Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(milduska @ 2011 01 24, 16:50)
[o tai kaip bus su tom slogom isejus i darba?... man jau i darba teks gryzt neuzilgo. neisivaizduoju tos situacijos kai sakau kad man reik iseit namo nes mano vaikas snargliuoja... nieks mane neisleis. tos slogos gi pastoviai, kas pora savaiciu. sakau neisivazduoju ka reiks daryt  cry.gif

cia daugumai tokia situacija. i mokslus pati turejau gryzti pries metus, o ka gi, vaikas sirguliuoja pastoviai, tai mokslai atideti dar metams... verysad.gif
Atsakyti
tai jo bet tai pvz darbo gi metams neatidesi g.gif as ir nesugalvoju kaip cia bus uz men g.gif , na tikiuos tik tiek kad pavasaris ja bus, tai gal maziau ir tuos slogs bus
Atsakyti
Tai smagu tada, nes snd jau ir as prastai jauciuosi, gerkle skauda doh.gif o ir vaiko gaila, dar atrodo pakosti biskuti, tai nesinori ir i ta pole eit, ten tu serganciu visokiu, o jau kaip ir geriau vaikui, pabusim dar namie rytoj, o treciadieni jau keliausim 4u.gif galima viduri savaites vaika atvesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 24, 21:01)
Tai smagu tada, nes snd jau ir as prastai jauciuosi, gerkle skauda doh.gif  o ir vaiko gaila, dar atrodo pakosti biskuti, tai nesinori ir i ta pole eit, ten tu serganciu visokiu, o jau kaip ir geriau vaikui, pabusim dar namie rytoj, o treciadieni jau keliausim 4u.gif  galima viduri savaites vaika atvesti? 4u.gif

Aišku galima. Bet drugelių ir gandriukų grupės vėl sujungtos, nes vaikų mažai. Tai, jei yra galimybė, geriau namie būkit. Mačiau parašyta, akd už tas dienas mokėti nereikės, nes gripo epidemija. O geriausiai tai auklėtojai pasiskambinkit ir išsiaiškinsit.
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 01 24, 18:35)
tai jo bet tai pvz darbo gi metams neatidesi  g.gif as ir nesugalvoju kaip cia bus uz men  g.gif , na tikiuos tik tiek kad pavasaris ja bus, tai gal maziau ir tuos slogs bus

va cia tai problema doh.gif
Atsakyti
Siaip standartiskai, tai jau uz dvi praleistas dienas reikia pazymos, na bent jau taip man sake Voveriuku grupes aukletoja, galima aisku ir daugiau dienu sedeti namie ir eiti be pazymos, bet tada kaip suprantu, viena diena bus pateisinama, o uz kitas teks moketi, o gripo atveju tai nereikia moketi tik nezinau uz kiek dienu, gal tol, kol epidemija g.gif butu logiska, nes kad ir del slogos sedi namie, paskui ne kas eiti tos pazymos kai uz gydytojo duru sedi kokie "gripiniai" ir laukti kartu su jais kol tau ta pazyma gydytoja parasys.
Papildyta:
QUOTE(milduska @ 2011 01 24, 15:50)
[o tai kaip bus su tom slogom isejus i darba?... man jau i darba teks gryzt neuzilgo. neisivaizduoju tos situacijos kai sakau kad man reik iseit namo nes mano vaikas snargliuoja... nieks mane neisleis. tos slogos gi pastoviai, kas pora savaiciu. sakau neisivazduoju ka reiks daryt  cry.gif


Reikia ieskoti aukles ligu atveju, nes kitaip nebus, galiausiai darbdavys pasakys, kad "mums reikia dirbancio zmogaus..." o vesti su snargliu tai irgi neprotinga kitu atzvilgiu, nes per viena snargliuota, gali puse grupes apsisnargliuoti, ir tada bus problema ne vienai seimai, kur vaika padeti, bet kelioms. As irgi neisivaizduoju jokios kitos iseities be tokios aukles, nes mano du vaikai eina i darzeli, tai pvz. nuo sio rugsejo iki dabar, taip kad eitu abu, tai ejo 4 savaites- arba vienas serga, arba kitas, arba abudu. Kai turejau tik viena vaikuti, isejau i darba tai ir prasidejo, savaite i darba- dvi namie, savaite i darba- dvi namie. Nu ir ka, susiradau per pazystamus aukle- pensininke moteri, tokia tikrai smagia, mano mergaite tai ja 3-cia mociute vadindavo biggrin.gif , o kai reikedavo po ligos jau skirtis, tai abi verkdavo, nu labai jos sutardavo- gryzus namo- tvarka, vaikas eilerasciu ismokintas, piesiniu pripiesta, kai ateina rytais, liepia televizoriu is viso isjungti, sako "as ateinu vaiko ziureti, o ne televizoriaus", tai va reikia ieskotis aplinkui kaimynystej ar per draugus kokios dar smagios babytes, kuri prie pensijos noretu prisideti ir galetu ligos atveju priziureti vaikucius.
Atsakyti
na o mes buvom pas daktare snd, apziurejo mazaji, sako pabukit namie jei galit, nes db ligu metas, tai 3savaites namie bus smile.gif ir po to su pazyma jau eisim i darzeli, nes kosulys jau savaite uzsiteses.Jau geriau lai isgyja iki galo ir imunine pastiprinsim, nes nesinori vaiko sergancio matyt mirksiukas.gif tik sakykit ar aukletojai reikia pranest?
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 26, 23:25)
tik sakykit ar aukletojai reikia pranest?

būtinai paskambinkit
Atsakyti
Pamąstymui: http://www.lrytas.lt...85-jis-mato.htm cool.gif
Atsakyti
Klausykit mamukai, gal kartais zinot, kas darzelyje sudarineja vaiku meniu? Kartais ne sesele. g.gif
Atsakyti
Seselė tikrai. Pagal patvirtinta dešimtadieni (susirinkime sakė). O ką?
Atsakyti
QUOTE(koalaa @ 2011 02 14, 17:27)
Seselė tikrai. Pagal patvirtinta dešimtadieni (susirinkime sakė). O ką?


kartais žiaurokas tas meniu būna, ypač lopšeliui, kaip, kad pvz burokai su silke, arba virti kiaušiniai su majonezu, o majonezas aišku toks, kad ir suaugęs nelabai valgyt gali...deja po tokių patiekalų vaikai lieka alkani.
Atsakyti