Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(marytexxx @ 2010 08 05, 16:36)
[

Juodasisi barbės kostiumėlis koks seksovas bigsmile.gif Labai fainas 4u.gif

Dove, Kristute97- Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jokunda, lėlytės fantastiškos... thumbup.gif wub.gif ir aprengtos labai labai wub.gif O aš lėlėms laiko visai nebeturiu, nors ir labai norisi...
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 07 28, 06:25)

o kur tokiu graziu lelyciu LT nusipirkti g.gif as nemaciusi net tokiu,bet labai grazios didziaakes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2010 08 09, 12:11)
Jokunda, lėlytės fantastiškos...  thumbup.gif  wub.gif ir aprengtos labai labai  wub.gif O aš lėlėms laiko visai nebeturiu, nors ir labai norisi...

Kaip malonu, kad vis dar čia užsuki.Kur jau čia tau to laiko bus, kaip matau laukiesi dar vieno vaikučio wub.gif Lengvo ir malonaus tau laukimo 4u.gif Ir didžiulis Ačiū 4u.gif

Olaiva Lietuvoj šitų lėlyčių deja nėra, jas perkam internetinėse parduotuvėse. Adresus buvau idėjusi šioje temukėje. Tai jei labai norėsi susirask mirksiukas.gif Daugoka rašyti ir nesinori kartotis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 10 rugpjūčio 2010 - 22:33
Sukūriau naują temukę - PRAŠOM ČIA! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 15 rugpjūčio 2010 - 13:25
QUOTE(jokunda2 @ 2010 08 04, 22:42)
Ačiū mergaitės už gražius žodžius džiaugiuosi, kad patiko 4u.gif .
Pagaliau sulaukiau dar vienos savo gražuolės, tik jau Pullip lėlytės. Nekantrauju parodyti savo saldžiają porėlę. Berniukas Tayang,as  laukė savo mylimosios Pullip beveik 3 mėnesius. Tiesa, jiem dar nieko nepadariau, gal kada vėliau ką sukurpsiu, dabar baisiai užimta. taigi pasirodom:



koks grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai tikra saldžioji porelė drinks_cheers.gif

QUOTE(marytexxx @ 2010 08 05, 17:36)




gražūs darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laukiam prisijungiant su naujom idėjom
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 08 16, 15:03)
koks grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  labai labai  tikra saldžioji porelė  drinks_cheers.gif


Ačiū 4u.gif Negaliu jais atsidžiaugti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos! As esu ziauri Japonu leliu gerbeja. Neseniai nusipirkau Dollfie Dream Yukino wub.gif is Volks imones Japonijoje ir jei siuvu drabuzius (gaila kad neturiu siuvimo masinos tai viska tenka rankomis siuti). Beje Yukino ugis apie 60 cm.
Stai keli mano darbai:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
gražūs rūbeliai ir lėlė įspudinga thumbup.gif akys kaip anime gyventojų smile.gif
o kiek lt paklojote už šią lėlę? kažkur interenete jau buvau radus tokia lėles, bet net neįsivazdavau, kad jos tokios didelės smile.gif
Atsakyti
Aciu:)
Zinoma ji panasi i anime veikeja, nes cia yra Dollfie Dream jos gaminamos pagal garsius anime veikejus yra labai brangios ir ju leidimo kiekis ribotas.
As pasirinkau pigiausia varijanta pirkau ne pagal garsu anime veikeja, (kurias nusipirkti yra gan sunku reikia laimeti loterija, kad galetum tokia nusipirkti, nes konkurensuja labai didele, o jei nelaimi lieka tik viena iseitis pirkti kelis kartus brangiau is aukcionu), o Volks imones sukurta viena is dvieju standartiniu personazu.
Tai paciai Dollfie mokejau apie 1253Lt + pastas apie 150 Lt + 345 muitas = 1748 Lt
P.S. As esu labai didele anime pasaulio gerbeja wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti