Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(peleneee @ 2009 11 28, 20:19)
Na Jus ir saunuoles  thumbup.gif

Uzsikreciau ir as nuo Jusu darbstumu smile.gif numezgiau antra kostiumeli, bus dovanu duktereciai po egle smile.gif

ivertinkit  blush2.gif



kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalva nuostabi labai labai dailus komplektukas first.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz gerus zodzius blush2.gif
Atsakyti
peleneee labai mielas kostiumelis wub.gif
Atsakyti
Makalas, drabuzeliai nuostabus 4u.gif
Peleneee, labai grazus komplektukas wub.gif kaip numezget uzpakaliuka? pas mane negraziai gaunasi doh.gif gal yra kokie niuansai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 11 27, 04:28)
blush2.gif  tai kad jau UK puse zaislu parduotuviu aplekiau,o kad parsiduotu vien tik batai nera  blink.gif barbiu pakolkas nauju nereikia labai myliu sita,tai ieskosim toliau ,gal kur netycia rasim vien tik batus lotuliukas.gif


O Lietuvoje batukų radau. Bijau sumeluoti komplektėlyje buvo gal 5 porytės. Vieni rudeniniai, kiti kaubojiški ir basutės bei klumpytės. Tačiau jos buvo ne originalios būtent barbei, bet užsivadino kitaip. Barbėms puikiai tiko.
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 30, 20:36)
kaip numezget uzpakaliuka? pas mane negraziai gaunasi  doh.gif gal yra kokie  niuansai?  4u.gif


na kazkaip nieko ipatingo nedariau, viska mezgiau apvaliai, nes labai nemegstu siuliu, per klynuka kelias akis sumezgiau, kad gautusi placiau ir tiek ax.gif nemoku paaiskint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(peleneee @ 2009 12 01, 10:43)
na kazkaip nieko ipatingo nedariau, viska mezgiau apvaliai, nes labai nemegstu siuliu, per klynuka kelias akis sumezgiau, kad gautusi placiau ir tiek  ax.gif  nemoku paaiskint  blush2.gif

supratau 4u.gif tai jusu lelyte kudena hihihi.gif musu tai turi dupce blush2.gif uztat reikia uzpakalyne dali ilgesne megsti nei priekine, va cia ir gaunasi mano brokai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 12 01, 12:51)
supratau  4u.gif  tai jusu lelyte kudena  hihihi.gif musu tai turi dupce  blush2.gif  uztat reikia uzpakalyne dali ilgesne megsti nei priekine, va cia ir gaunasi mano brokai  doh.gif


taip iseitu, kad kudena biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi rubeliai bus kaledine dovana, tai surezgiau ir plezini varianta vacation1.gif hihihi.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(peleneee @ 2009 12 01, 14:04)
Kadangi rubeliai bus kaledine dovana, tai surezgiau ir plezini varianta  vacation1.gif  hihihi.gif

grazu wub.gif idomia zaliava panaudojot lotuliukas.gif puiki ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi13 @ 2009 12 01, 11:05)
O Lietuvoje batukų radau.

na poryt vaziuosiu su vyru i Prancuzija,sake ten barbiu rojus yra bigsmile.gif tikiuosi gal ten apavo rasiu,jei ne tada ziuresim Lietuvoje ax.gif

QUOTE(peleneee @ 2009 12 01, 15:04)
Kadangi rubeliai bus kaledine dovana, tai surezgiau ir plezini varianta  vacation1.gif  hihihi.gif

bigsmile.gif labai grazu,spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Blythe lėlėms:
http://picasaweb.goo...othesPatterns2#
http://picasaweb.goo.../BlytheClothes#
Atsakyti