Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

NĖRIMO RAŠTELIAI
http://picasaweb.goo...CrochetDayTerns
Atsakyti
Labai reiktų šio raštelio schemutės. Gal kas pagelbės 000189.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2007 06 21, 15:53)
Labai reiktų šio raštelio schemutės. Gal kas pagelbės  000189.gif

user posted image


negi nieks negali man padėti verysad.gif ?
Atsakyti
Sveikos,
Noriu nusimegzti vasarinę palaidinę. Raštų tai daug randu, bet aš noriu nu tokios "gatavos". Ta prasme būna bliuzelės iš kelių raštų pvz. apačioj vienaip paskui dar kažkaip. Nu nemoku aš čia paaiškinti, bet gal kuri supras mane ax.gif Nenoriu visos palaidinės vienodu raštu tongue.gif AČIŪ
Ai ir siūlai kaip irisas tokie, nežinau kaip jie vadinasi Maximoj dar pernai pirkau ax.gif Tikiuosi tiks virbalais, nes vąšeliu nelabai mėgstu. neturiu kantrybės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 22 birželio 2007 - 12:57
QUOTE(gudrene @ 2007 06 22, 13:31)
Sveikos,
Noriu nusimegzti vasarinę palaidinę. Raštų tai daug randu, bet aš noriu nu tokios "gatavos". Ta prasme būna bliuzelės iš kelių raštų pvz. apačioj vienaip paskui dar kažkaip. Nu nemoku aš čia paaiškinti, bet gal kuri supras mane  ax.gif  Nenoriu visos palaidinės vienodu raštu  tongue.gif AČIŪ
Ai ir siūlai kaip irisas tokie, nežinau kaip jie vadinasi Maximoj dar pernai pirkau  ax.gif Tikiuosi tiks virbalais, nes vąšeliu nelabai mėgstu. neturiu kantrybės

O ši tiks? Tiesa čia siūlai storesni...
user posted image
ir schema jos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 06 22, 14:05)
O ši tiks? Tiesa čia siūlai storesni...


thumbup.gif labai graži, bet aš ne visai "tobula", tai gal dar kažką uždaresnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2007 06 22, 14:09)
thumbup.gif  labai graži, bet aš ne visai "tobula", tai gal dar kažką uždaresnio  ax.gif

Tai kad daugiau nelabai ką ir turiu pasiūlyti, mat dauguma vasarinių neriamos vąšeliu arba visos vienu raštu numegztos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 06 22, 14:19)
Tai kad daugiau nelabai ką ir turiu pasiūlyti, mat dauguma vasarinių neriamos vąšeliu arba visos vienu raštu numegztos  mirksiukas.gif

Nu ačiū . Ieškosiu toliau. Ytriu reikės kažką pačiai bandyti sunarplioti ax.gif Prieš kokius gerus dešimt metų buvau prisimezgusi visokių tumpom rankovėm iš vieno žurnaliuko, bet dabar nei to žurnaliuko, nei tuo labiau pačių bliuzių jau neturiu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Čia radau tikrai daug
raštų
Bet čia tiktai pavyzdžiai verysad.gif schemų nėra schmoll.gif bet akis yra kur paganyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 22 birželio 2007 - 15:36
gudrene,
šis puslapis yra vienos mamytės iš SM, vardu Ligvita. Ji turi ir savo temą http://www.supermama...howtopic=180638
Kreipkis tiesiai į ją dėl raštų, gal padės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 06 23, 07:54)
gudrene,
šis puslapis yra vienos mamytės iš SM, vardu Ligvita. Ji turi ir savo temą http://www.supermama...howtopic=180638
Kreipkis tiesiai į ją dėl raštų, gal padės  wink.gif

Supratau. AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2007 06 21, 15:53)
Labai reiktų šio raštelio schemutės. Gal kas pagelbės  000189.gif

user posted image


padėėkit 000189.gif 000189.gif 000189.gif
Atsakyti