Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai, l/d "Žingsnelis"

QUOTE(freimule @ 2010 08 15, 22:08)
Bet tie, kas uzrase vaikus vasara irgi dar gali patekti. be to, uzrasoma i 2 darzelius, del to automatiskai atkrenta dalis vaiku, kai mamos pasirenka kita darzeli... Nepergyvenkit, niekas jusu vaiko neistums is saraso  cool.gif


Ačiū, pamatysime rytoj smile.gif
Atsakyti
Ka gi, net kitame darzelyje, kur stovim 1 vietoj, pasake, kad be sansu, nes pirmoj vietoj stovi 8 vaikai blink.gif cia labai idomu is tikro, kaip gali 8 vaikai tilpti i viena vieta ....
Atsakyti
QUOTE(freimule @ 2010 08 16, 15:17)
kaip gali 8 vaikai tilpti i viena vieta ....
Šie vaikai pretenduoja ne į vieną vietą, o visi turi venodą pirmumo teisę. Taigi, jei niekas nepersigalvos, visi pateks ir užims 8 vietas. Paskui pateks tie, kurie stovi antroje vietoje, o paskui... kaip Dievas duos...
Atsakyti
Mes buvom siandien darzelyje pasitikslinom del sarasu, kviete ateiti rugpjucio 30 (tada jau aukletojos iseis i draba, tai nueit i grupes susitarti su jom kada vaika atvesti nes seip siulo visus iskart nevesti kas turi galimybe tik po savaites ar kada. Na cia naujoku liecia smile.gif
Atsakyti
musu dainorele pateko i si darzeli 4u.gif tikiuosi muzikos vadove pastebes ja nuo pirmu dienu, susidraugaus mergaites, ir bus darzelio zvaigzdute smile.gif o mamytes kaip manot kuo geriau atsidekot muzikei? vokeliu? ar saldumynu, buteliu? nes buna kad moterys nevartoja alkoholio ir panasiai, sako nemandagu IR T.T.T.T.
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 16, 16:45)
musu dainorele pateko i si darzeli 4u.gif  tikiuosi muzikos vadove pastebes ja nuo pirmu dienu, susidraugaus mergaites, ir bus darzelio zvaigzdute smile.gif o mamytes kaip manot kuo geriau atsidekot muzikei? vokeliu? ar saldumynu, buteliu? nes buna kad moterys nevartoja alkoholio ir panasiai, sako nemandagu IR T.T.T.T.

Gal čia tik jums atrodo, kad ji "žvaigždutė", tai gal geriau palaukit muzikės komentaro, o ne apie atsidėkojimus galvokit. Man kai pradeda kalbėt apie atsidėkojimus dar vaiko net profesionalui neįvertinus, visada kyla mintis, kad tik tėvai nori, kad jis išskirtinis būtų. Ir aš asmeniškai po tokio komentaro įsižeisčiau. O dirbantys darželyje irgi šį forumą skaito.
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 16, 16:45)
musu dainorele pateko i si darzeli 4u.gif  tikiuosi muzikos vadove pastebes ja nuo pirmu dienu, susidraugaus mergaites, ir bus darzelio zvaigzdute smile.gif
Na, pirmiausia vaikas turi adaptuotis darželyje. Tai vyksta 2-4 mėnesius. Kartais trumpiau, kartais ilgiau... O paskui - visa kita. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulele @ 2010 08 16, 17:45)
musu dainorele pateko i si darzeli 4u.gif  tikiuosi muzikos vadove pastebes ja nuo pirmu dienu, susidraugaus mergaites, ir bus darzelio zvaigzdute smile.gif o mamytes kaip manot kuo geriau atsidekot muzikei? vokeliu? ar saldumynu, buteliu? nes buna kad moterys nevartoja alkoholio ir panasiai, sako nemandagu IR T.T.T.T.


zvaigzdute.............. nu ir tikslas biggrin.gif

gal kas patekot i zuikuciu grupe? mes naujokai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaMama: 16 rugpjūčio 2010 - 17:21
QUOTE(LinaMama @ 2010 08 16, 18:20)

gal kas patekot i zuikuciu grupe? mes naujokai  blush2.gif

ten visi ko gero naujokai. Kaip tik jūsų grupę neseniai remontavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2010 08 16, 16:51)
Gal čia tik jums atrodo, kad ji "žvaigždutė", tai gal geriau palaukit muzikės komentaro, o ne apie atsidėkojimus galvokit. Man kai pradeda kalbėt apie atsidėkojimus dar vaiko net profesionalui neįvertinus, visada kyla mintis, kad tik tėvai nori, kad jis išskirtinis būtų. Ir aš asmeniškai po tokio komentaro įsižeisčiau. O dirbantys darželyje irgi šį forumą skaito.

na as irgi taip kazkaip pagalvojau kazin prie ko cia tas atsidiekojimas, ir uz ka? uz tai kad butu geriausia ir numyletine? kazkaip apmaudu butu jei jau nuo darzelio mokytojos turetu favorites. O po to stebiames kokia korupcija pas mus didele...
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 08 16, 16:14)
Šie vaikai pretenduoja ne į vieną vietą, o visi turi venodą pirmumo teisę. Taigi, jei niekas nepersigalvos, visi pateks ir užims 8 vietas. Paskui pateks tie, kurie stovi antroje vietoje, o paskui... kaip Dievas duos...

įdomiai, ano darželio direktorė mane kitaip informavo, gal pati nežino dar. Vadinasi, šansai patekti lieka kitiems metams sad.gif
Atsakyti
QUOTE(freimule @ 2010 08 18, 08:54)
įdomiai, ano darželio direktorė mane kitaip informavo, gal pati nežino dar. Vadinasi, šansai patekti lieka kitiems metams sad.gif
Kokio ano?
Beje, aš - ne direktorė hihihi.gif, galiu ir klysti.
O dėl šansų galiu tik paguost: nepraraskit vilties. mirksiukas.gif Būna, kad šeima išvyksta/emigruoja, būna, kad dėl mokesčių nemokėjimo (deja) praranda vietą, ir eilė savaime pasistumia. mirksiukas.gif
Atsakyti