Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

kiek gražių raštų thumbup.gif tik megzti ir megzti
Atsakyti
Po paskutinės nuorodos galima uždaryti šitą temą, net ten visko pilna thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal getbotai tos knygos kur yra unsure.gif Būtų labai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 14, 16:32)
Išsirink pati čia.  biggrin.gif



Sveikos mezgejeles smile.gif
Labai grazus rastai, bet gal kas nors galetu pasakyt, kur rast sutartinius zenklus? blush2.gif Man kaip neprofesionalei, tai nelabai iskaitomi sitie rastai, nes iki siol mezgiau is mamos knygu ar kitokiu zurnalu, kur visai ne toks zymejimas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2006 02 22, 08:57)
Labai grazus rastai, bet gal kas nors galetu pasakyt, kur rast sutartinius zenklus? blush2.gif  Man kaip neprofesionalei, tai nelabai iskaitomi sitie rastai, nes iki siol mezgiau is mamos knygu ar kitokiu zurnalu, kur visai ne toks zymejimas... ax.gif

Žiūrėk šitos temos 1 ir 3 puslapiuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 22, 10:02)
Žiūrėk šitos temos 1 ir 3 puslapiuose. mirksiukas.gif



Aciu, Susiena mirksiukas.gif smile.gif !
Atsakyti
"Mažosios Dianos" numerius su mezgimo raštais rasite čia.
Atsakyti
gal kas galėtų paaiškinti, kaip megzti paskutinį simbolį ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2006 02 23, 15:21)
gal kas galėtų paaiškinti, kaip megzti paskutinį simbolį  ax.gif

Verčiu pažodžiui:
" 3 akis sumegzti kartu gerąja akimi\ ir/=9-oje eilėje/19-oje eilėje įkišti virbalą į atitinkamą 4-os eilės žemiau akį ir ištraukti siūlą"
Aš maždaug supratau, nežinau, kaip Tu... blush2.gif
Papildyta:
Dar mezgimo raštų.
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 24, 11:07)
Verčiu pažodžiui:
" 3 akis sumegzti kartu gerąja akimi\ ir/=9-oje eilėje/19-oje eilėje įkišti virbalą į atitinkamą 4-os eilės žemiau akį ir ištraukti siūlą"
Aš maždaug supratau, nežinau, kaip Tu... blush2.gif


aš ir taip supratau. bet dabar klausimas - iš kur tas siūlas? tipo iš tos akies keturiom eilėm žemiau. bandžiau megzt ir vis tiek kažkaip ne taip išeina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 15, 18:17)


Ačiu,radou ko reike thumbup.gif
Atsakyti
GAL KAM PRIREIKS http://strimfoto.ru/users/Freja/72478/ http://strimfoto.ru/users/Freja/72484/
Atsakyti