Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Ligičiukas @ 2006 10 17, 10:43)
Ne apie ištemptas, o apie paleistų akių raštą klausiu.Aš mačiau daug šalikų numegztų lyg paleista akis būtų.Man labai gražiai atrodė.

Tu apie tokį raštą šneki?
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2006 10 19, 11:01)
Tu apie tokį raštą šneki?
user posted image

user posted image

man irgi šito raštelio reiktų ax.gif manau tiems nelemtiems mano juosteliniams siūlams tiktų ax.gif niekaip nepritaikau raštelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2006 09 08, 16:25)
Gal kas galetu aprasyt, kaip megst  rasteli, kaip melsvojo megstuko ax.gif  blush2.gif
user posted image

Raštas šio megztuko
Atsakyti
Sveikutes,
jei galite, pasidalinkit prasau patirtim, kaip graziai ir vienodai nuimti akis mezgant reglano rankoves ar V formos apykakle.
As paprastai nuimu akis eilutes pradzioje ir tos pacios eilutes pabaigoje. Pastebejau, kad viena puse buna nuozulnesne. Kazkur skaiciau, kad akis reikia nuimti eilutes pabaigoje. Kaip tai darote jus?
Taip pat idomu, kaip su tuo akiu nuemimu mezgant rankoves paprastai. Man nera pasiseke, kad abi puses butu nepriekaistingai vienodos. Zinoma, tam yra apdaila, bet jei jos nesinori... g.gif
Jei kas parasytumet koki patarima ar pasidalintumet gudrybemis, buciau is anksto labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 10 19, 10:14)
man irgi šito raštelio reiktų  ax.gif  manau tiems nelemtiems mano juosteliniams siūlams tiktų  ax.gif  niekaip nepritaikau raštelio  doh.gif

Aš pati mezgiau šitą raštą su mašina, tačiau kažkuri formiete man sakė, kad paprasčiausias būdas rankomis jį megzti - mazgi raštu dvi geros/viena bloga, o paskui tas blogas prieš nuleisdama paleidi ir viskas 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Gal padėtumėte iššifruoti, ką reiškia 155 pav. tas "paguldytas" šešetas, ar kaip ten jį gražiau pavadinti blush2.gif

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Gal padėtumėte iššifruoti, ką reiškia 155 pav. tas "paguldytas" šešetas, ar kaip ten jį gražiau pavadinti blush2.gif

AČIŪ 4u.gif
[/quote]


Tai yra uzmautas ant ismegstu akiu uzmetimas. T.y., padaromas uzmetimas, tada ismezgamos akys ir ant uzmaunama uzmesta akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 25 spalio 2006 - 11:38
QUOTE(inginė @ 2006 10 19, 13:28)



labai grazus rastelis, seniai jo ieskojau. nelabai ryski schemute, gal kas galetu paaiskinti ka reiksia pasvires bruksnelis ir 'kabliukas'
Papildyta:
gal kas nors zinote kaip pacio apatinio megztinuko rastelis?

megztinukai
Atsakyti
QUOTE(giria @ 2006 10 21, 18:52)
Sveikutes,
jei galite, pasidalinkit prasau patirtim, kaip graziai ir vienodai nuimti akis mezgant reglano rankoves ar V formos apykakle.
As paprastai nuimu akis eilutes pradzioje ir tos pacios eilutes pabaigoje. Pastebejau, kad viena puse buna nuozulnesne. Kazkur skaiciau, kad akis reikia nuimti eilutes pabaigoje. Kaip tai darote jus?
Taip pat idomu, kaip su tuo akiu nuemimu mezgant rankoves paprastai. Man nera pasiseke, kad abi puses butu nepriekaistingai vienodos. Zinoma, tam yra apdaila, bet jei jos nesinori... g.gif
Jei kas parasytumet koki patarima ar pasidalintumet gudrybemis, buciau is anksto labai dekinga.

As, pvz., kai noriu megzti ruba reglano rankovem, tai mezgu visa ruba nuo kaklo. Uzsidedu akis, kiek ju reikia apykaklei, numezgu apykakle, o tada akis mazdaug paskaiciuoju, kiek sonuose rankovem, kiek priekiui, kiek nugarai ir pradedu platinti. Uzdejineju, arba paprastu uzmetimu, arba dvi akis kryziuoju ir is apacios ismezgu nauja aki, tada net nesimato pridedamu akiu, o mezginys plateja. Nezinau, ar aiskiai pasakiau. Tokiu mezgimo budu gaunasi, kad mezgi is pradziu ir rankoves, ir prieki, ir nugara kartu, vientisai iki pazasties, o po to viska isskiri. Na jei domina toks mezgimo budas, tai fotkinsiu, rodysiu, nemoku kitaip paaiskinti. O gal kur nors kuri radusi tokimetoda. Mane pamoke viena pazistama.
Mazas patarimas, kai nuimineji akis, jei nuimi po viena aki, tai sumegzk ne paskutines, o pries paskutines.
Mezgant rankoves paprastai, man visada rankoves gaunasi vienodos, nes abi rankoves is karto mezgu.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 10 17, 12:43)
Ne apie ištemptas, o apie paleistų akių raštą klausiu.Aš mačiau daug šalikų numegztų lyg paleista akis būtų.Man labai gražiai atrodė.

esu mezgusi tokiu rastu. Labai paprasta. Na, pvz.:
2. - - - - / \ / \ - - - -
I I I I O O O O I I I I 1.

Cia tokia atseit schemute tongue.gif
I- geroji akis
- -blogoji akis
O - uzmetimas
/-blogoji, \- geroji. Sita "/ \ / \" ismezgus, paleisti.

Nu vat daba staigiai nepatingejau pavyzduka numegzt. Toki biski nevykusi, bet geriau, nei nieko tongue.gif
user posted image

tik tam paleidimui daug akiu nedekit, nes placiai gaunasi, kai pasileidzia tos akys. Cia vat paleistos keturios. smile.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif neblogu rastu galima rasti..... thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif megsim... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saule00 @ 2006 08 22, 14:18)
Sveikos mezgejėlės,  bigsmile.gif

Turiu trijų atspalvių siūlus. Noriu nusimegzti megztinį.  g.gif Gal kartais turite kokių nors raštų kaip derinti tuos atspalvius tarpusavyje?  tongue.gif

Cia triju spalvu siulu megztukas smile.gif Nesenai numezgiau, tik cia, aisku, vaikiskas.
user posted image
Atsakyti