Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Ne paparčio žiedas, bet vis dėlto... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 06 24, 21:04)
Ne paparčio žiedas, bet vis dėlto... biggrin.gif


Čia pati siuvei?? Nereeeeeaaaaaaluuuu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti kaip įkelti nuotraukas? Niekaip nesuprantu... g.gif Pafotkinau savo kurtus baldelius, daiktelius ir drabužėlius lėlėms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jausrine: 02 liepos 2010 - 19:14
QUOTE(jausrine @ 2010 07 02, 11:36)
Čia pati siuvei?? Nereeeeeaaaaaaluuuu 4u.gif  wub.gif

Jausrine, neeeea, ne pati blush2.gif Norėčiau aš taip sugebėti, bet kol kas su virbalais sutariu geriau nei su siuvimo mašina biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau pasirodau ir savo naujausią gaminį.
Tik gaila kad lietus lyja, taigi į lauką nepavyko išeiti schmoll.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
makalas labai grazus kostiumelis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 07 05, 18:54)
Pagaliau pasirodau ir savo naujausią gaminį.
Tik gaila kad lietus lyja, taigi į lauką nepavyko išeiti schmoll.gif


tikrai grazu, tik man labai keistai atrodytu lauke pamatyti suaugiusia moteri, kuri kieme su lele zeidzia blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 07, 15:17)
tikrai grazu, tik man labai  keistai atrodytu lauke pamatyti suaugiusia moteri, kuri kieme su lele zeidzia  blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

Aš kieme rodytis ir nedrįstu, susipakuojam ir važiuojam kur nors toliau, kur žmonių nesimato ir niekam neužkliūsiu biggrin.gif
Atsakyti
makalas tikrai labai gražus kostiumėlis smile.gif norėčiau taip ir aš sugebėti kol pati dar žaidžiu su lėlėmis biggrin.gif nors savo draugams to sakyti nedrįstu... juk man jau dvylika, o dar žaidžiu blush2.gif Na, žaidžiu tik su sese, kuriai 14 metų ir su dviem draugėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jausrine @ 2010 07 08, 18:25)
makalas tikrai labai gražus kostiumėlis smile.gif norėčiau taip ir aš sugebėti kol pati dar žaidžiu su lėlėmis biggrin.gif nors savo draugams to sakyti nedrįstu... juk man jau dvylika, o dar žaidžiu  blush2.gif  Na, žaidžiu tik su sese, kuriai 14 metų ir su dviem draugėm biggrin.gif

aš žaidžiau gal iki 15 ir labai ilgai norėjau barbės wub.gif
Atsakyti
pasirodisiu ir aš, čia ne rūbeliai, bet vis tiek lėlytei... pagalvytė ir pledukas į vežmiuką mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
carnitaster tikrai labai gražus komplektas smile.gif
Atsakyti