Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Labai dėkui. Galvojau šiandien ikelti dar keleta nuotraukyčiu ir nufotografavau džinsu iškarpėle, bet pasirodo kol kas neturiu nuotrauku apdorojimui programėlės kompe ax.gif .
Atsakyti
Pristatau didesne lėlyte už barbe taip pat su džinsais,bliuzele ir paltuku ( beje viskas siuta iš jau nenešiojamu drabužiu, kuriuos lyg ir gaila buvo išmesti)

user posted image

user posted image

user posted image

Ir barbės džinsu iškarpa(bet čia džinsiniam audiniui su elestanu, jeigunesitampantis audinys iškarpėle reiktu truputi patobulinti padarant praplatėjima užsegimui).Kai laiko turėsiu perdarysiu ir užsegamoms ax.gif
Dar klešnės plotis apačioje 3cm ir liemuo 2,5

user posted image
Atsakyti
Kita dalis žadėti parodyti barbės drabužėliai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ir mano mėgstamiausia

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 26 sausio 2010 - 11:52
Pasirodysiu ir aš su pėtkelnėmis (jau vaikai spėjo patrinti 4u.gif ) user posted image
Atsakyti
Katinyti , aš sužavėta wub.gif Labai gražūs drabužėliai, taip ktuopščiai pasiūti. O jau tas paltukas didesnės lėlytės koks gražus thumbup.gif

Na aš irgi parodysiu naujausią suknelę iš kid moherio:
user posted image
Atsakyti
Tiesa saknat aš baisingai sužavėta tais mažulyčiais mezginiais, net neisivaizduoju kap toki mini groži galima sukurti bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
Pėdkelnės taip pat puikios.Iš ko jos siutos, atrodo kad iš tokios kojinytės pėdutėm kur vadinasi ar ne?
Atsakyti
Ir dar megztukas jūsų teismui blush2.gif
user posted image
user posted image

Katinytis 4u.gif , o siūtos jos iš puskojnės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 26 sausio 2010 - 12:46
nu jau lelyciu drabuzeliu grozis wub.gif

makalas o jau lelytes bateliai bigsmile.gif thumbup.gif pati gal tokiu noreciau biggrin.gif
Atsakyti
Oho, kokie dailūs drabužėliai 4u.gif wub.gif mano lėlytės tai su labai paprastučiais mano pasiūtais vaikšto blush2.gif
Bet koks tų blythe lėlyčių grožis wub.gif ir dar jos taip seniai gaminamos, gaila, kad lietuvoj nėra... tik per internetą galima nusipirkt unsure.gif tai mes su sese tas lėlytes taip įsimylėjom ir sakom, kad jeigu kai užaugsim gamins - būtinai visą šimtą tokių turėsim biggrin.gif nors jos ir labai brangios doh.gif
Atsakyti
Man gal ir vienos užtektu, bet atsiranda vis svarbesniu dalyku, nors baisingai norėtusi blush2.gif .

Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 26, 12:50)
Kita dalis žadėti parodyti barbės drabužėliai


Žavingi, kaip ir anksčiau. Niekaip nesuprantu, iš ko paltukai padaryti, ar čia toks audinys, ar veltinis?
Atsakyti
Dėkui visoms už gražu žodi mano darbeliukams 4u.gif

Čia veltas audinys fabrikinis. Ne rankinis veltinis, ta prasme ne velta iš vilnos pluošto mirksiukas.gif .Jeigu velti, tai gal norėtusi nuvelti drabužėli be siuliu, bet tam reikia atsitaikyti šablona ir daug laiko tokiam žaidimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 26 sausio 2010 - 14:24