Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(jokunda2 @ 2010 05 10, 20:23)
Naujausi mūsų aprėdai smile.gif


Viską dariau pati išskyrus baltas pėdkelnes rūžavos lėlytės. Mėlynos ir kojinytės jau mano  blush2.gif




nuostabu fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 05 12, 15:04)
nuostabu  fantastika  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif O tu pati ar dar darai ką lėlėm, ar mergaitės jau visai nebežaidžia?
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 05 13, 21:03)
Ačiū 4u.gif O tu pati ar dar darai ką lėlėm, ar mergaitės jau visai nebežaidžia?



jau nebe. Visos lėlės krepšį balkone liūdi verysad.gif nebežaidžia jau visai. dabar pouliariausias žaidimas - šonkinėti gumą, visas kiemas straksi ir berniukai ir mergaitės lotuliukas.gif dar turiu vilties ateis vasara nereiks į mokyklą tai mano aštuonmetė dar gal išsitrauks. kieme mergaitės ant pievos žaidė pernai. dabar pradėjau sau nerti sijoną veiklos netrūksta. O jūs visos šaunuolės thumbup.gif vis užsuksiu čia pasigėrėti jūsų darbais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsų naujausi aprėdai smile.gif
Viena nuotrauka gavos tokia netikėta ir faina, tad nesusivaldžiau ir idedu blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai viskas gražu , o lėlytės tokios mielos bigsmile.gif wub.gif , tikra svajonė.
Gaila šiuo metu tenka aprėdus siūti tikroms lėlėms ir nėra laiko pažaidimams unsure.gif .
Atsakyti
Jokunda2, šaunūs rūbeliai.
Na o man megzti kažkaip tingisi, niekaip neužbaigiu ką esu pradėjusi, bet kadangi išsiruošėme į gamtą, tai šiaip prisifotkinom biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 05 23, 12:26)
Jokunda2, šaunūs rūbeliai.
Na o man megzti kažkaip tingisi, niekaip neužbaigiu ką esu pradėjusi, bet kadangi išsiruošėme į gamtą, tai šiaip prisifotkinom biggrin.gif

Šauni fotosesija thumbup.gif
O čia dar vienas kostiumėlis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 23 gegužės 2010 - 19:44
Koks kruopštukas thumbup.gif
Atsakyti
makalas, kokia nuostabi fotosesija, noreciau ir as tokios lelytes kad galeciau i mazas keliones pasiimti ir rengti fotosesija, o gal zinot kur gauti tokiu akinuku moxie lelems?
Atsakyti
jokunda, labai gražus kostiumėlis... kaip aš norėčiau tokį sukurt... 4u.gif
maklas, šauni fotosesija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jausrine: 25 gegužės 2010 - 15:29
Katinytis, jausrine Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Hmmm.... norėčiau jūsų paklausk kelių klausimų.
1. Kaip jums patogiau daryti drabužius lėlytėms: siūti, megzti ar nerti?
2. Gal turit baldų barbėms iš faneros brėžinių? Turiu kėdutę pasidariusi ir sofą, labgai reikėtų ir lovos. Ačiū smile.gif
Atsakyti