Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Kokiu grožybiu pridariusios bigsmile.gif wub.gif , labai patiko viskas thumbup.gif
Naujokė Knopkė nuostabi bigsmile.gif
Atsakyti
Mano pirma suknytė dukrytės lėlytei, tokia kuklutė...
user posted image
Atsakyti


2. Blythe lėlytei pakeičiau dar vieną porą akyčių ir kūnelį. Taip pat papuošiau jau seniau darytais rūbeliais smile.gif
user posted image
[/quote]
o jau baldeliu garzumas ... gal kartais cia jusu ranku darbo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 08 gegužės 2010 - 18:14
QUOTE(makalas @ 2010 05 01, 11:00)

O aš pristatau savo naujokę Knopkę. Kažkodėl jai labai prilipo toks "vardas" biggrin.gif Mano akimis ji labai juokinga ir tuo pačiu labai miela:)
user posted image



Kokia faina tavo naujoji mažulė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(-Lilė- @ 2010 05 05, 22:18)
Mano pirma suknytė dukrytės lėlytei, tokia kuklutė...

Šauni pradžia 4u.gif Sveika prisijungusi prie mūsų būrelio smile.gif

moniuxx baldeliai ne mano daryti. Pas mūsų vienoj parduotuvėj aptikau. kainytė nedidelė, bet tikrai neblogai padaryti. Tiek foteliukas tiek sofutė atsiverčia (kaip dėžutė ir veidrodėlis yra ir nemažai smulkmenų telpa smile.gif
Atsakyti
Naujausi mūsų aprėdai smile.gif
user posted image

Viską dariau pati išskyrus baltas pėdkelnes rūžavos lėlytės. Mėlynos ir kojinytės jau mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 05 10, 19:23)
Naujausi mūsų aprėdai smile.gif
Viską dariau pati išskyrus baltas pėdkelnes rūžavos lėlytės. Mėlynos ir kojinytės jau mano  blush2.gif


Labai gražu. thumbup.gif Išduokit paslaptį kaip kojinės tuos pasiūvot?
Atsakyti
QUOTE(Ania.ks @ 2010 05 10, 20:40)
Labai gražu. thumbup.gif Išduokit paslaptį kaip kojinės tuos pasiūvot?

Iš akies. Turgui nusipirkau vaikiškas plonas kojinytes po 0,80 cnt. Ir padariau atradima. Iš jų išeina dvejos pėdkelnės ir mažiausiai 1 pora kojinyčiu. O jas pirkt jau pasiūtas kainuoja apie 8 lt doh.gif

O siūvau iš akies. Ranka atsiuvau vieną kojytę (pradėjau nuo apačios) iki kliniuko, tada kitą užlenkiau, kad šono siūt nereikėtu ir vėl atsiūvau. Na o tada klyniuką piš priekio ir nugaros įėmiau apie 5 mm ir kas atliko nukirpau. Gavos super. Nė pati nesitikėjau thumbup.gif


Na o čia dar viena mano mažulė, kurios likimas buvo nulemtas. Galvojau parduoti, bet ką tik persigalvojau, ji tokia fainuolė, kad ranka nekyla ir širdis nebeleidžia. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 05 10, 19:23)
Naujausi mūsų aprėdai smile.gif

Viską dariau pati išskyrus baltas pėdkelnes rūžavos lėlytės. Mėlynos ir kojinytės jau mano  blush2.gif

Pasakiškos lėlytės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2010 05 10, 21:08)
Pasakiškos lėlytės wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū. Jos iš ties nepaprastos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 05 10, 19:23)
Naujausi mūsų aprėdai smile.gif
user posted image



Super, super gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Lilė- @ 2010 05 11, 13:15)
Super, super gražu  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
nu pavarot jūs čia, merginos thumbup.gif thumbup.gif aš apakus drinks_cheers.gif
Atsakyti