Įkraunama...
Įkraunama...

Paraudęs smakriukas nuo seilių

Sveikos mamytes,

Mano dukrytei 5 men., labai teka seiles. Risau seilinukus bet jie is kart budavo slapi ir odele trindavosi i slapius ir siurkstokus seilinukus. Daznai keisdavau, bet vis tiek smakriukas ir zanduku apacia labai paraudo, siek tiek serpetoja. Dabar seilinuku nerisu, tiesiog nenuleidziu akiu ir is kart stengiuosi svelnia vienkartine nosine nuvalyti seilytes. Tepu Seba Med Healing Cream, Expecial'iu. Bet nelabai padeda... Ar jusu leliukam taip pat buna? Ka darot? Kaip gydot?
Aciu labai uz patarimus
Atsakyti
Labas, man labai puikiai zinoma sita problema. Mano berniukui jau 15 men.ir 16 dantuku turi, bet seiliojasi tikrai daug. Bandziau vazelinu tepti, bet irgi nelabai ka padeda. Buna sumazeja paraudimai, tai vel atsiranda. Buvau pradejusi manyti, gal kokia alergine reakcija prasidejo. Taipogi noreciau, kokiu nors vieksmingu patarimu.
Atsakyti
Mums 5 mėn. Irgi turime šitą rūpestėlį verysad.gif ,Stengiuosi dažniau plauti vandenuku, tepu Bepanten (žydros spalvos) tepaliuku pastebejau,kad padeda thumbup.gif
Atsakyti
aha, man irgi neramu verysad.gif tepu sudocreme tai lyg padeda, nebe taip raugona, bet vis tiek nėra l. gerai. mano leliui net ant krūtinės paraudę verysad.gif
Atsakyti
As irgi pabandziau Bepanthen'u, lyg ir geriau... O kiek kartu per dienu vienu ar kitu tepaliuku galima tepti? Nes baisu nepadauginti... O siaip kaip priziurite, saugote kad is vis seiles nepapultu ar ne? Badau saugoti, bet kad nelabai imanoma... Kazin ka gydytojai pataria tokiais atvejais, nes man dar nebuvo progos paklausti.
Atsakyti
4u.gif Labas mamutes. Mano mazajam taip pat smakriukas raudonas ir odele serpetoja. musu daktare patare naudot kremuka su cinku. Mat veidukui nepatinka dregme, todel ir serpetoja. Bet dar jokio pagerejimo nepamaciau schmoll.gif gal tik raudonumas nueina. SI klausima uzdaviau supermamos gydytojai, bet dar laukiu atsakymo g.gif gal ka patars? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutiene @ 2005 10 31, 10:41)
4u.gif Labas mamutes. Mano mazajam taip pat smakriukas raudonas ir odele serpetoja. musu daktare patare naudot kremuka su cinku. Mat veidukui nepatinka dregme, todel ir serpetoja. Bet dar jokio pagerejimo nepamaciau schmoll.gif gal tik raudonumas nueina. SI klausima uzdaviau supermamos gydytojai, bet dar laukiu atsakymo g.gif  gal ka patars?  g.gif


Butinai parasyk visom ka ji tau patars...aciu
Atsakyti
QUOTE(Egle100 @ 2005 10 29, 19:10)
smakriukas ir zanduku apacia labai paraudo, siek tiek serpetoja.  Tepu Seba Med Healing Cream, Expecial'iu. Bet nelabai padeda... Ar jusu leliukam taip pat buna? Ka darot? Kaip gydot?
Aciu labai uz patarimus

QUOTE(jurgutiene @ 2005 10 31, 09:41)
4u.gif Labas mamutes. Mano mazajam taip pat smakriukas raudonas ir odele serpetoja. musu daktare patare naudot kremuka su cinku. Mat veidukui nepatinka dregme, todel ir serpetoja. Bet dar jokio pagerejimo nepamaciau schmoll.gif gal tik raudonumas nueina. SI klausima uzdaviau supermamos gydytojai, bet dar laukiu atsakymo g.gif  gal ka patars?  g.gif

Nu mano abiems vaikams taip būdavo. Tepdavau Bepantenu, Exepialiu, bet nepadėdavo. Pasirodo jiems raudonuodavo dėl alergijos, o aš vis maniau, kad nuo seilių. doh.gif g.gif Dermatologė pagamino spec. tepaliuko su cinku ir labai mažu kiekiu hormoninių vaistukų. Patepadavai aš juo 2 dienas ir praeidavo, kai vėl užrausdo,vėl patepdavau. Dabar atradau liuks kremą - Vitella su ichtiolu. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos!Mano maziui irgi tokia pat problema.Ir mums labai padėjo Bepanthen(žalias)tepu 2kartus per diena.

O šiaip gal geriau pasitarti su gydytoju. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes! Mano mazajam taip pat bega seiles upeliais. Ko tik neteko isbandyti, seilinukai manau tinka, tik kai valgome nuo seilyciu jie neapsaugo. Per diena ne vienus rubelius pakeiciu, kad krutines nebertu, nuo seilyciu. O, kremukai padeda tik tuomet kai odele buna sausa, geriausia tepti pries naktini miega, nusausinus odele, tuomet paraudimas atsiranda, tik kitos dienos puseje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės , mums buvo labai stipriai žandukus išbėrę, tai naudojam tepaliuką "cutivate" (rekomendavo gydytoja) - visai nieko 4u.gif ir dabar, kai nuo seilių parausta padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura 22: 01 lapkričio 2005 - 22:11
QUOTE(Jura 22 @ 2005 11 01, 22:10)
Sveikutės , mums buvo labai stipriai žandukus išbėrę, tai naudojam tepaliuką "cutivate" (rekomendavo gydytoja)  - visai nieko  4u.gif ir dabar, kai nuo seilių parausta padeda  mirksiukas.gif

Šiaip šis tepaliukas yra hormoninis ir pakankamai stiprus. Pvz man dermatologė patarė netepti vaiko veidelio grynais hormoniniais tepalais. Kūdikiams pagaminami spec. tepaliukai su nedideliu hormoninių tepalų kiekiu.
Atsakyti