Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(koalaa @ 2010 08 24, 09:25)
Pasižiurekit i darzelio sąmatą. Ar skiriami pinigai remontui? Kada darželis gauna pinigus, tada ir remontuoja.
***
Turbut nebunate susirinkimuose... schmoll.gif
***
klopedija gali nežinoti, turbut atostogos. Ar ne?  ax.gif
Visiškai teisingai. smile.gif Darželis planuoja, o pinigus duoda (arba ne) šv. skyrius, kuris, savo ruožtu, gauna iš savivaldybės.
Remonto darbininkai taip pat nėra laisvai samdomi. Remontuoja firmos, kurios sudarę sutartis su šv. skyriumi. Arba tėvai savanoriškais pagrindais.
***
Kaip tik rugsėjo mėn. vyks susirinkimai. Visi tėvai, net jei vaikas kol kas nelanko, primygtinai kviečiami dalyvauti.
***
Taip. ax.gif Ir darželio svetainės aš neadministruoju. Todėl mamos, kurioms rūpi remonto klausimai, turėtų skambinti/užeiti į darželį ir pasiteirauti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 08 24, 08:38)
Remonto darbininkai taip pat nėra laisvai samdomi. Remontuoja firmos, kurios sudarę sutartis su šv. skyriumi.

logiška. firma, gavusi visus Kauno miesto darželių ir mokyklų remontų darbus, gali pasiūlyti geras darbų atlikimo kainas (jei viskas vyksta skaidriai). Tik va su sąvoka "darbų atlikimo terminas" kažkurioj vietoj nelabai gerai ax.gif čia gi ne arenos statybos, kam dar terminai irnesakyk.gif cool.gif
P.S. jei mano vaikis nebūtų taip laukęs kada galės grįžti į savo grupę, nekelčiau aš čia bangų ir turbūt nesuprasčiau ko čia kažkas kabinėjasi prie tų remontų rolleyes.gif
P.P.S. aš už remontus.
Atsakyti
mjoo, mano lopselinukas irgi labai sustresavo, kai i ju grupe atkele kitus.. nemiegojo pora savaiciu normaliai, ka jau kalbet apie irzluma, piktuma ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2010 08 23, 22:48)
dulkėse niekas nesėdės. sujungs kelias grupes ir vaikai bus ten, kur remontų nėra.
labai gerai, kad remontuoja. bet su teiginiu, kad "galima ir pakentėti" išdrįsiu nesutikti. Taip, suaugusieji gali pakentėti, nes jie žino, kad paskui bus geriau, Bet mano vaikas (lopšelinukas) pakankamai neigiamai sureagavo, kai teko lankyti kitą grupę. Mačiau, kad grupių sujungimas jam sukėlė stresą, labai buvo prisirišęs prie savosios. Netgi po mėnesio, kai ateidavom persirengti į savo grupę, žmogutis eidavo pasėdėti ant savo grupės sofkutės. Visiems pasakodavo, kad jo grupę remontuoja ir jis eina pas pelėdžiukus. Man asmeniškai buvo pikta, kad nebuvo galima palaukti 1,5mėn, kai uždarys darželį ir tada suremontuoti. Na bet viskas vyksta pagal įstatymo raidę ir nieko čia nepakeisi. Dar pikta, kad remontas vyksta turbūt dvigubai ilgiau nei būtų galima jį padaryti. Čia jau arba nemokėjimas organizuoti darbų, arba nenorėijmas to daryti.


Ar jus bent savo grupės tualete buvote? Ar matete avarine jo bukle? Ne darželis daro remontus, o firmos, jie organizuoja darbus. Lengva kritikuoti, o kuo padėjote jus?
Papildyta:
QUOTE(jepsius @ 2010 08 24, 10:48)
mjoo, mano lopselinukas irgi labai sustresavo, kai i ju grupe atkele kitus.. nemiegojo pora savaiciu normaliai, ka jau kalbet apie irzluma, piktuma ir pan...



