Įkraunama...
Įkraunama...

Paraudęs smakriukas nuo seilių

musu pediatre irgi nerekomendavo cutivate veidelio tepti, bet jis tikrai efektyvus, praktiskai 2 patepimu uztenka, kad paraudimas pranyktu visiskai
Atsakyti
4u.gif Tai va merginos, musu daktaryte israse EXCIPIAL su migdolu aliejum. Na paziuresim kaip veiks g.gif
Atsakyti
Dar noriu pridurt, kad manajam taip pat alerginis dermatitas, todel serpetoja ir raudonuoja veidukas. o sis tepalas su cinku ir migdolu aliejimi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2005 11 01, 14:22)
Sveikutes! Mano mazajam taip pat bega seiles upeliais. Ko tik neteko isbandyti, seilinukai manau tinka, tik kai valgome nuo seilyciu jie neapsaugo. Per diena ne vienus rubelius pakeiciu, kad krutines nebertu, nuo seilyciu. O, kremukai padeda tik tuomet kai odele buna sausa, geriausia tepti pries naktini miega, nusausinus odele, tuomet paraudimas atsiranda, tik kitos dienos puseje.  mirksiukas.gif

Aš irgi jau net nebespėju rubelių skalbt doh.gif , tepu Bepanten tepaliuku prieš naktinį miegą irgi, tai ryte paraudimo nebūna schmoll.gif
Atsakyti
O kiek kartu reikia tepti tepaliuku Excipial tepaliuku? Nes mes irgi turime ta pacia beda... zandukai prie lupyciu labai serpetoja ir labai paraudonave.

Atsakyti
Tepu ryta, kai atsibunda, dienos metu kai eina miegucio ir vakare pries miegeli.
Atsakyti
Na mes veiduka beveik issigydem su Bepanthen'u ir Excipialiu, tai net nzn kuris geriau, gal abieju poveikis panasus. Bet as padariau isvada, kad cia kaltos buvo ne tiek seiles, kiek prasidejes sildymo sezonas. Nes seilytes bego jau keli menesiai, bet niekas neraudonavo ir neserpetojo, o kai pradejom sildyti... taip ir prasidejo. Seilytes drekina, o sausas oras daro savo... Ir visas kunelis pradejo darytis sausas, ko anksciau niekada nebuvo. Tai tepam ir tepam visokiais aliejais ir tepalais.
Atsakyti
QUOTE(Egle100 @ 2005 10 30, 22:01)
As irgi pabandziau Bepanthen'u, lyg ir geriau... O kiek kartu per dienu vienu ar kitu tepaliuku galima tepti? Nes baisu nepadauginti... O siaip kaip priziurite, saugote kad is vis seiles nepapultu ar ne? Badau saugoti, bet kad nelabai imanoma... Kazin ka gydytojai pataria tokiais atvejais, nes man dar nebuvo progos paklausti.


Dar gimdymo namuose, gydytoja man pasakė, kad spienelius tepciau Bepanten repaliuku, kadnetrukynėtų .Man iškart kilo klausimas g.gif , o tai kaip maitinti mažylę ? Ar kiekvieną kartą reik apiplauti krutinę po tepaliuko? Gydytoja pasakė, kad nebūtinai schmoll.gif Tai manau, kad nieko baisaus jei pateks tepaliuko į burnytę. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura 22 @ 2005 11 01, 23:10)
Sveikutės , mums buvo labai stipriai žandukus išbėrę, tai naudojam tepaliuką "cutivate" (rekomendavo gydytoja)  - visai nieko  4u.gif ir dabar, kai nuo seilių parausta padeda  mirksiukas.gif

jei jau naudosit cutivte ( ko nesiulyciau) tai bent su excipialiu lipolosjonu atskieskit, t.y. abudu ant pirsto po lasiuka sumaisyti, ne toks stiprus tepalas gaunasi, o seip odele paraudusia netingeti 100 kart per diena tept tept ir tept, ir is kart nelaukt kol smarkiai paraudonuos, nes vyresneliui ilgai labai teko gydyt kol praejo doh.gif , o maziukui, kai zinau jau ka daryt, uzteko kelias dienas dazniau patept ir praejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi tepu bephanten tepalu ryte ir vakare.Po nakties miego būna geriau,bet tik pradeda seilėtis ir vėl tas pats.Manau,kad kol leliukai stipriai seilėjasi tai tepaliukai ne ką tepadės.Reikia susitaikyti su paraudusiu smakriuku
Atsakyti
4u.gif O mums jau praejo raudonumas ir serpetojimas. tik vakarais dar truputuka parausta ir viskas. o visa diena veidukas svarus ir baltas.. biggrin.gif
Atsakyti
Mums irgi sumažėjo raudonumas clap.gif
Atsakyti