Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(peleneee @ 2009 11 24, 12:53)
nunarpliojau si komplektuka dukterecios lelei  blush2.gif

labai grazus komplektukas ir spalvytes thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz gerus zodzius blush2.gif

QUOTE(neilia @ 2009 11 24, 23:28)
o as kovoju su pedkelnem doh.gif


laukiam rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
na va dar vienas kostiumelis baigtas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 11 25, 17:36)
na va dar vienas kostiumelis baigtas  biggrin.gif

grazu thumbup.gif vasara sutiksit pilnai pasiruose bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neilia: 26 lapkričio 2009 - 15:32
QUOTE(dovillee @ 2009 11 25, 18:36)
na va dar vienas kostiumelis baigtas  biggrin.gif
user posted image


Kaip gražu ir taip vasaros užsimaniau... wub.gif
Atsakyti
ACIU wub.gif kazkaip tikrai labai vasariska nuotaika pas mane biggrin.gif
Papildyta:
o gal kuri esat bande lelytei kapronines pedkelnias siuti? butu idomu suzinoti nuo ko pradeti blush2.gif radau tam puslapiuki kur ruci idejo,bet kad ten iskarpu tai kaip ir nerandu jom,o gal nemoku ziuret blush2.gif
Atsakyti
nezinau ar pagelbesiu, as tokias turiu issisaugojusi (tik dar nebandziau siuti smile.gif

user posted image

user posted image

Lauksim rezultatu 4u.gif (paspaudus ant foto, turetu didesne atidaryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peleneee: 26 lapkričio 2009 - 19:44
QUOTE(dovillee @ 2009 11 26, 20:30)
ACIU  wub.gif kazkaip tikrai labai vasariska nuotaika pas mane  biggrin.gif
Papildyta:
o gal kuri esat bande lelytei kapronines pedkelnias siuti? butu idomu suzinoti nuo ko pradeti  blush2.gif radau tam puslapiuki kur ruci idejo,bet kad ten iskarpu tai kaip ir nerandu jom,o gal nemoku ziuret  blush2.gif


Aš vienas siuvau, bet jau privargau. Tingejau ieskoti lyg tai antroj temukej iskarpos pėdkelnių buvo. Aš siuvau iš liemenuko blush-anim-cl.gif Dėjau tiesiai prie lėlytės kojytės daikščiau apkarpiau, tada rimčiau susiuvau. Paskui antrą kojytę taip pat ir kur reikėjo apkarpiau irpadariau klyniuką. Rezultata dar karteli idedu, jau kažkurioj rodėmės. Gavos tikrai neblogai, tik tiek, kad ta juoda ilgiau palaikius dažos.
user posted image
Atsakyti
oi labai dekui ,bandysiu ir as suregst pedkelnes,jei uzteks kantrybes blush2.gif

cia dar vienas paltukas pasiutas labai seniai,tik uzsegimas vakar pabaigtas lotuliukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 11 26, 20:31)
Aš vienas siuvau, bet jau privargau. Tingejau ieskoti lyg tai antroj temukej iskarpos pėdkelnių buvo. Aš siuvau iš liemenuko  blush-anim-cl.gif Dėjau tiesiai prie lėlytės kojytės daikščiau apkarpiau, tada rimčiau susiuvau. Paskui antrą kojytę taip pat ir kur reikėjo apkarpiau irpadariau klyniuką. Rezultata dar karteli idedu, jau kažkurioj rodėmės. Gavos tikrai neblogai, tik tiek, kad ta juoda ilgiau palaikius dažos.

atrodo ispudingai bigsmile.gif

QUOTE(dovillee @ 2009 11 26, 20:54)
cia dar vienas paltukas pasiutas labai seniai,tik uzsegimas vakar pabaigtas  lotuliukas.gif

fainas paltukas wub.gif bet ir vel Barbie be batu doh.gif lotuliukas.gif

o stai mano pedkelnes blush2.gif broku uztektinai verysad.gif bet vistiek as patenkinta tongue.gif dabar svajoju apie dryzuotas ir dar apie rastuotas pedkelnes biggrin.gif bet pradziai reiktu kokio bliuzoniuko prie situ rolleyes.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 11 27, 01:01)
fainas paltukas  wub.gif  bet ir vel Barbie be batu  doh.gif  lotuliukas.gif

blush2.gif tai kad jau UK puse zaislu parduotuviu aplekiau,o kad parsiduotu vien tik batai nera blink.gif barbiu pakolkas nauju nereikia labai myliu sita,tai ieskosim toliau ,gal kur netycia rasim vien tik batus lotuliukas.gif

neilia PEDKELNES NEREALIOS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kokie drabužėliai wub.gif Ypač pėdkėlnės su drugeliu thumbup.gif wub.gif O kaip klyną taip gražiai padarei? Gal jau rašei, bet praleidau blush2.gif
QUOTE(dovillee @ 2009 11 27, 03:28)
tai kad jau UK puse zaislu parduotuviu aplekiau,o kad parsiduotu vien tik batai nera  blink.gif barbiu pakolkas nauju nereikia labai myliu sita,tai ieskosim toliau ,gal kur netycia rasim vien tik batus lotuliukas.gif
Aš tai pati dariau iš modelino blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 27 lapkričio 2009 - 08:42