Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(Gabimik @ 2010 02 09, 11:50)
Sveikos. O čia mano dukrytės lėlytė pasipuošė naujais rūbeliais.

grazus derinukas bigsmile.gif paprastas ir mielas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neilia: 09 vasario 2010 - 17:20
Čia aš nelabai į temą poster_offtopic.gif: bet kad jau kalbėjot apie šias lėles, tai gal kuri susigundysit:
QUOTE(Agniukas86 @ 2010 02 09, 18:32)
Moxie lėlė Avery, nauja 50Lt
user posted image
Moxie lėlė Lexa, nauja 50Lt.
user posted image


Atsakyti
Na jokunda lauksiu pasirodant su naujosiomis moxie lelytemis wub.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2010 02 10, 22:33)
Na jokunda lauksiu pasirodant su naujosiomis moxie lelytemis  wub.gif  verysad.gif

O tai ko liūdi? Gal taip pat norėjai?Žiūriu tiek gražiū rūbelių pridariusios, net širdžiai gera į juos žiūrint, na aš greit nepasirodysiu neturiu kada, gal vasarą kai laiko bus daugiau ką padarysiu. O lėlytes pirkau brolių mergaitėms. Nors gimtadieniai tik vasarą prasideda hihihi.gif Patiko laba. Tik truputi nusivyliau, kai pamačiau kad kojytės kaip bratz. Batukai su visa pėda nusiima. Na bet gal mergaitėm patiks. Gražumo tikrai labai gražios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 10 vasario 2010 - 23:07
QUOTE(jokunda2 @ 2010 02 11, 00:06)
O tai ko liūdi? Gal taip pat norėjai?Žiūriu tiek gražiū rūbelių pridariusios, net širdžiai gera į juos žiūrint, na aš greit nepasirodysiu neturiu kada, gal vasarą kai laiko bus daugiau ką padarysiu. O lėlytes pirkau brolių mergaitėms. Nors gimtadieniai tik vasarą prasideda  hihihi.gif Patiko laba. Tik truputi nusivyliau, kai pamačiau kad kojytės kaip bratz. Batukai su visa pėda nusiima. Na bet gal mergaitėm patiks. Gražumo tikrai labai gražios

Liudziu nes as irgi noreciau tokios bet dabar neisiena nusipirkt nes pirksiu triusiuka. Na manau gal kada nusipirksiu. O taip tos lelytes labai grazios.
Atsakyti
laba diena 4u.gif
aha, tos Moxie grazios wub.gif jau puse metu apsedo mane ideja fix , nustos vaikas sirgti, eisiu dirbti ir pradesiu pirkti sau leles biggrin.gif tik va turiu dideli itaryma, kad kai pradesiu dirbti leles jau neberupes verysad.gif
Atsakyti
hehe gerai čia tu pastebėjai lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip gražu žiūrėti, kai mamytės su savo dukrytėm rūpinasi lėlytėm bigsmile.gif
ir mūsų šeimoje yra dar vienas leliukas biggrin.gif
Mano mergytės lėlytė (tas naujas leliukas) taip pat apsirengė naujais drabužėliais smile.gif
http://public.fotki....ai/picture.html
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2010 02 11, 17:19)
Kaip gražu žiūrėti, kai mamytės su savo dukrytėm rūpinasi lėlytėm bigsmile.gif
ir mūsų šeimoje yra dar vienas leliukas  biggrin.gif
Mano mergytės lėlytė (tas naujas leliukas) taip pat apsirengė naujais drabužėliais  smile.gif
http://public.fotki....ai/picture.html

koks grazus puosnus kostiumelis wub.gif turbut krikstynoms 4u.gif
Atsakyti
vogels, sitas megztukas nuostabus bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė*: 12 vasario 2010 - 00:39
Na pasirodau su naujais darbeliais..
Lėlyte kokiu 30cm ugio su mano pirmuoju megztu darbeliu.
user posted image
Barbe su geltona megzta suknute.
user posted image
Barbe su megztu svarkeliu.
user posted image
Barbe su nunerta kepuryte-salikeliu 2-1.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2010 02 12, 14:57)
Na pasirodau su naujais darbeliais..
thumbup.gif
Atsakyti