Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(matre @ 2011 01 19, 11:21)
Na taupymo sumetimais buvo pernai sujungtos grupės. Šiaip aš nieko nemanau ir čia nebuvo niekam priekaišto. Yra situacija kokia yra ir mes taikomės prie jos, nors vaikai ir stresuoja. smile.gif


Ne tik stresuoja nes pasikeicia aukletoja, bet ir ligu is kaimynu parsinesti gali. Nes pvz., musu grupeje tvirtai galiu pasakyti, kad tevai atsakingi ir snargliuotu vaiku netempia. Tu vaikuciu, kadangi musu grupe- paciu maziausiu, buna nedaug kartais tik po 3-4 bet jie tikrai buna visi sveiki, vat kitoje grupeje su kuria buvom apjungti tai oiiii kokiu maciau, savo akimis regejau dar rugsejo menesi kai tik vaika pratinau i darzeli, kad is 8 vaiku keturi sedejo prie pietu stalo su tokiais snargliais, kad jie tiesiog i sauksta sriubos varvejo- nu cia ziauriai parasiau, bet tikrai taip ir buvo. Ir savaime suprantama ar del langu, ar taupymo sumetimais as irgi nenoriu kad grupes jungtu. Bet cia ne direktores kalte, cia tevu atsakomybes trukumas ir vaiko nesaugojimas. Jeigu pasitaiko tokiu, kad aukletojai paskambinus mamyte ar tevelis nekelia ragelio arba dar iskolioja pakele- kaip buvo papasakota per susirinkima, tai jau cia nei komentaru nereikia.
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 01 19, 17:30)
dar rugsejo menesi kai tik vaika pratinau i darzeli, kad is 8 vaiku keturi sedejo prie pietu stalo su tokiais snargliais, kad jie tiesiog i sauksta sriubos varvejo- nu cia ziauriai parasiau, bet tikrai taip ir buvo.

Oi mažai matėt vadinasi ax.gif Nes ir pačių mažiausių grupėje ir su snargliais ir kosuliais didžiausiais veda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2011 01 20, 00:13)
Oi mažai matėt vadinasi  ax.gif Nes ir pačių mažiausių grupėje ir su snargliais ir kosuliais didžiausiais veda  verysad.gif


Na bent jau man tokiu akivaizdziu ligoniu neteko matyti nei rytais nei vakarais, stengiuosi dazniausiai visus "akim permesti", jei tokiu pastoviai butu, tai niekas i ta grupe eiti negaletu, na ta prasme uzsikrestu kiti- butu pasaka be galo ir tikrai zinau, kad aukletoja skambina mamai pamaciusi, kad vaikas sloguoja, viduriuoja ar siaip jam kas negerai. O jeigu Jus matet, tai kodel nieko aukletojai nesaket arba seselei, as tai pasakyciau aukletojai, kad skambintu mamai arba nepatingeciau ir iki seseles nueiti ir paprasyti, kad ateitu iki grupes ir ivertintu tokio vaiko bukle.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 20 sausio 2011 - 18:16
tai kad mes boruziukuose susitare kad vos tik pamato snargli iskart paskambina ir mes susirenkam vaikus. Man taip buvo praejusi antradieni, paskambino -pasiemiau, o tos slogos dra buvo pradziu pradzia...
Atsakyti
Nežinau, tik sakau ką mačiau, beja auklėtoja ir pačiai mamytei sakė pati girdėjau, bet vaikiuką ant rytojaus visvien atvedė unsure.gif
Atsakyti
na maniskis tik sia savaite pradejo eit i darzeli, vakar atejusi pasiimt pamaciau kad nosyte uzsikimsusi, tai snd mes namie buvom, o pirmadieni jei nepraeis eisim pas gydytoja, bet va kaip sakot, jei vieni neveda tokiu serganciu tai kiti atveda ir vel ligos kartojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 22, 00:40)
na maniskis tik sia savaite pradejo eit i darzeli, vakar atejusi pasiimt pamaciau kad nosyte uzsikimsusi, tai snd mes namie buvom, o pirmadieni jei nepraeis eisim pas gydytoja, bet va kaip sakot, jei vieni neveda tokiu serganciu tai kiti atveda ir vel ligos kartojasi g.gif

Tikrai taip ir yra.... deja ax.gif
Atsakyti
Reikia informacijos. Kiek dienu galima vaiko nevest i darzeli ir atvest be daktares rastelio? maniskis penktadieni nejo, ryt galvoju gal dar pabusim namie, o antradieni jau eisim.Ar galiu be pazymos antradieni vest?
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 23, 23:25)
Reikia informacijos. Kiek dienu galima vaiko nevest i darzeli ir atvest be daktares rastelio? maniskis penktadieni nejo, ryt galvoju gal dar pabusim namie, o antradieni jau eisim.Ar galiu be pazymos antradieni vest?

as kaip supratau-galima. bet mokesite uz tas dienas, lyg vaikas eitu i darzeli
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 23, 23:25)
Reikia informacijos. Kiek dienu galima vaiko nevest i darzeli ir atvest be daktares rastelio? maniskis penktadieni nejo, ryt galvoju gal dar pabusim namie, o antradieni jau eisim.Ar galiu be pazymos antradieni vest?


Be pazymos galima keturias dienas tai tikrai, ryt dar drasiai galit pabut namie biggrin.gif
Atsakyti
juk dabar gripo epidemija paskelbta, mes visa praejusia savaite nejom ir moketi nereikes. jokiu pazymu taip pat.
Atsakyti
[o tai kaip bus su tom slogom isejus i darba?... man jau i darba teks gryzt neuzilgo. neisivaizduoju tos situacijos kai sakau kad man reik iseit namo nes mano vaikas snargliuoja... nieks mane neisleis. tos slogos gi pastoviai, kas pora savaiciu. sakau neisivazduoju ka reiks daryt cry.gif
Atsakyti