Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Mergaitės, aš tai jau seniai nemezgu ir nesiūnu drabužėlių lėlėms... bet radusi jūsų temą, įsidėjau į favoritus, kiekvieną papildymą pažiūriu ir NEGALIU ATSISTEBĖT! Jūs tokios šaunuolės! O jau kruopštumas jūsų! Sėkmės jums dideliausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 12 03, 14:42)
Pasisekė laimė išlošti loterijoje tai galėjau įsigyti už savikaina. Tiesa, makalas lygiai tokią pat taip pat išlošė ir žada parduoti. Ir buvo minėjus, kad jei bus norinčių parduos už tiek kiek pati sumokėjo  smile.gif
(Tikiuosi ji dar nepersigalvo  doh.gif  biggrin.gif )
4u.gif

nuostabi lelyte 4u.gif nu neisivaizduoju, kaip ja galima butu parduoti g.gif juk i ja galima isimileti is pirmo zvilgsnio wub.gif ji tik papuos kolekcija bigsmile.gif

QUOTE(Vitra @ 2009 12 03, 18:15)
Mergaitės, aš tai jau seniai nemezgu ir nesiūnu drabužėlių lėlėms... bet radusi jūsų temą, įsidėjau į favoritus, kiekvieną papildymą pažiūriu ir NEGALIU ATSISTEBĖT! Jūs tokios šaunuolės! O jau kruopštumas jūsų! Sėkmės jums dideliausios  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu 4u.gif
tikiuosi beskaitant si tema jums vel atsiras noras aprengti lelytes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 12 04, 11:46)
tikiuosi beskaitant si tema jums vel atsiras noras aprengti lelytes  blush2.gif


Nebent kai anūkų turėsiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
kazkur visos dingo unsure.gif matomai sventiems ruosiates biggrin.gif as tai dukrytei tigriuko sarafana mezgu bigsmile.gif tikiuosi gausis ir galesiu pasigyrti blush2.gif
Atsakyti
...kaip super.... thumbup.gif
reiks ir man lele nusipirkti....
...arba dukryte doh.gif g.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
kazkur visos dingo 

Nedinge , tiesiog nėra galimybės nufotografuoti drabužėliu, kuriu pasikaupė nemaža kruvelė, o ir ligos buvo užpuole visa šeimyna ax.gif . Reikia ir gyva lėle Kalėdoms papuošti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 gruodžio 2009 - 17:35
jokunda2 nu zinok jau ir as laukiu kada tu mum parodysi ta savo grazuole naujoke wub.gif sita man labai patiko,plauku spalva bigsmile.gif nu bet ir kainytes ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 12 08, 22:06)
jokunda2 nu zinok jau ir as laukiu kada tu mum parodysi ta savo grazuole naujoke  wub.gif sita man labai patiko,plauku spalva  bigsmile.gif nu bet ir kainytes ju  rolleyes.gif


Sveikos. velniškai užsiėmus paskutiniu metu nėr kada čia užsukt. šiandien gavau savo gražuolę. Na už savo gražuolę mokėjau beveik per pus pigiau smile.gif Ji fantastiška. Jei rytoj atrasiu laisvą minutę nufotografuosiu ir jums pasirodysim smile.gif)
Atsakyti
nu labai lauksim tavo grazuoles foto wub.gif
anglijos ebay radau siu leliu net po 700 svaru doh.gif cia jau beprotiska siu leliu gerbeja reikia but kad pirkt uz beveik 3000lt lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia nuoroda su iškarpomis Barbėms:
http://picasaweb.goo...olidayCostumes#
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 12 09, 09:47)
Čia nuoroda su iškarpomis Barbėms:
http://picasaweb.goo...olidayCostumes#


Faina nuorodo. Ačiū 4u.gif

Na o čia kaip žadėjau mano mažulė blush2.gif
Krišto dukra jau ir varda sugalvojo biggrin.gif Rouze

user posted image

Na o čia gal ir nieko naujo, dariau užsakima vienai moterytei. Pasirodom.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 12 02, 21:09)
o cia mano suknyte ir batai prie jau rodyto paltuko  biggrin.gif

dovilee, labai gražūs darbeliai.
jokunda2, man tas švarkelis super, labai kruopščiai pasiūtas.

Beje, sveikinu su naujoke, labai graži. O aš į saviškę tik pro dėžės langelį pažiūrėjau, o šiandien ji jau iškeliauja į savo naujuosius namus Anglijoje. Pardaviau aš ją... Tiesiog nusprendziau vieną iš savo gražuolių po naujų metų išsiųsti "SPA procedūroms" JAV, t.y. nusiųsti ją pas meistrę, kuri pakeis jos išvaizdą - padarys naują makiažą ir visokius navarotus, o tam aišku reikia pinigų, taigi naujokes teko atsisakyti, kad išsipildytų kita svajonėsmile.gif
Čia tos lėlių stebukladarės darbai:
http://www.flickr.co...s/30087222@N07/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 09 gruodžio 2009 - 09:41