Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(janna @ 2010 02 23, 18:11)

labai daili suknyte wub.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites. Bet iki jusiskiu grozybiu man dar toli grazu. Na, bandysim.... smile.gif
Atsakyti
Gražūs drabužėliai

Čia mano paskutinieji

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Katinytis nu ir grožių čia įmetei thumbup.gif Jei ne paslaptis kokius užsegimus suknutėms darai ax.gif
Atsakyti
Ktinytis as apsalus blink.gif
Atsakyti
Suuuuuuper!!!! Gi kokio kruopstumo ir kantrybe reikia???!
Atsakyti
Dėkui visoms 4u.gif
Užsegimai jokia paslaptis, mažulytės prisiuvamos spaudės mirksiukas.gif .
Kantrybės visad turėjau, o ir krapštukė esu , gal todėl ir smagu siut tuos drabužėlius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 02 24, 16:50)
Čia mano paskutinieji
Ypač pirmoji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 02 24, 16:50)
Čia mano paskutinieji

tobula 4u.gif noriu vasaros unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 02 24, 17:50)

jau pirma kokia grazi bigsmile.gif taip viskas kruopsciai atlikta thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o jus lelytems rubelius mezgat is akies ar pagal iskarpas?

Kankinuosi su kelnem, o tiksliau su klyneliu ir virsutine dalimi, niekaip nenutaikau, kad graziai prigultu sad.gif
Atsakyti
apmirusi temukė ši, o gaila. aš dariau šmoną pas tėvus namuose tai išsitempiau visą didžiulį maišą žaislų, atsirinkau lėles kurias norėčiau savo vaikam dar parodyti ir jau sakiau imsiuosi rankdarbiauti, nes tik viena iš penkių turi savo originalius nenudrožtus rūbelius smile.gif

o per valentino dieną vyras nusivežė į Prahą, o ten visai netyčia aptikau žaislų muziejų, kiek visokiausių grožių prisižiūrėjau bigsmile.gif Barbės turi net savo atskiras sales, nes jų išties nemažai pririnkta, įdėsiu kelias nuotraukas jums įkvėpimui:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

kai dar visai nedidelė buvau tai su kitom mergaitėm pirkdavom kramtomą gumą, o ji dar būdavo apvyniota lipduku su įvairiausių Barbių nuotraukomis, paskui tuos lipdukus į spec. knygutes klijuodavom ir svajodavom biggrin.gif dabar pora iš tų knygelių atpažinau muziejuje.
Atsakyti