O mano vaikas ne stresavo, vaikai pažistami, daug laiko lauke, savo auklėtojos, savo padėjėja. rolleyes.gif
Atsakyti
Iki rugsėjo pirmos dar savaitė, gal tie remontai bus baigti ar vyks kokioj vienoj grupėj.
Tas, kas nematė, kaip kai kurios grupės atrodo, turbūt neįsivaizduoja, kaip baisu. Kai įeini į grupę, o ten kanalizacijos kvapas, nes vamzdžiai kiauri, tai tikrai džiaugiesi, kad nors ką remontuoja. Bet visas grupes palygint galėjom tik keli tėvai, kiti net savo grupės būklės nežino. Nuotraukose taip baisiai neatrodė, o kai kuriems tevams jos net nebuvo įdomios. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(koalaa @ 2010 08 24, 10:15)
1. Ar jus bent savo grupės tualete buvote? Ar matete avarine jo bukle? Ne darželis daro remontus, o firmos, jie organizuoja darbus. Lengva kritikuoti, o kuo padėjote jus?
2. O mano vaikas ne stresavo, vaikai pažistami, daug laiko lauke, savo auklėtojos, savo padėjėja. rolleyes.gif

1. buvau, mačiau. ir pasisakau už remontus (matau, kad šios mano pasisakymo dalies neperskaitote, nors ne kartą tai parašiau). aš kabinuosi tik prie darbų atlikimo spartumo, jeigu ką.

2. va nuo šito gal ir pradėkime. Jūsų vietoj aš irgi nesuprasčiau, ko čia skubėti su tais remontais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peledike: 24 rugpjūčio 2010 - 11:07
Siūlau visų pirma sulaukti rugsėjo pirmosios 4u.gif
Nes dabar panašu, kad daug triukšmo dėl neaišku ko... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2010 08 24, 11:22)
Siūlau visų pirma sulaukti rugsėjo pirmosios 4u.gif 
Nes dabar panašu, kad daug triukšmo dėl neaišku ko...  g.gif


panašu, kad jau aišku, kad ežiukų grupės remontas baigsis neaišku kada rolleyes.gif

QUOTE(Averna @ 2010 08 23, 14:20)
Mes irgi buvom nueje pasiteirauti i Zingsneli, mat patekom i Eziuku grupe, tai sake siaip ateiti rugsejo 1 susipazinti, bet prasys kas gali vaikucius pradeti leisti nuo kuo veliau, mat ten vyksta remontai ir neaisku, kada jie baigsis...


viskas, nebetriukšmauju 4u.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2010 08 24, 13:44)
viskas, nebetriukšmauju  4u.gif  biggrin.gif
Puiku! Ir netriukšmaujant galima išsiaiškinti. mirksiukas.gif
Visiškai suprantamas tiek tėvų, tiek vaikų nerimas dėl nepatogumų. Bet juk norima ne vaikams/tėvams pakenkti, o stengiamasi sukurti kuo geresnes sąlygas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaMama @ 2010 08 04, 19:30)
sveiki, mes is zuikuciu grupes, gal kas eisit i musu grupe? smile.gif

Mes eisim i jusu grupe drinks_cheers.gif Siandien kaiptik buvom nueje pas aukletojas pasneket. Mes bandysim startuot rugsejo 6d
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2010 08 30, 14:26)
Mes eisim i jusu grupe  drinks_cheers.gif  Siandien kaiptik buvom nueje pas aukletojas pasneket. Mes bandysim startuot rugsejo 6d


as buvau ana savaite, tai liepe ateiti rugsejo 1d, o jus neisit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaMama @ 2010 08 16, 18:20)
zvaigzdute.............. nu ir tikslas  biggrin.gif

gal kas patekot i zuikuciu grupe? mes naujokai  blush2.gif



mes patekome į zuikučių grupę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rara: 30 rugpjūčio 2010 - 18:40