Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

labai grazus visu darbeliai ypac suknyte lelytei ir mergytei tokia pati ( audradv) wub.gif o as ruosiuosi kelionei tai biski padejau mezginius i sona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2010 01 29, 21:27)
Na ir aš pasirodau

Labai gražios suknelės abiejų - ir lėlės, ir jos mažosios šeimininkės 4u.gif
Pas mus panaši situacija - reikia vienodų rūbų mažajai dukrytei ir lėlei doh.gif
user posted image
user posted image

Dar numezgiau suknelę barbei - pagavo įkvėpimas jūsų temutėj grožių prisižiūrėjus blush2.gif
user posted image
Dukra nusinešė į mokyklą - draugė irgi užsimanė suknelės savo lėlei doh.gif
user posted image
ir maudymuko su skrybėle prireikė - patapau klasės lėlių mezgėja lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Kokie grazus visu darbeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
QUOTE(audradv @ 2010 01 29, 20:27)
Na ir aš pasirodau

QUOTE(tinosiukas @ 2010 01 31, 01:55)
Labai gražios suknelės abiejų - ir lėlės, ir jos mažosios šeimininkės  4u.gif
Pas mus panaši situacija - reikia vienodų rūbų mažajai dukrytei ir lėlei  doh.gif

merginos - jus tikros auksarankes 4u.gif

QUOTE(dovillee @ 2010 01 31, 00:41)
labai grazus visu darbeliai ypac suknyte lelytei ir mergytei tokia pati ( audradv)  wub.gif o as ruosiuosi kelionei tai biski padejau mezginius i sona  doh.gif

smagios tau keliones mirksiukas.gif grisi pailsejusia, su naujom idejom ir parodysi mums auksciausia klase cool.gif
Atsakyti
[quote=tinosiukas,2010 01 31, 02:55]
Labai gražios suknelės abiejų - ir lėlės, ir jos mažosios šeimininkės 4u.gif
Pas mus panaši situacija - reikia vienodų rūbų mažajai dukrytei ir lėlei doh.gif
user posted image

darbeliai tai nuostabus, gal galima buti gauti sios suknytes schemute ax.gif ir is kokiu siulu mezgei.
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
nagi, merginos, kur dingot? kurybos krize aplanke? hihihi.gif vos radau musu temele doh.gif pabaigiau megzti vaikui kojynes, dabar buriu, kuriai lelytei ka numegzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 01 31, 15:41)
darbeliai tai nuostabus, gal galima buti gauti sios suknytes schemute ax.gif  ir is kokiu siulu mezgei.

Siūliukai pusvilnė, o idėją ėmiau iš Rankdarbių kraitelės 2008/12, ten buvo moteriška skraistė ir man labai patiko jos raštas su išplatėjimu, tai pagaminau sarafaniukus dukrytėms ax.gif Neturiu kaip nuskanuot tai galiu nebent nufotografuot tos skraistės aprašymą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2010 01 31, 14:01)
 
smagios tau keliones  mirksiukas.gif  grisi pailsejusia, su naujom idejom ir parodysi mums auksciausia klase  cool.gif

aciu,bet kad as ne poilsiaut vaziavau lotuliukas.gif seip balskomes tarp UK ir LT tai va dabar ir isvykau i UK biggrin.gif kaip tik turesiu laisvo laiko butinai kanors pasirodysim blush2.gif
Atsakyti
kaip seniai bebuvau pas jus merginos kiek gražių darbelių pridarėt visos . labai patiko ta mintis vienodų suknelių mergaitei ir barbei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolės first.gif įmetu keletą idėjų radau interneto platybėse
user posted image
tokios ir sau norėčiau hihihi.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
O jau raudonos suknelės grožis wub.gif ir baltas golfas man thumbup.gif
O kas čia per lėlės (apšvieskite tamsuolę blush2.gif )?
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 02 05, 12:04)
O jau raudonos suknelės grožis  wub.gif ir baltas golfas man  thumbup.gif
O kas čia per lėlės (apšvieskite tamsuolę  blush2.gif )?

Aha man irgi jos labai patiko, vienas lelytes aptikau visai neblogas kurios man labai buvo prie sirdies ir tikria noreciau jas puost : http://hardtofindtoy.../moxiegirlz.jpg Moxie girlz
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2010 02 05, 12:29)
Dabar Kotrynoj berods jomis prekiauja... blush2.gif
Atsakyti