Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Virbalai @ 2006 08 04, 15:52)
O kokio plocio juostele? Jei yra prie siulu etikete, paprastai ant jos yra parodyta, kokio nr. turi buti virbalai. Jei 4,5 per ploni, bandyk bent 5.5.
Juosteliniams labai tinka nuleistos akys, nes gerai matosi siulo struktura. 4u.gif


dėkui už patarimus 4u.gif tas ir blogai, nes pirkau sūlus be etiketės blush2.gif reikės pabandyti su 5,5 (tik dar prieš tai nusipirkt) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2006 08 04, 17:16)
dėkui už patarimus  4u.gif tas ir blogai, nes pirkau sūlus be etiketės  blush2.gif  reikės pabandyti su 5,5 (tik dar prieš tai nusipirkt)  ax.gif

Jei pirksi kokioj siulu parduotuvej, tai paprasyk, kad leistu pabandyt pamegzt (nusinesk savo siuliuku), ir bus paprasciau. Na, tokios galimybes nebus, jei nuleksi i prekybos centra...
Atsakyti
Nepatikėsite, bet prisižiūrėjus nerealių grožybių, pačiai užėjo didelis noras mezgimui biggrin.gif. Bet be jūsų pagalbos turbūt neišsiversiu. Gal galėtumėt kuri nors iš darbščiųjų bitelių išifruoti šį mezginuką? Raštas neatrodo sudėtingas, panašų ir realiai mačiau, gražiai atrodo.
Būsiu laaabai dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=lauri:),2006 08 04, 23:54]
Nepatikėsite, bet prisižiūrėjus nerealių grožybių, pačiai užėjo didelis noras mezgimui biggrin.gif. Bet be jūsų pagalbos turbūt neišsiversiu. Gal galėtumėt kuri nors iš darbščiųjų bitelių išifruoti šį mezginuką? Raštas neatrodo sudėtingas, panašų ir realiai mačiau, gražiai atrodo.
Būsiu laaabai dėkinga 4u.gif

Tikrai nesudėtingas raštelis. Tai išvirkščiojoje pusėje visas akis išmezgi gerosiomis, o gerojoje - išvirkščiosiomis. O kas 4 eilutę mezgi maždaug taip: išmezgi išvirkščiąją akį, uždedi kokius penkis užmetimus, t.y. apvynioji aplink virbalą siūlą, tada - vėl išvirkščioji, vėl užmetimai, ir taip iki eilės galo. Kitoje eilutėje mezgi akis gerosiomis, o užmetimus tiesiog paleidi. Akys gaunasi ilgos. Užmetimų skaičius turi būti vienodas, kad akytės būtų vienodo ilgio.
Siūlyčiau megzti iš nelabai pūkuotų siūlų.
Tikiuosi, supratai, ką čia priaiškinau blush2.gif
Jei neaišku, rašyk į až.
drinks_cheers.gif
Ir pasirodyk, kai numegsi!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 05 rugpjūčio 2006 - 09:49
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif ačiū dideliausias, kitą savaitę susirasiu siūlų ir tada bandysiu. Ir pasistengsiu pasirodyti, jei kas nors gausis smile.gif (bandysiu šaliką pasigaminti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauri:): 05 rugpjūčio 2006 - 19:54
gal kuri ishshifruotumet,kaip man tokias gelytes nusimegzti? blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 08 07, 15:05)
gal kuri ishshifruotumet,kaip man tokias gelytes nusimegzti?  blush2.gif user posted image


bandziau panagrinet dabar, bet nepyk, neiseina... blush2.gif ax.gif cia man atrodo tokius savo parasymus tik anglai patys ir supranta... doh.gif niekaip man neaisku, kodel jie viska taip sudetingai daro... g.gif schmoll.gif gi papaisyt zenklais daug lengviau... bet jie nemoka. as cia Airijoj buvau atsinesus rusiska zurnala i siulu parde, pamate-prase paciupinet, ziurejo kaip i stebukla, varte ir nesuprato, kaip as ten ka matau ir suprantu! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif keistuoliai tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

ieškau kryžminio akių užmetimo rašto (sakė, kad dar vadinamas bulgarišku). Gal kas galite papasakoti ar duoti kokią nuorodą? Nete niekaip neaptikau. O gal čia šitas?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princiupesa: 16 rugpjūčio 2006 - 23:33
QUOTE(Olaiva @ 2006 08 07, 14:05)
gal kuri ishshifruotumet,kaip man tokias gelytes nusimegzti?  blush2.gif user posted image



Chia visai nesudetinga, reikia megzti taip:
uzhmesti 10 akiu.
1 eile geroje puseje - visos gerosios.
3 eileje - ish kiekvienos akies ishmegsti po 2 akis, gauname 20 akiu.
5 eileje - vel ish kiekvienos akies ishmegsti po 2 akis, gauname 40 akiu.
7 eileje - vel ish kiekvienos akies ishmegsti po 2 akis, gauname 60 akiu.
9 eileje - vel ish kiekvienos akies ishmegsti po 2 akis, gauname 80 akiu.
Uzhbaigti. Tada ta gauta juostele suvynioti ir prisiuti rozhytes forma.


P.S. 2 ir kitas porines eiles megzti paprastai blogosiomis.
Kaip megzti lapelius chia neparashyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 17 rugpjūčio 2006 - 13:30
QUOTE(princiupesa @ 2006 08 16, 22:34)


cia jei teisingai suprantu yra ripsinis mezginio krastas.

Gal cia?:
http://www.niv.ru/bi...=008&nt=005#2_1 - 24 pav. gal. Arba -
http://www.niv.ru/bi...l?id=008&nt=016

o kurioje vietoje yra reikalingas kryzminis akiu uzmetimas - mezginio krastuose ar viduryje?
Atsakyti
Jau norejau aiskint,kaip gelyte mezgama,bet Endendu aplenke mane.Tokias geles mezgiau savo mazajai sukneles papuosimui.Ta suknele yra pagyru puode.
Atsakyti
Parsisiuntimui Diana-Mezgimo raštai, 2006-03, rusų k., pdf formatas
user posted image
Atsakyti