Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Dovilee puikus paltukas. O jei batukų nerasi pati gali padaryti. Vienas iš paprasčiausiu varijantų iškirpk odinį paduką o viršų prisiūk, prinerk....
O čia dar idedu nuoroda kur yra batukų iškarpos smile.gif

http://www.detki-74....ie_aksess_1.php

Čia radau pėdkelnių iškarpėlę tik reikia parsisiųsti (nemokamas siuntimas), tik gali reikėti prisiregistruoti

http://doll.rashell.ru/momo_sew_1.php

Neila kokios žavios tavo pėdkelnės. Labai gražu. Ir vaikai manau su malonumu tokias nešiotų wub.gif Kaip matau pasinaudojai ir mano patarimu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 11 27, 03:28)
neilia PEDKELNES NEREALIOS  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

QUOTE(ruci @ 2009 11 27, 08:40)
Kokie drabužėliai  wub.gif Ypač pėdkėlnės su drugeliu  thumbup.gif  wub.gif O kaip klyną taip gražiai padarei? Gal jau rašei, bet praleidau  blush2.gif
Aš tai pati dariau iš modelino  blush2.gif  mirksiukas.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 27, 09:00)
Neila kokios žavios tavo pėdkelnės. Labai gražu. Ir vaikai manau su malonumu tokias nešiotų  wub.gif Kaip matau pasinaudojai ir mano patarimu  rolleyes.gif

Aciu, merginos 4u.gif kokios jus malonios wub.gif
o klyna mezgiau pagal jokundos aprasyma blush2.gif idedu ji:
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 19, 16:36)
Ačiū  4u.gif na aš mezgu nuo viršaus žemyn (ratu). kai prasideda klyniukas per vidurį iš priekio mezgu tik tris-keturias akis (kliniuką)kokias 3-4 eilutes priklauso nuo lėlytės.Tada virbalus iškišu į išvirkčią pusę ir juostelę prijungiu nugaros pusėje. Išverčiu atgal į gerąją pusę. Surenku kojytės akis ir mezgu kojytę. nežinau ar aiškiai parašiau, tikiuosi suprasi  blush2.gif

gal kas patartu, nes susiduriau su tokia problemele, kad tilptu lelytes dupce teko nugaroj megzti daugiau eiluciu nei prekyje, ir tos vietos, kur susijungia priekio 1 eilute su nugaros 2 eilutem labai jau negraziai gaunasi, siaip imanoma veliau sutvarkyti, bet gal galima is karto tvarkingai padaryti? g.gif
Atsakyti
Ilgokai nebuvau, o čia jau ir nauja temukė atsirado thumbup.gif
QUOTE(ruci @ 2009 11 21, 11:17)
Aš meškinui šortus-kombinezoną siuvau tongue.gif

Meškinas fainuolis ir aprengtas stiliovai biggrin.gif

dovilee, labai gražiai papuošta lėlytė thumbup.gif
Neilia, tikrai nerealios pėdkelnės, aš sužavėta 4u.gif O jau tas drugelis wub.gif

Aš irgi rankų sudėjusi aišku nesėdėjau - kurpiau rūbelius, bet kadangi darbai spaudžia, tai dedu nuoroda į savo albumėlį:

http://www.flickr.co...s/30356948@N04/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 27 lapkričio 2009 - 11:34
neila, labai grazios kojines lelei

pavydziu tokio krupstumo smile.gif
Atsakyti
jokunda2 labai aciu uz nuorodele,tik mano kompiuteri kazkokios programos matyt truksta nes neatidarineja verysad.gif nu bet reiks tikrai is odos pabandyti paciai ka nors ,man tai jusu lelyciu tie aulinukai toki nerealus wub.gif

makalas swoon.gif jusu darbai kaip visalaika toki kruopstus ir grazus,o kad as taip mokeciau blush2.gif o ta violetine suknyte su bantu po kaklu wub.gif pati tokios noreciau bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, kokie puikus visu drabužėliai, žiūrėjau net išsižiojus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ,tos kelnytės sudrugeliu ant užpakaliuko fantastika bigsmile.gif .
QUOTE
rasim vien tik batus

Jeigu LT , tai vien batuku komplektas ir dvi rankinės buvo "Žaislu palnetoj" kaina apie 14 litu, gaila bet musu bigfootui netiko nei vieni. Parvežė vyras dukrai Barbe pliažine, tai jos bais didelės pėdos ir batus reiks daryti kažkaip doh.gif .
Papildyta:
Makalas , jusu darbai večia iš koto wub.gif wub.gif wub.gif
Net neisivaizduoju kaip didesnius drabužiukus megzt, bet tokius mažulius išvis iš fantastikos skyriaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 11 27, 12:26)
Ilgokai nebuvau, o čia jau ir nauja temukė atsirado thumbup.gif 

Meškinas fainuolis ir aprengtas stiliovai biggrin.gif

dovilee, labai gražiai papuošta lėlytė thumbup.gif
Neilia, tikrai nerealios pėdkelnės, aš sužavėta 4u.gif O jau tas drugelis wub.gif

Aš irgi rankų sudėjusi aišku nesėdėjau - kurpiau rūbelius, bet kadangi darbai spaudžia, tai dedu nuoroda į savo albumėlį:

http://www.flickr.co...s/30356948@N04/



O darbelių grožis thumbup.gif . Jei nepaslaptis, kur tokią nuostabę lėlytę gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2009 11 27, 19:31)
Jei nepaslaptis, kur tokią nuostabę lėlytę gauti?  blush2.gif

pora psl atgal jokunda2 rase,kur galima isigyti siu leliu biggrin.gif

o man labai ydomu kaip ten ju akiu spalva keiciasi? g.gif pastebejau,kad koks drabuzelis tokia ir akiu spalvyte unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovillee: 27 lapkričio 2009 - 18:56
QUOTE(makalas @ 2009 11 27, 11:26)
thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 11 27, 19:54)
pora psl atgal jokunda2 rase,kur galima isigyti siu leliu  biggrin.gif

o man labai ydomu kaip ten ju akiu spalva keiciasi?  g.gif pastebejau,kad koks drabuzelis tokia ir akiu spalvyte  unsure.gif


Gale yra tokia virvutė, kurią patraukus pasikeičia akyčių spalvytė. Iš viso yra 4 skirtingų akių popros. Dvi žiūri tiesiai ir dvi į šonus.
Čia galima pasižiūrėt kai tai atrodo, be to čia pamatysit ir daugiau šitų lėlyčių. Tarp jų pačias naujausias biggrin.gif

http://www.blythedol...news/index.html


Makalas šaunuolė. Aš jos rūbelius jau anksčiau mačiau, vis seku jos albumą biggrin.gif Nuostabūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 28 lapkričio 2009 - 12:19
Na Jus ir saunuoles thumbup.gif

Uzsikreciau ir as nuo Jusu darbstumu smile.gif numezgiau antra kostiumeli, bus dovanu duktereciai po egle smile.gif

ivertinkit blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peleneee: 28 lapkričio 2009 - 18:20
QUOTE(peleneee @ 2009 11 28, 19:19)
Na Jus ir saunuoles  thumbup.gif

Uzsikreciau ir as nuo Jusu darbstumu smile.gif numezgiau antra kostiumeli, bus dovanu duktereciai po egle smile.gif

ivertinkit  blush2.gif




Kokia skani spalvytė. Labai gražus kostiumėlis thumbup.gif Dabar galvoju, kad daug praradau, kad man mama tokių nemezgė kai buvau maža smile.gif
Atsakyti