Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(ernoja @ 2011 01 12, 23:14)
Kiekviena grupė daro sau šventę, kodėl vyresni turėtų kitiems daryti? Juk jie vaikai, ne kokie aktoriai, kad linksmintų kitus. Na va, po kokių 2 metų galėsit pasiūlyt, kad jūsų grupė kitioms grupėms šventes ruoštų, vaidintų, šoktų, dainuotų.
Maniškis pernai irgi tik lopšelinukas buvo, bet ir šoko, ir dainavo jie salėj prie eglutės, kiek sugebėjo.

na supratau smile.gif Siais laikas jei pats sau sventes nepasidarysi tai is kitu ir nesitikek smile.gif Ta prasme as cia nepyktai, tikrai nereikalauju kad jusu vaikai kazka mum darytu.
O tai jie tada soko ir dainavo prie tos eglutes su kuom? su aukletojom? ar vakare su teveliais?
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 01 12, 22:36)
na supratau smile.gif Siais laikas jei pats sau sventes nepasidarysi tai is kitu ir nesitikek smile.gif Ta prasme as cia nepyktai, tikrai nereikalauju kad jusu vaikai kazka mum darytu.
O tai jie tada soko ir dainavo prie tos eglutes su kuom? su aukletojom? ar vakare su teveliais?

Ir su auklėtojom, ir su tėveliais. Ir ne tik per Kalėdas, ne viena šventė buvo, kai auklėtojos kažką su dvimečiais paruošė. Mūsiškiai 2007, tai pernai lopšelinukai buvo ir labai normaliai programėlę buvo paruošę.
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 01 12, 23:36)
na supratau smile.gif Siais laikas jei pats sau sventes nepasidarysi tai is kitu ir nesitikek smile.gif Ta prasme as cia nepyktai, tikrai nereikalauju kad jusu vaikai kazka mum darytu.
O tai jie tada soko ir dainavo prie tos eglutes su kuom? su aukletojom? ar vakare su teveliais?


pernai buvo šventė kalėdų prie eglutės didelei salei su kalėdu seniu, vaikai rodė spektakliuką (lopšelis čia), grojo muzikė su pianinu, šiemet taip nutiko dėl to kaip aš supratau, kad muzikė darželio išėjo į dekretą, o naujoji ateina tik nuo naujų, dėl to viskas vyko grupėse. Manau šiais metais vėl turėsim šventę prie eglutės smile.gif
Atsakyti
siemet darzelio muzike isejo i dekreta, o nauja dar nespejo ateiti, todel kaledos buvo kitokios. taciau nemanau, kad prastesnes, nes vaikai buvo leliu teatre, paskui grizus bent musu aukletojos nusivede visus prie egles, kur jie tipo rado dovaneliu maisa.. mano lopselinukui tai buvo toks didelis ispudis, kad jis 3 dienas spirgejo mirksiukas.gif o pernai buvo su dainelem senis saltis salej prie eglutes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jepsius: 12 sausio 2011 - 23:04
Tai va tai as apie tai ir norejau suzinot, ta prasme to per kaledos ir tikejaus kad bus kazkokia programele ten salei. aisq pacioj grupei susirinkom, pabendavom, buvo smagu, bet kazko truko, tai va ir norejau suzinot ar taip visad ir buna verysad.gif nu bet jei cia tik siemet taip gavos (kazka jo lyg ir as girdejau del muzikos mokytojos) tai reiskais nera dar taip baisu, o tai jau spiejau issigast, kad taip visad bus smile.gif
Atsakyti
šiemet muzikos mokytoją išleido dekretinių gruodžio mėnesį. viskas čia normaliai mirksiukas.gif paprastai šventės būna šiltos ir gražios salėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 13 sausio 2011 - 10:29
Sveikos, prisijungsiu ir as, mano sunus nuo pirmadienio jau eina i si darzeli, drugeliu grupe thumbup.gif Pagaliau sulaukem savo eiles, nes maniskis taip jau nori eit i darzeli, vis klausia tai va ir sulaukem smile.gif Kadangi esu naujoke noreciau suzinoti daugiau apie si darzeli, ka ideti vaikui i krepseli, ar deti kokiu sausainuku? ar savo zaislus atsinesti galima? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 01 13, 20:05)
Sveikos, prisijungsiu ir as, mano sunus nuo pirmadienio jau eina i si darzeli, drugeliu grupe thumbup.gif  Pagaliau sulaukem savo eiles, nes maniskis taip jau nori eit i darzeli, vis klausia tai va ir sulaukem smile.gif  Kadangi esu naujoke noreciau suzinoti daugiau apie si darzeli, ka ideti vaikui i krepseli, ar deti kokiu sausainuku? ar savo zaislus atsinesti galima? smile.gif  4u.gif

"Drugelių" grupė dabar sujungta su kita. Tad, jei įmanoma, bent aš nevesčiau vaiko pratintis. Net neaišku, ar savo grupėje bus, nežinia, ar bus tos grupės auklėtojos. Na vaikui daugiau streso bus. Sausainukus galėsit neštis, kai išsiaiškinsit, ar grupėj tai priimtina,kaip tėveliai nusprendė, kai vaikas pripras ir vėl pakartosiu, kai būsit savo grupėj ir su savo auklėtojom ir vaikais. Pas mus leidžia atsinešt žaisliukus, manau, kad ir kitose.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 01 13, 21:07)
"Drugelių" grupė dabar sujungta su kita. Tad, jei įmanoma, bent aš nevesčiau vaiko pratintis. Net neaišku, ar savo grupėje bus, nežinia, ar bus tos grupės auklėtojos. Na vaikui daugiau streso bus. Sausainukus galėsit neštis, kai išsiaiškinsit, ar grupėj tai priimtina,kaip tėveliai nusprendė, kai vaikas pripras ir vėl pakartosiu, kai būsit savo grupėj ir su savo auklėtojom ir vaikais. Pas mus leidžia atsinešt žaisliukus, manau, kad ir kitose.


Drugelių grupė sujungta dėl vaikų ligų ar kitokios priežastys? Mes irgi sergam,bet pirmadienį jau turėtume eit. Kaip man nepatinka tie sujungimai, stresas vaikui didžiulis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 14, 17:16)
Drugelių grupė sujungta dėl vaikų ligų ar kitokios priežastys? Mes irgi sergam,bet pirmadienį jau turėtume eit. Kaip man nepatinka tie sujungimai, stresas vaikui didžiulis doh.gif

Dėl to kad langus keičia. Dabar kitoj grupėj matyt apdailas daro, tai Gandriukai su Drugeliais kartu. O paskui, kiek supratau, Drugeliuose tvarkys.
Atsakyti
Na merginos padekit gincia isspresti smile.gif susiginciajom cia su viena esancia mamyte, ar buvo darzelyje konkursas del grupes papuosimo Kaledoms???? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 01 15, 18:20)
Na merginos padekit gincia isspresti smile.gif susiginciajom cia su viena esancia mamyte, ar buvo darzelyje konkursas del grupes papuosimo Kaledoms???? smile.gif

Bent jau mūsų grupėje niekas šiemet apie konkursą nieko nesakė ir nepuošėm. Tik pačios auklėtojos papuošė kažkiek.
Atsakyti