir burokeliai, perlines kruopos, miezines gali buti sriubytes, su makaronais, nu kam istisai maziems vaikams kisti pupeles, zirnius, kopustus vos ne kasdien????? Taigi galima vaikui ivaryti toki skrandzio uzdegima kad mazai nepasirodys. Ir ne pripratimas cia prie naminio maisto kaltas, reik paprasciausio dalyko- pagalvoti kas paciam butu jeigu suvalgytum tokia bombele, nuo kurios gali i ora pakilti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 15 vasario 2011 - 11:30
Skaitau ir ausys linksta nuo tokiu postu, melide, as jums siulyciau nueiti pas sesele ir asmeniskai pasikonsultuoti siuo klausimu, manau ji jums issamiai atsakys i visus jums rupimus klausimus. Manau tai butu saziningiau, nei atejus i viesa foruma reiksti nepasitenkinima darzelio meniu, net jei sesele sudaryti pagal jusu asmenini pageidavima meniu vaikams, atsirastu labai daug nepatenkintu, kuriems visiskai netiktu jusu manymu sveikas ir lengvas maistas. Vistik cia jau nebe leliukai ir vaiskas turi gauti tiek lengvesnio tiek sunkesnio maisto, negali vaikai istisai tik lengva maista, galu gale nera lengva 10 dienu paruosti skirtinga maista ir dar kad susidaryti 1000 kcal dienos norma. Beje raugintui kopustai yra labai sveika, stiprina imuniteta, o patroskinti nera jau tokie ir baisus kaip jus galvojate. Mano vaikas irgi ne viska valgo bet visa diena alkanas nebuna. As kaip prisimenu kai pati buvau darzelinuke, tai toki maista valgydavom, kad stovi lyg siol akyse, nu bet ka padarysi ir valgydavom ir vemiancianciu nebudavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien darželis dirba valanda trumpiau ar ne? Skelbimo nebuvo,bet ryt šventinė diena.
Atsakyti
Zinote kiskio daina as nereiksciau nepasitenkinimo darzelio maistu jeigu mano vaikas naktimis neklykautu del pilvo bedu. As neesu pries darzelio maista, pati ji ragavau, kai pratinau vaika i darzeli, tikrai skaniai jis pagamintas tiek sriubytes tiek antrieji patiekalai, net neustebinta buvau kad taip skanu, nes atsimenu ka pati valgydavau darzelyje, neprasau ir isskirtinio meniu savo vaikui, prasau tik kad tie patiekalai butu tarpusavyje paderinti taip, kad nebutu vienoj kruvoj kopustai, pupeles, zirniai ir t.t. Mergaite vedu nuo pusantru metu i darzeli, o jei jau dabar 7 beveik, niekada jokiu bedu neturejom del maisto, siemet pirmi tokie metai, kad atsirado pilvo bedu, beje ne vienai man kaip matote meniu deriniai keistoki pasirode ir beje, pas sesele ejau jau tris kartus, ir ne karto jos neradau.
Atsakyti
Šiemet berods seselė kita g.gif
Nežinau, bet mūsų grupėj negirdėjau nusiskundimų dėl maisto, nors kai kuriom mamom ne tik darželyje bendraujam.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 15, 13:45)
Šiemet berods seselė kita g.gif
Nežinau, bet mūsų grupėj negirdėjau nusiskundimų dėl maisto, nors kai kuriom mamom ne tik darželyje bendraujam.


Na gal vyresneliai ir lengviau suvirskina ta sunkesni maista (nezinau kokio amziaus Jusu vaikas), bet va mazyliams akivaizdu kad kartais labai liudnai buna.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 02 15, 13:24)
Na gal vyresneliai ir lengviau suvirskina ta sunkesni maista (nezinau kokio amziaus Jusu vaikas), bet va mazyliams akivaizdu kad kartais labai liudnai buna.

Maniškiui dabar treji su puse, pradėjom eiti labai anksti, jam tada buvo tik 1,3 metų. Niekada problemų dėl skrandžio neturėjom.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 15, 14:27)
Maniškiui dabar treji su puse, pradėjom eiti labai anksti, jam tada buvo tik 1,3 metų. Niekada problemų dėl skrandžio neturėjom.

Neturėjote problemų ir su ligom...nors dažnai vaikas su didžiausia sloga lankydavo darželį...

O dėl meniu esu patenkinta,aišku mano vaikas ne lopšelinukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 15, 14:27)
Maniškiui dabar treji su puse, pradėjom eiti labai anksti, jam tada buvo tik 1,3 metų. Niekada problemų dėl skrandžio neturėjom.



Mazylis mano tik siemet pradejo eiti, o su mergina neturejom problemu iki siu metu, o vat siemet labai daznai mums ta pilveli skauda, vedziau ir pas savo gydytoja ir del kirminu tyremes ir pas vaiku gastroenterologa i klinikas siunte ir pilvo organu echo dare, bet konkrecios bedos nerado ir neivardino, liepe ziureti ka valgom. Bet cia reikalas beprasmis, nes net namie negali zinoti ka valgai- kuom uzaugintas darzoves ir kokia mesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 15 vasario 2011 - 13:42
QUOTE(Silver85 @ 2011 02 15, 13:34)
Neturėjote problemų ir su ligom...nors dažnai vaikas su didžiausia sloga lankydavo darželį...

O dėl meniu esu patenkinta,aišku mano vaikas ne lopšelinukas  smile.gif

Na matot, alerginė sloga nedings šiaip jau, ir tam yra visos pažymos.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 02 15, 14:45)
Na matot, alerginė sloga nedings šiaip jau, ir tam yra visos pažymos.

Na jau,savom akim mačiau bebėgančią žalią slogą...Bet nesiginčyju ir nesiveliu į beprasmę diskusiją,vistiek nieko nepakeisiu smile.gif
Atsakyti