Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(makalas @ 2009 12 09, 10:40)
dovilee, labai gražūs darbeliai.
jokunda2, man tas švarkelis super, labai kruopščiai pasiūtas.

Beje, sveikinu su naujoke, labai graži. O aš į saviškę tik pro dėžės langelį pažiūrėjau, o šiandien ji jau iškeliauja į savo naujuosius namus Anglijoje. Pardaviau aš ją... Tiesiog nusprendziau vieną iš savo gražuolių po naujų metų išsiųsti "SPA procedūroms" JAV, t.y. nusiųsti ją pas meistrę, kuri pakeis jos išvaizdą - padarys naują makiažą ir visokius navarotus, o tam aišku reikia pinigų, taigi naujokes teko atsisakyti, kad išsipildytų kita svajonėsmile.gif
Čia tos lėlių stebukladarės darbai:
http://www.flickr.co...s/30087222@N07/


Ačiū 4u.gif Gražūs darbai. Nors man asmeniškai su tamsiais paakiais nepatinga, tokios vargšiukės atrodo, skriaudžiamos.O visos kitos pasakiškos. O kuriai lėlytei nusišypsos laimė?
Atsakyti
O aš kaip tik įsimylėjau tą tamsiaplaukę tamsiais paakiais:) Na čia aišku kiek žmonių tiek ir nuomonių... O kuriai teks laimė dar nežinau, palauksiu savo kalėdinės šviesiaplaukės ir apsispręsiu
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 12 09, 09:19)
Na o čia kaip žadėjau mano mažulė  blush2.gif <{POST_SNAPBACK}>
Suknelė tinka idealiai thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

pirmas blynas
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 12 09, 14:07)
[snc3/hs051.snc3/13846_1196989928205_1332198433_30598948_1024087_n.jpg[/img]

pirmas blynas


Na tikrai nepasakyčia, kad pirmas blynas. Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
jokunda2 tavo naujoke LABAI wub.gif man pacios graziausios makalo melynplauke ir tavo si rozine biggrin.gif

makalas aciu uz pagyras suknelei 4u.gif nu bet jus tikrai pamise del siu lelyciu bigsmile.gif

ruci aciu uz nuorodele 4u.gif

Kolekcionierė kaip malonu ,kad atsirado dar megstanciu puosti barbes thumbup.gif prasom nenuleisti ranku ir rodyti savo kitus darbelius biggrin.gif

as siuo metu nieko nei mezgu nei siuvu,atostogauju,bet taip norisi patalyne pasiut barbei blush2.gif reiks kokia laisvesnia dienele uzsiimti tuo ax.gif
Atsakyti
tai akd as dar tik sita kostiumeli nuneriau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

sijonas senas,skraistelė šiandien nerta
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 12 09, 22:45)
sijonas senas,skraistelė šiandien nerta

kokia faina skraiste bigsmile.gifo kaip ji uzsideda? darei koki uzsegima? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovillee: 10 gruodžio 2009 - 15:01
ten kur virsutinis geltonas trikampiukas jo sonu nesuneriau,skraiste neriau is dvieju daliu
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 12 09, 21:45)
sijonas senas,skraistelė šiandien nerta

nuostabiai grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as noriu su jumis pasidziaugti,kad pagaliau gavom pirkti barbei batus,tai visa vakara abi su dukra zaidem lotuliukas.gif vyras sako cia tau labiau ju reikejo nei dukrai biggrin.gif
Atsakyti