Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(klopedija @ 2011 01 15, 22:46)
Darželio svetainę tvarko pati direktorė.

Įdomumo dėlei pasekiau, kur ir ką liežuviu plaka.

Gerbiama melide, ne Jūsų nuotraukos Žingsnelio svetainėje.  schmoll.gif  Be Boružiukų grupės ten dar 6 grupių ir laiptinių dekoracijų fragmentai. Ir aš žinau, kas visa tai fotografavo.


Atsiprasau kad ne taip issireiskiau ax.gif - paaiskinsiu- nenorejau pasakyti kad as fotografavau ir panasiai, norejau pasakyti, kad daugumoje nuotrauku boruziuku grupes fragmentai, (yra ir ne boruziuku, bet mano darytu, nes as du vaikus leidziu i darzeli). O del tos pirmos vietos tai as neissigalvoju, nuejus pasiimti vaiko aukletoja parode zaislus, kuriuos gavo grupe ir pasake kad dar grupe uz pirma vieta gavo dviratuka. Kitoje grupeje, kuria lanko mano mergaite, aukletoja pasake, kad buvo vienbalsiai nuspresta kad boruziukai gauna pirma vieta. O kas jau ten nusprende vienbalsiai ir pagal kokius kriterijus as nesigilinau nesidomejau ir to nezinau, rasau tik tai ka zinau ir kas man paciai buvo pasakyta aukletoju.
Papildyta:
QUOTE(Beiker @ 2011 01 15, 22:54)
Galerijoje tikrai ne vienos grupes nuotraukos  schmoll.gif  Maciau ir boruziuku grupes nuotraukas, ir musu grupes nuotraukas  tongue.gif


nesuprantu kurioj temoj kas parase, kad visos nuotraukos boruziuku grupes, gi jau akivaizdziai matosi kad ten ne vien grupiu, bet ir laiptiniu nuotraukos

Ir is viso kazkoks nesusipratimas cia su tuo puosimu. Is pradziu vieno mano vaiko aukletoja pasake, kad jokio konkurso nebus, kito vaiko aukletoja pasake, kad bus, tada po kurio laiko jau abi aukletojos pasake kad bus. Uz laimeta pirma vieta gavom dviratuka- aukletojos zodziai. O paskui pasirodo, kad darzelyje dirbantis zmogus sako, kad jokio konkurso siemet nebuvo. Tai kaip cia suprasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 15 sausio 2011 - 22:24
QUOTE
Ir is viso kazkoks nesusipratimas cia su tuo puosimu. Is pradziu vieno mano vaiko aukletoja pasake, kad jokio konkurso nebus, kito vaiko aukletoja pasake, kad bus, tada po kurio laiko jau abi aukletojos pasake kad bus. Uz laimeta pirma vieta gavom dviratuka- aukletojos zodziai. O paskui pasirodo, kad darzelyje dirbantis zmogus sako, kad jokio konkurso siemet nebuvo. Tai kaip cia suprasti?

Na bet pagalvokit, ar gali būti konkursas pusei darželio? mes irgi savo auklėtojų klausėm, nes pernai puošėm, darėm viską. Jos sakė, kad jokio konkurso nebus ir grupę puošė pačios. Iki šiol, o lankom trečius metus, dar nebuvo taip, kad vienos grupės dalyvauja, o kitom grupėm konkursas nevyksta.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 01 15, 23:54)
Na bet pagalvokit, ar gali būti konkursas pusei darželio? mes irgi savo auklėtojų klausėm, nes pernai puošėm, darėm viską. Jos sakė, kad jokio konkurso nebus ir grupę puošė pačios. Iki šiol, o lankom trečius metus, dar nebuvo taip, kad vienos grupės dalyvauja, o kitom grupėm konkursas nevyksta.


