Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

tai ir parasiau, kad nesupykit, tai ir visos uzsipuole. Cia yra mano nuomone, o jus kaip norit taip darykit. Atsiprasau, jei ka izeidziau.
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2006 08 29, 17:34)
tai ir parasiau, kad nesupykit, tai ir visos uzsipuole. Cia yra mano nuomone, o jus kaip norit taip darykit. Atsiprasau, jei ka izeidziau.


o mes neįsižeidėm biggrin.gif mes atsakėm į repliką wink.gif žinant kiek daug yra mezgimo raštų, ir kiek dar daugiau yra mezgėjėlių - neįmanoma ištaikyt - kad būtum absoliučiai originali wink.gif
Atsakyti
Mielos mezgejeles, gal zinot kaip reikia megzti, jeigu schemoje nupaisyta Z raide ant sono paversta? pirma karta virbalais servetele gaminu ir niekaip negaliu issifruoti sito zenklo reiksmes
Atsakyti
Gal kas galetu aprasyt, kaip megst rasteli, kaip melsvojo megstuko ax.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
g.gif Dabar mačiau labai daug įvairių mezginių megztų raštu su paleista akim. Kaip tai reikia padaryti? gal kas padės?
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2006 09 08, 15:25)
Gal kas galetu aprasyt, kaip megst  rasteli, kaip melsvojo megstuko ax.gif  blush2.gif
user posted image

Labai gražus raštelis! wub.gif Ir aš norėčiau, jei kas rasite! blush2.gif
Atsakyti
Susiena, gal gali padeti issifruoti si rasteli. Perziurejau daugybe rasteliu, bet nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 09 15, 16:07)
g.gif Dabar mačiau labai daug įvairių mezginių megztų raštu su paleista akim. Kaip tai reikia padaryti? gal kas padės?



nžn ar teisingai supratau klausimą, bet ko gero tu klausi apie ištemptas akis? t.y. dideles, ilgas kilpeles... ax.gif tokiu atveju pvz. mezgant išvirkščiom akim reikia prie kiekvienos akies pridėt po užmetimą arba 2 užmetimus, arba 3 (priklausomai nuo to, kokio dydžio akių nori - kuo didesnių nori, tuo užmetimų daugiau) taip numezgi visą eilę, o kitoj eilėj tų užmetimų neišmezginėji, o tiesiog nuleidi nuo virbalo - taip išsitempia didelė akis wink.gif nžn ar čia aiškiai parašiau... ax.gif svarbu tik prie kiekvienos akies daryt vienodą skaičių užmetimų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2006 08 18, 18:36)
Jau norejau aiskint,kaip gelyte mezgama,bet Endendu aplenke mane.Tokias geles mezgiau savo mazajai sukneles papuosimui.Ta suknele yra pagyru puode.


O kaip mezgei lapelius ? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2006 10 12, 08:19)
nžn ar teisingai supratau klausimą, bet ko gero tu klausi apie ištemptas akis? t.y. dideles, ilgas kilpeles... ax.gif tokiu atveju pvz. mezgant išvirkščiom akim reikia prie kiekvienos akies pridėt po užmetimą arba 2 užmetimus, arba 3 (priklausomai nuo to, kokio dydžio akių nori - kuo didesnių nori, tuo užmetimų daugiau) taip numezgi visą eilę, o kitoj eilėj tų užmetimų neišmezginėji, o tiesiog nuleidi nuo virbalo - taip išsitempia didelė akis wink.gif nžn ar čia aiškiai parašiau... ax.gif  svarbu tik prie kiekvienos akies daryt vienodą skaičių užmetimų wink.gif

Ne apie ištemptas, o apie paleistų akių raštą klausiu.Aš mačiau daug šalikų numegztų lyg paleista akis būtų.Man labai gražiai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 10 17, 12:43)
Ne apie ištemptas, o apie paleistų akių raštą klausiu.Aš mačiau daug šalikų numegztų lyg paleista akis būtų.Man labai gražiai atrodė.



Būtų gerai pamatyt jį - nes dabar tai tikrai neįsivaizduoju, apie ką kalba eina... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2006 09 08, 16:25)
Gal kas galetu aprasyt, kaip megst  rasteli, kaip melsvojo megstuko ax.gif  blush2.gif
user posted image

Atsakyti