Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Neila, Makalas Ačiukas 4u.gif Makalas, man labai patinka šitos tavo suknutės ir spalvytė superinė bigsmile.gif

jurgičiukas puikus kostiumėlis. Labai gražiai viskas suderinta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 07 balandžio 2010 - 13:59
Gražus drabužiukai visu ir Velykinis sveikinimas thumbup.gif . Mano dukriukui patiko lėlės leliuko rūbeliai ax.gif .
Pati pakibau ties kepuriu vėlimu, šiandien jau nuvėliau ir lėline rankine lotuliukas.gif ( tik reikia dar apdailos ir rankenos). Pristatau skrybele ir šalika ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 04 09, 16:38)
Pristatau skrybele ir šalika  ax.gif
swoon.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Barbių mylėtojoms smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vau koks grožis blink.gif o gal dar yra ir schemutės ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 15 balandžio 2010 - 19:12
ne, deja nėra schemų, yra tik aprašymai anglų kalba smile.gif
Atsakyti
Jokunda - kaip matau nauja lėlytė nuotraukoj, dar ir juostelė nuo plaukų nenuimta. tongue.gif Nors pas mane irgi atsirado pora naujokių. O dar plaukų lėlėms prisipirkau, tai eisiu kai kurias persiūt. O kai kurių suknelių rusiški vertimai yra čia:
www.kimberly-club.ru.
Tik reikia prisiregistruot, jeigu nori į katalogą įeit. mirksiukas.gif
http://www_giftjap_info/dolls.php - o čia galit rasti visokių žurnaliukų su iškarpom lėlėms, tarp jų ir Blythe. Dar vieną žurnalą pas save kompe turiu, tik nežinau kaip persiūst, gal emeilu, jei kam reikėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmuliux: 16 balandžio 2010 - 12:50
Katinytis- nepaprastos tavo skrybelaitės wub.gif ir šalikėlis labai dailus.



irmuliuks- lėlytė ne mano. Čia tokiai moteriai užsakymą dariau. Jinai nuperka anūkei lėlytę ir paprašo, kad aš rūbelius padaryčiau ir tik tada dovanoja. Čia jau 9 lėlytė smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms ax.gif .
Pagalvojau, kad močiutė dovanoja anūkei Blythe lėles ir galvojau ogo jau netgi devinta.Vos nuo kėdės nenukritau ta proga .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 04 16, 18:34)
Ačiū visoms ax.gif .
Pagalvojau, kad močiutė dovanoja anūkei Blythe lėles ir galvojau ogo jau netgi devinta.Vos nuo kėdės nenukritau ta proga .


lotuliukas.gif nu jo, va čia tai močiutė būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Katinyti , labai gražūs skrybėliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 04 16, 18:34)
Ačiū visoms ax.gif .
Pagalvojau, kad močiutė dovanoja anūkei Blythe lėles ir galvojau ogo jau netgi devinta.Vos nuo kėdės nenukritau ta proga .


lotuliukas.gif deja tenka tenkintis anūkėlei barbėmis, bet ir tai manau, kad močiutė superinė. Ne kiekviena taip stengtūsi dėl anūkėlės wub.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai superinė močiutė. Kad taip kiekvienai mergaitei tokią. thumbup.gif
Atsakyti