Na ne visu grupiu aukletojos pacios puose. O del konkurso, tai cia darzelio administracija turetu atsakyti, kiek grupiu dalyvavo konkurse, kol kas zinau dvi kurios dalyvavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melide @ 2011 01 15, 22:20)
norejau pasakyti, kad daugumoje nuotrauku boruziuku grupes fragmentai, (yra ir ne boruziuku, bet mano darytu, nes as du vaikus leidziu i darzeli). (...) Ir is viso kazkoks nesusipratimas cia su tuo puosimu. Is pradziu vieno mano vaiko aukletoja pasake, kad jokio konkurso nebus, kito vaiko aukletoja pasake, kad bus, tada po kurio laiko jau abi aukletojos pasake kad bus.
Na, gal ir nesusipratimas, gal auklėtoja pajuokavo, gal... Aš nesiimsiu neigt ar tvirtint, ką kuri auklėtoja sako.
Bet Jūsų, gerb. Melide, nuotraukų, jei ir fotografavote, galerijoje nėra! Kartoju: aš žinau, kas šitų nuotraukų autorius.
Man labai nemalonu kištis į šitą ginčą, todėl daugiau nekomentuosiu. photo.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 01 16, 12:03)
Na, gal ir nesusipratimas, gal auklėtoja pajuokavo, gal... Aš nesiimsiu neigt ar tvirtint, ką kuri auklėtoja sako.
Bet Jūsų, gerb. Melide, nuotraukų, jei ir fotografavote, galerijoje nėra! Kartoju: aš žinau, kas šitų nuotraukų autorius.
Man labai nemalonu kištis į šitą ginčą, todėl daugiau nekomentuosiu.  photo.gif

Aš tai supratau, kad ne nuotraukos melides darytos, o dauguma darbelių doh.gif Ai, kai tokie suvelti atsakymai, tai gal apsirikau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 01 16, 12:13)
Aš tai supratau, kad ne nuotraukos melides darytos, o dauguma darbelių doh.gif
Na, tai apgailestauju, jei aš "ne taip" supratau... blush2.gif
Atsakyti
Man tai cia isvis kazkoks beprasmis gincas doh.gif Man asmeniskai visai vienodai buvo konkursas, nebuvo. Gavo kasnors prizu, negavo. Musu grupes mamos susirinko (viena diena 2, kita 4) ir papuosem savo grupe. Nei gilinomes kas nei ka. Ne del konkursu gi grupes puosem, o del savo vaiku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 01 16, 14:39)
Man tai cia isvis kazkoks beprasmis gincas  doh.gif  Man asmeniskai visai vienodai buvo konkursas, nebuvo. Gavo kasnors prizu, negavo. Musu grupes mamos susirinko (viena diena 2, kita 4) ir papuosem savo grupe. Nei gilinomes kas nei ka. Ne del konkursu gi grupes puosem, o del savo vaiku  unsure.gif



Tai aisku kad del vaiku, kad butu grazu jauku ir smagu grupeje ir ne prizai svarbiausia, o pats puosimo procesas, kai susirenka mamos, gimsta idejos ir tada atsiranda tarp tevu ir tarp tevu ir aukletoju kazkokia vienybe ar kaip cia issireiksti- "susicementavimas" .
Papildyta:
QUOTE(ernoja @ 2011 01 16, 13:13)
Aš tai supratau, kad ne nuotraukos melides darytos, o dauguma darbelių doh.gif Ai, kai tokie suvelti atsakymai, tai gal apsirikau.  blush2.gif



Butent ta ir norejau parasyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 01 16, 14:39)
Man tai cia isvis kazkoks beprasmis gincas  doh.gif  Man asmeniskai visai vienodai buvo konkursas, nebuvo. Gavo kasnors prizu, negavo. Musu grupes mamos susirinko (viena diena 2, kita 4) ir papuosem savo grupe. Nei gilinomes kas nei ka. Ne del konkursu gi grupes puosem, o del savo vaiku  unsure.gif

tai mes gi ir nesiginciojam smile.gif tik norejom issiaiskint smile.gif nu mes gi irgi ne is pirsto si dalyka istraukem smile.gif apie miledes foto tai butent kad ten ne apie foto o apie darbus. ir tikrai cia nenorejau pasakyt kad o mes cia geresne ar dar kazkas. tiesiog idomai gavos kad kazkas atseka mano zinutes kituose temose ir kandziajosi smile.gif Man atrodo as toj i razborkes su Laba diena prie darzelio eisiu, po tokiu postu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 01 16, 16:18)
tai mes gi ir nesiginciojam smile.gif tik norejom issiaiskint smile.gif nu mes gi irgi ne is pirsto si dalyka istraukem smile.gif  apie miledes foto tai butent kad ten ne apie foto o apie darbus. ir tikrai cia nenorejau pasakyt kad o mes cia geresne ar dar kazkas. tiesiog idomai gavos kad kazkas atseka mano zinutes kituose temose ir kandziajosi smile.gif Man atrodo as toj i razborkes su Laba diena prie darzelio eisiu, po tokiu postu smile.gif

tai kad ji nieko tokio neparašė, tik kad konkurso darželyje nebuvo, ką jums jau ir čia ne viena pasakyti bando. Pasigyrėt, kad laimėjot pirmą vietą, tai ir parašė žmogus, kad joks konkursas darželyje nevyko. Tai ko ant jos pykti g.gif
Atsakyti
Situacija tiesiog prašosi darželio administracijos komentaro...

