Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(irenairsavi @ 2010 06 06, 23:11)
na, panos, as apakus blink.gif pirma karta cia uzsukau, ir tiesa sakant, net nesitikejau cia tokiu groziu pamatyt  unsure.gif saunuoles  thumbup.gif
makalas, gal as ir ne pirma klausiu, bet is kur tokios nuostabios leles?  blush2.gif jos gal kokios ranku darbo, ar panasiai?  g.gif

Na nors ir ne manęs klausei, bet galiu atsakyti blush2.gif Šitas lėlytes perkam internete ir jos tikrai ne rankų darbo. Jos vadinasi Blythe 4u.gif
Savaitgaliui žada šiltą ora bigsmile.gif Tai gal vasara pagaliau prasidės rolleyes.gif Mes jau pasiruošėm:
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip grazu wub.gif
Atsakyti
jokunda2, geltonas apdarelis fantastiskas bigsmile.gif as apakus kaip grazu ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 06 07, 22:19)
Na nors ir ne manęs klausei, bet galiu atsakyti  blush2.gif  Šitas lėlytes perkam internete ir jos tikrai ne rankų darbo. Jos vadinasi Blythe  4u.gif
Savaitgaliui žada šiltą ora  bigsmile.gif Tai gal vasara pagaliau prasidės  rolleyes.gif Mes jau pasiruošėm:

Kostiumėlis superinis. Bet kaip sunku su tom kelnėm krapštytis g.gif Bet taip gerai atrodo, kad gundausi, gundausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 06 07, 22:19)
Na nors ir ne manęs klausei, bet galiu atsakyti  blush2.gif  Šitas lėlytes perkam internete ir jos tikrai ne rankų darbo. Jos vadinasi Blythe  4u.gif
Savaitgaliui žada šiltą ora  bigsmile.gif Tai gal vasara pagaliau prasidės  rolleyes.gif Mes jau pasiruošėm:



Kostiumėlis superinis 4u.gif 4u.gif tikrai vasariškas.
O čia patariu užsukti http://www.cdhm.org/...miniatures.html
Labai geros pamokėlės smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Na ir paskutinė mano suknutė Blythe lėlytei. Tekls daryti pertraukėlę - darbai spaudžia doh.gif
user posted image

O čia didžiausias mano darbų kritikas - mano mažylis Vyeenis. Visada prašosi nufotografuojamas su Blythė lėlytėm lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
jokunda, SUPER 4u.gif 4u.gif

Tai gal tu sumaišei, ten ne Vytenis, o Vytenė biggrin.gif Jeigu taip blythe lėlytės patinka, padovanok Jai vieną, tegul žaidžia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jausrine @ 2010 06 09, 07:37)
jokunda, SUPER 4u.gif  4u.gif

Tai gal tu sumaišei, ten ne Vytenis, o Vytenė biggrin.gif  Jeigu taip blythe lėlytės patinka, padovanok Jai vieną, tegul žaidžia  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Deja čia Vytenis (berniukas) lotuliukas.gif ir su lėlytėm nežaidžia, tik visada įvertina mano darbus irpamluoja lėltę su naujais rūbeliais (jei npatinka rūbai) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda @ 2010 06 09, 19:56)
Deja čia Vytenis (berniukas)  lotuliukas.gif ir su lėlytėm nežaidžia, tik visada įvertina mano darbus irpamluoja lėltę su naujais rūbeliais (jei npatinka rūbai)  lotuliukas.gif


Na ir rašau šiandien doh.gif Vaiko vardo, prieš tai, teisingai neparašiau, dabar kažkokia nesamonė vietoj pamyluoja doh.gif Labai atsiprašau už klaidas blush2.gif Taip nesmagu blush2.gif Niekaip nepriprantu prie mamos nešiojamo kompo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda: 09 birželio 2010 - 23:02
Labai viskas gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 06 10, 11:48)
Labai viskas gražu  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif

Keliu mūsų temukę į viršų:
user posted image
user posted image
Atsakyti
jokunda, nuostabus rubeliai bigsmile.gif
Atsakyti