Keista kilusi diskusija. Dvi mamytės iš "Boružiukų" grupės "žinojo" apie konkursą, po to pasigyrė apie "laimėtą" pirmą vietą. g.gif
Pernai buvo visos grupės informuotos apie konkursą: kada prasideda, kas vertina, grupėse pakabinta informacija. Jei teisingai pamenu ir tinklapyje buvo info apie konkursą. Žodžiu, darželio administracija visus informavo 4u.gif

Šiemet mums, tėveliams, buvo pasakyta, kad jokio konkurso nebus, kiek galės tėveliai padės puošti auklėtojoms. Ne vieną vaiką vedu, vienoda informacija visur buvo. Jokios užuominos apie konkursą nei darželio tinklapyje, nei grupėse informacijos lentose nebuvo. Rinkomės po kelias mamytes, puošėm, bet tikrai ne konkursui. Kad mūsų mažiams būtų gražiau ir auklėtojoms lengviau mirksiukas.gif

Tad dabar tikrai nemalonu skaityti per forumą sklindančią informaciją apie neva "vykusį" konkursą ir apie "pirmos vietos prizą"- dviratuką... unsure.gif

Iš serijos- konkurso dalyviai: "Boružiukai", konkurso nugalėtojai: "Boružiukai", sveikiname ir apdovanojame "Boružiukus" first.gif lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(smart @ 2011 01 16, 18:55)
Situacija tiesiog prašosi darželio administracijos komentaro...

Keista kilusi diskusija. Dvi mamytės iš "Boružiukų" grupės "žinojo" apie konkursą, po to pasigyrė apie "laimėtą" pirmą vietą. g.gif
Pernai buvo visos grupės informuotos apie konkursą: kada prasideda, kas vertina, grupėse pakabinta informacija. Jei teisingai pamenu ir tinklapyje buvo info apie konkursą. Žodžiu, darželio administracija visus informavo  4u.gif

Šiemet mums, tėveliams, buvo pasakyta, kad jokio konkurso nebus, kiek galės tėveliai padės puošti auklėtojoms. Ne vieną vaiką vedu, vienoda informacija visur buvo. Jokios užuominos apie konkursą nei darželio tinklapyje, nei grupėse informacijos lentose nebuvo. Rinkomės po kelias mamytes, puošėm, bet tikrai ne konkursui. Kad mūsų mažiams būtų gražiau ir auklėtojoms lengviau  mirksiukas.gif

Tad dabar tikrai nemalonu skaityti per forumą sklindančią informaciją apie neva "vykusį" konkursą ir apie "pirmos vietos prizą"- dviratuką... unsure.gif

Iš serijos- konkurso dalyviai: "Boružiukai", konkurso nugalėtojai: "Boružiukai", sveikiname ir apdovanojame "Boružiukus"  first.gif   lotuliukas.gif


Kodel nesuprantu kai kurie zodziai kabutese, gal Jums atrodo kad mes cia pacios susigalvojom ta konkursa ir nusprendem kad laimejom pirma vieta- nu nelaikykit Jus musu kazkokiom garbes istroskusiom mamkom. As pas Boruziuku aukletoja pora kartu klausiau ar jis vyksta, nes jau rasiau viename poste, kad vieno is mano vaiku grupes aukletoja sake kad vyksta, kito vaiko, kad nevyksta, paskui jau abieju grupiu aukletojos sake, kad grupes BUS vertinamos. Tai nereikia cia pasaipiu tonu rasineti, nes atrodo kad mes cia pacios issigalvojam. Na kol kas as klausa ir supratimu kas man sakoma tai nesiskundziu. Atejus pasiimti vaiko, viena aukletoja parode dviratuka ir pasake- "Stai ka gavom uz pirma vieta. " Kita diena kita tos pacios grupes aukletoja manes paklause, ar as maciau dviratuka, kuri gavo grupe uz pirma vieta".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melide: 16 sausio 2011 - 18:19